Být upírem je zábava - ve dne spí, v noci nasávají a nesmrtelnost také není k zahození. Pokračování komediálního hororu z 80. let se odehrává v Luna Bay v Kalifornii, kam přijíždí Chris se svou sestrou Nicole. A právě ji musí zachránit před proměnou v nemrtvou.  Prospat celý den. Nasávat celou noc. Nikdy nezestárnout. Stát se nesmrtelným. Vlastně je to zábava být upír. Před několika lety poklidné pobřežní město sotva přežilo epidemii upírů. A teď jsou zpátky… ještě horší, hladovější a připravenější ponocovat. Pokračování kultovního hororu z 80. let nás zavádí do Luna Bay v Kalifornii, kam přijíždí Chris Emerson (Tad Hilgenbrink) se svou mladší sestrou Nicole (Autumn Reeserová). Sirotci, kteří ztratili při autonehodě rodiče, se sem přistěhovali s excentrickou tetou Jillian (Gabrielle Roseová) a záhy se stanou kořistí místních zdivočelých surfařů, kteří jsou ovšem mnohem horší než chuligáni - jsou to upíři. A když se Nicole nevědomky napije upíří krve, její bratr musí najít a zničit vůdce gangu upírů dřív, než bude sestřina proměna dokonána. Režie se ujal P. J. Pesce. (oficiálny text distribútora)

VanBradley89

Přímočařejší a béčkovější než první díl. Pokus o nějakou tu atmosféru je pryč. Přibylo dost krvavých výjevů a Corey si zachoval svůj status super týpka. ()

brasek

Citát z filmu: "som výrobca surfov a lovec upírov" hm... to je výrok, po ktorom som skolaboval! Ak zabudnem na kraviny vo filme, tak potom sledovateľné béčko a miestami komédia. ()

PeteBuck

Strašné. Lost Boys z osemdesiatych rokov bola klasika. Toto je vykrádanie dnes už kultového filmu, ktoré sa s impotentným scenárom, nepresvedčivými hercami snažilo vyrovnať originálu. Nestalo sa. Corey Feldman proste hral to, čo v osemdesiatych rokoch a zmilujem sa kvôli nemu a celkom podarenému remaku pesničky Cry, little sister. Ale inak hrôza. Stiahol som, videl som, zmazal som, už viac nemusím. ()

Fenk

Tohle pokračování se moc nepovedlo. Ať už to je nesympatickou dvojkou sourozenců, nebo rádoby cool bandou upírů. Film drží nad vodou pouze Feldman (ten se snad zasek v časoprostoru - stejný hadry, stejnej výkon), jehož vstupy na scénu a hodně povedená předělávka Cry Little Sister od Aiden dávají vzpomenout na dávný časy. Jediný přínos The Tribe vidim v oprášení původních Lost Boys a prozrazení receptu na frogovici. ()

Mark1983

Pravda,že na určité upíří filmy jako je Od soumraku do úsvitu,Blade a tak podobně druhý díl Ztracených chlapců nemá, avšak i přesto si myslím,že Upíří kmen je celkem koukatelný a spíše odpočinkový než naturalistický a nervy drásající upíří horor jako třeba i Upíří od režiséra první Mlhy. Prostě je to takový koukatelný upíří průměr na víkendové odpočinkové odpoledne pro celou rodinu. ()

Mirik81

No než se začalo neco dít tak byl konec... Navíc ty upíry sejmuli příliš jednoduše... No nuda dvě hvězdičky to má za to že se mi líbil barvy... ()

drkaldj

Začátek se snaží tvářit děsně cool. Bohužel to začíná v podstatě stejně jako první díl (stěhování). Nezajímavé, nesympatické postavy bavící se o nezajímavých věcech (serfování). Šedý (nebo šedomodrý?) obraz je špatně koukatelný. Snad jediná výhoda oproti prvnímu dílu je to, že film působí jako celek (a efekty taky nejsou nejhorší). Všechno ostatní je ale špatný a horší než první díl. ()