Tommy Vinson je pokerová legenda, zatímco mladý Alex Stillman o dráze profesionálního hráče zatím jenom snil. Když se dají dohromady, vyhrají každý turnaj. Ale jak to dopadne, když se z nich stanou soupeři? V hlavních rolích Burt Reynolds a Bret Harrison.  Americké drama, které se odehrává v prostředí hazardních her a vysokých sázek v pokeru, vypráví příběh Alexe Stillmana, domýšlivého frajírka z university Yale, který sní o tom, že se stane profesionálním hráčem pokeru. Zatím toho ještě moc neumí, ale naštěstí se setkává s pokerovou legendou Tommym Vinsonem, hráčem, který před dvaceti lety patřil ke špičce, ale nechal hazardu, aby zachránil svou rodinu. Tehdy sice přísahal své ženě, že se karet už nikdy nedotkne, ale po setkání s Alexem zjistí, že by mohl znovu získat sebedůvěru, hrdost i titul šampióna, kdyby talentovaného mladíka vzal pod svá ochranná křídla. Alex se řídí při hře Tommyho pokyny a společně vyhrají každý turnaj, jehož se účastní. Jenže pak se na scéně objeví půvabná call girl z Las Vegas, která odvádí Alexe od hracího stolu. Mezi talentovaným žákem a zkušeným učitelem se prohlubuje propast a skončí to tak, že při prestižním světovém utkání stojí proti sobě jako soupeři. Kdo z nich vyhraje? Stárnoucí mistr, který slíbil, že karet nechá, nebo nováček, jenž se od něho naučil všechny triky? V hlavních rolích Burt Reynolds, Bret Harrison a Shannon Elizabeth, režii má Gil Cates Jr. (oficiálny text distribútora)

ab.dul

V poklidu dokoukatelný, leč předvídatelný děj filmu. Hned na začátku jsem měl představu, jak skončí, a taky se tak stalo. O tom složení karet nakonec...muselo každého napadnout, že je měl lepší :-). Postrádal jsem nějaký převrat, něco, co bych alespoň trochu nečekal, ale toho jsem se bohužel nedočkal...Jinak docela zábavný film před spaním. ()

glide4ever

Ta hvězda je za ani né sekundu dlouhý záběr na Daniela Negreanu. Deal je stupidní film a Texas Hold'em si opravdu zaslouží mnohem lepší... PS.: Nekoukejte se na to... ()

Fejky13

Když jsem se začal učit poker tak jsem si vzpomněl na tento film který jsem viděl tak před rokem což byla doba kdy jsem poker ještě neovládal takže jsem z filmu měl kulový, ale na podruhé jsem si ho přijemně užil a dávám 65%. ()

jafuska

bohužel mě tento film moc nezaujal, jak jsem očekávala, poker není zrovna hra, která by mě měla nějak nadchnout, bylo fajn sledovat poker turnaj, ale tím vše pro mě skončilo, a víc asi mě film ničím nemůže nějak nadchnout, ()

Hookah

Pokeru sice vůbec nerozumím, ale tenhle film se mi prostě líbil. Byl zábavný a nebyl zbytečně dlouhý. Jediné co se mi na to filmu moc nelíbilo že se Alex naučil poker tak rychle, že se dostal úplně nejvýš za necelý měsíc.(né že poker neuměl ale že nebyl ani jeden z nejlepších na světě) Jinak konec byl výborný. Tohle nečtěte jestli jste ještě film neviděli, protože tam píšu konec . Jenom by mě zajímalo jestli jsem měl pravdu, tu že Alex nechal svého učitele Tommyho vyhrát. ()

JohnCoffe

Tolikrát omýlaný námět učedník versus Mistr tentokráte v pokrovém kabátku nijak neurazil ani ničím neoslnil.Snad jen ta kočka sojí za zmínku :-) ()

Pato2909

Mohol vyhrat 8mil. dolarov , ale on nie on to zahodi aby sa stary stal majster sveta ..... idiot Vo final table hra tak ze sa nepozrie na karty a stale tam prihadzuje realne ale idiotizmus ! a hlavne blbost ()

DonParegio

Žiadne napätie akurát tak pri poslednej finálovej hre inač pohodový odychový dej . Vždy si rád pozriem film o pokri lebo som veľký fanúšik pokra ale s MAVERICOM sa to nedá porovnať . Tento film som si pozrel len tak s nudy . ()

airman2655

Tento film ma naozaj prekvapil, ako zameraním na poker tak aj spôsobom akým bol natočený. Nejedná sa tu o žiaden veľký príbeh, to najdôležitejšie je tu samotné hranie pokru. Niekomu sa to páčiť nemusí, niekto si povie že sú to nudné dialógy o sile kariet a podobné blbiny avšak pre fanušíka pokru majú tieto magické vety svoje opodstatnenie. Celý film je akoby hraná WSOP čo ja vnímam ako plus. Nevýhodou je celková predvídateľnosť deja až na možno posledné minútky filmu. Nepáčilo sa mi ani záverečné zahodenie kariet, zdalo sa mi až veľmi počítačové. Ak by som mal hodnotiť tento film čisto ako fanúšik pokru dal by som 90% ak čisto ako filmový fanúšik tak 50%. Takže výťazí kompromis a dávam mu (70%) ()

Priest

Jakožto vášnivý hráč Pokeru se mi tento film v celku zamlouval. Jediné co bych mohl říci proti je snad fakt, že má až moc předvídatelný konec, jak už tu někdo napsal :). Ale Na druhou stranu toto gesto v sobě chová znak úcty, který se mi vážně zalíbil. ()

vabambule

Celkem zajímavý film; líbilo se mi, že sleduje příběhy dvou chlapů - staršího pána, který už hrát nemůže a nehce, pouze potřebuje psychologicky dokončit hru, aby měl klid a byl spokojený a oproti tomu mladého kluka, co má studovat a těžce si vydělávat na život, ale hra mu jde a před sebou má spousta let pokerového šílenství. Jeden, co gamblerstvím prošel a málem kvůli tomu přišel o ženu, kterou miluje, ale která ho naštěstí pochopila a druhý, co ho těžká zkouška okolo hraní ještě čeká. Pěkné pokoukání, i když nic extra výjimečného. 70% ()

Esszed

Reynolds působí někdy až k smíchu, jak se snaží o hraní. Bret Harrison je sympaťák. Jinak film provází klasická pokerová klišé. ()

zanvalzans

Nie som milovníkom pokeru,ale to ako skonči dej filmu zaručilo hviezdu.Inač by mi tento nudný film pri ktorom som hral solitare mohol skočiť na hrb.Nasrať pokeristom!!! ()

-rooney-

Filmů o POKERu není zrovna mnoho tak snad i proto ty *** hvězdičky. Film pro mne hrozně rychle utekl, ono to bylo všechno takové trochu hrr .. Já sám hraji POKER od 8mi let,a musím říct že je to perfektní hra!!! Co se mě na tomto filmu líbilo tak to že se zde objevili známe tváře z POKERového světa,ale co mě bilo do uší tak to jejich „všechno“ snad „all-in“ ne ? ´=D ()