Pavouk

(festivalový názov)
  • Austrália Spider

Jak se říká: je to legrace, dokud někdo nepřijde o oko. Cena diváků z ročníku 2007 a Zvláštní uznání na festivalu v Sundance 2008. Nash Edgerton je režisér, scenárista, střihač, producent, herec a kaskadér. Natočil sedm krátkých filmů, které získaly několik cen, a právě dokončuje svůj celovečerní debut. (MFF Karlovy Vary)

daEmoNickY odpad!

Hahaahahahhhaaaahhahahahahahaha. haha .h hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ne uz nemuzu, hehe. Hahahhahahahahhahaaaahaha. Ted vazne. Chcete znat dukaz teorie relativity? Jak nafouknout 10 vterin na 10 minut o zavod beziciho filmu? Dekuji ti Boze, ze jsi stvorila sakrasmus. --- Tvuj fanda //////// Youtube @ cartoon + violence+ fun ()

LaciLC

"It's all fun and games until someone loses an eye." - Mum - // Krátkometrážny / Akčný / Dráma / Thriller? Hmmm, z počiatku som sa nemálo divil, čo na tom vidia ostatní, ale, hoci sa budem opakovať, za tie dva čiernočierne momenty zvyšujem hodnotenie. Život je sviňa a... škodoradosť sa nevypláca. ()

cubiculla

Mnoho z vás si stěžuje na zbytečnost té větší části snímku, kde se prakticky nic neděje. Podle mě zbytečná není ani trochu, vyhovuje mi její náplň i délka a díky této části má také mnohem větší účinek to, co bude následovat... Člověk, který to sleduje poprvé proto nemá vůbec šanci tušit, co by se asi mohlo stát a závěr si dle mě velmi užije. ()

mm13

Pokiaľ má kraťas okrem iného ukázať čoho všetkého je filmár schopný, tak potom je Spider bezchybný. Samotný nápad, technická stránka, schopnosť vyjadriť sa v skratke (nepíšte, že bol úvod nudný, nectí vás to), mix drámy a čierno-čiernej "komédie", skvelé načasovanie každej zo scén.... jedným slovom brilantné! Toto http://www.csfd.cz/film/244683-square-the/ musím vidieť čo najskôr. ()

Palvinie

Těchto 9 minut dramatu mě dostalo víc než kdejakých mitut 180. Ze začátku to vypadalo na ohromnou nudu, ale scéna v obchodě mě probrala. Je až neuvěřitelné, co dokáže "sranda" a strach z malého zvířátka. Musím také uznat, že úplný konec jsem opravdu nečekala a u titulků jsem seděla s otevřenou pusou. Pecka kraťas! ()