Tommy Vinson je pokerová legenda, zatímco mladý Alex Stillman o dráze profesionálního hráče zatím jenom snil. Když se dají dohromady, vyhrají každý turnaj. Ale jak to dopadne, když se z nich stanou soupeři? V hlavních rolích Burt Reynolds a Bret Harrison.  Americké drama, které se odehrává v prostředí hazardních her a vysokých sázek v pokeru, vypráví příběh Alexe Stillmana, domýšlivého frajírka z university Yale, který sní o tom, že se stane profesionálním hráčem pokeru. Zatím toho ještě moc neumí, ale naštěstí se setkává s pokerovou legendou Tommym Vinsonem, hráčem, který před dvaceti lety patřil ke špičce, ale nechal hazardu, aby zachránil svou rodinu. Tehdy sice přísahal své ženě, že se karet už nikdy nedotkne, ale po setkání s Alexem zjistí, že by mohl znovu získat sebedůvěru, hrdost i titul šampióna, kdyby talentovaného mladíka vzal pod svá ochranná křídla. Alex se řídí při hře Tommyho pokyny a společně vyhrají každý turnaj, jehož se účastní. Jenže pak se na scéně objeví půvabná call girl z Las Vegas, která odvádí Alexe od hracího stolu. Mezi talentovaným žákem a zkušeným učitelem se prohlubuje propast a skončí to tak, že při prestižním světovém utkání stojí proti sobě jako soupeři. Kdo z nich vyhraje? Stárnoucí mistr, který slíbil, že karet nechá, nebo nováček, jenž se od něho naučil všechny triky? V hlavních rolích Burt Reynolds, Bret Harrison a Shannon Elizabeth, režii má Gil Cates Jr. (oficiálny text distribútora)

spriteboy

Příjemný film z pokerového prostředí. Není možné ho nesrovnávat s o něco mladším ŠTĚSTÍ VE HŘE. Oba filmy jsou z dnes velmi atraktivního prostředí - GAMBLER si ale vystáčí s méně hvězdným hereckým obsazením a i tak zanechává příjemný dojem, jako ŠTĚSTÍ VE HŘE. Burt Reynolds je prostě klasa a díky němu jsem k průměrnému hodnocení přidal ještě jednu hvězdičku navíc. Film doprovází příjemná hudba a délka filmu (velmi krátká) je zvolena chytře - film tak vůbec nenudí a dokáže zpestřit volnou chvíli... ()

BeranSon

Chybělo mi jedno, nebo dvě větší jména. Známí herci jsou prostě potřeby k filmům typu Gambler, klidně bych do toho investoval více peněz a vznesl lepší scénář, protože ten je hlavním fiaskem. Režie je bídná, ale to je zase věc vkusu- Některé scény dobře gradují, ale mohli by i více, více všechno natáhnout. Další problém je střih, pomalí a špatně časovaný, na pokerové filmy musí uvádět diváka do obrazu a ukázat mu v co nejmenším čase co nejvíc podstatných věcí, ale tady je to opak. Kamera není zas tak extrémně zpackaná, ale pár záměrů opět nepřehledných, ale těch je více méně nežli více. -2/10- ()

Lyžař

Peknej pribeh, teda aspon pro fanouska nebo hrace pokeru. Jen bohuzel to zpracovani a herci, to je velky zklamani! Rezie***,Scenar****,Herci*,Hudba** ()

Olík

Víte jak to je s Burtem Reynoldsem. Jeho bytí na hereckém Olympu skončilo někdy v osmdesátkách a teď točí takové…jak to říct? Filmečky, které někdy urazí, někdy neurazí, ale nikdy nebudou dalším V žáru velkoměsta nebo Tajným závodem. Takže ano, půjde o karty. Ano, děj bude přitažený za vlasy. Ano, Davidové pobijí Goliáše. Ano, postupka v barvě bude víc než trojice. A ano, o legendární knír nebudete ošizeni. ()

asfalt

Tento film si tri hviezdy nezaslúži, no poker, čo by moja najobľúbenejšia hra, si zaslúži plných päť. Takže po spriemerovaní máme krásne tri hviezdy. Guilty pleasure. ()

cure

Scenáristická bieda. Našľapať film toľkými pokrovými hviezdami a takto to nakoniec zmrviť. Phill Helmut možno vedel prečo v tom nechcel byť videný. Nakoniec aj samotnú hru tu prezentujú v úplne inom svetle aká skutočne je. Taktiež atmosféra WSOP bola prezentovaná inak, ako to človek pozná už len s bežných reálnych záberov. Jediné pozitívum vidím v sympatickom mladom hrdinovi a v tom, že sa film snažil (žiaľ len snažil) zamerať na samotnú hru a nie na peniaze, ktoré sa tam dajú vyhrať. ()

RedFox

Průměrný snímek se snadno předvídatelným dějem a se zřejmou podobností s obdobným filmem Lucky You (i když Lucky You se mi zdálo povedenější). ()

Castielo

Dnes je poker v módě, tak proč o něm netočit filmy, že ? Gambler je nudný, nezábavný film. Klasické schéma-trénink pokeru s velmistrem/odpor rodičů/holka/finále/jasný konec. ! Jediné plus byly celkem hezky natočené pokerové zápasy. Film na podobné téma-21 ho drtí na plné čáře. 1* ()

Bukec.T

Solidní film o pokru akorát mě tam trošku vadila absence pokrových hvězd o kterých se tam mluví jak třeba Negreanu nebo třeba Doyle Brunson na toho sem se tam fakt těšil a mrzelo mě že tam nebyl. ()

dEst28

Burt Reynolds zachraňuje co se dá v tomhle filmu. Poker je napětí, štěstí a to všechno mi tady tak nak chybělo, přesto to nebylo uplně špatné. Chybělo mi více opravdových hráčů. Ve filmu jich bylo jen pár. ()

zberatel

Tiez sa pridavam na stranu Texas Hold´em, kedze ho hram ako online tak aj nazivo. V jednoduchosti je krasa sa vravi a je to pravda. Pohodovy filmik na sobotny podvecer a co sa tyka toho zaveru - ja osobne by som to urobil tiez v jeho kozi... ()

greigor

Musím uznat, že mě překvapilo takhle nízké hodnocení. Ale je pravdou, ze v některých pasážích je film trochu zdlouhavý a občas je trochu předvídatelný, ale v jakém jiném filmu uvidíte takové hráče jako jsou tady? Jen škoda, že na finalu nebyl třeba Negreanu, to bych hodnotil ještě asi o * výše. (Ano, hraju pokr:D) ()

Acrobat odpad!

Mám eso ako Maverick, ale nie som vtipný. Mám túžbu ako wahlberg, ale nie som na Wayettovom ihrisku. Skutočné karty sa rozdávali u rupperta, tu okrem nechutného ksichtu Burta a ostatných štatistov sledujeme nudu v hrubom zrne, ktorá sem tam aj urazí statočného diváka. Ku kartám Vás tento film nepritiahne, adrenalín sa nevyplaví a zo závislosti nevylieči. Nevie skrátka nič. (videné 22.04.2018) ()

Zajija

Todle je film pro mě. Pokr miluji a tenhle film byl jak se řiká ,,Něco pro moje gusto". Nemyslím si, že má smysl se dál rozplívat , a tak jen říkám ****. ()

DJ Kritik

Fakticky som si na začiatku myslel, že Burt má niečo s tvárou. A to bolo snáď najväčšie dilema prečo ten film aspoň zopár minút sledovať. Nedá sa vôbec zhodnotiť pretože nie je čo hodnotiť. Tá jedna hviezdička je len za hru ako takú a za Jennifer Tilly. ()