Spekulant Justin Price udělal první chybu, když pomohl své přítelkyni zbavit se těla jejího exmanžela, který jednak finančně podpořil Justinův nový klub a jednak byl synem mafiánského bosse. Pak Justin udělal druhou chybu, když zabil bulvárního reportéra, který ho znervózňoval fotografiemi, který mi ho vydíral. Ale jeho největší chybou bylo podcenění poručíka Columba, který tušil vraždu... (oficiálny text distribútora)

Macik

Souhlasím s Davered(em).. Je tam tolik náhod které přivádí poručíka na stopu že používáte čím dál častěji spojení "NO JO KDYBY..." Ale moderní pojetí se mi celkem líbilo.. ()

Yardie

Tento nejnovější Colubmo je dosti zvláštní. Každopádně postrádá, stejně jako ostatní novější díly, původní atmosféru. Na druhou stranu to má takový moderní háv a celkem dobrý drive. Celkem jsem se i nasmál u některých scének, jako bývá dobrým zvykem u Columba. Každopádně nové díly nemají již takovou kvalitu jako ty staré, ale není to zase tak špatné pokoukáníčko, jen prostě trošku jiné. Ale je to Columbo... Aktualizace: Po druhém shlédnutí dávám 70%, líbilo se mi to mnohem více. Howgh! ()

jacksax

Na americkou kriminálku průměrné, na Columba odpad. Značně necolumbovská kamera - připomíná spíš policejní seriály 80. let (ty pohledy na postavy přes rameno jiné - na to musí mít kameraman žaludek), a ta hudba tak to je odpad už sám o sobě, neodpovídá ději a ani scénám. Peter Falk už stárne, ale jako Columbo si drží úroveň i styl. ()

majec4

Moderna tomuto serialu vyslovene nesedi. Toto je cast, ktora byt uz urcite nemala. Ked to ale vezmem z pohladu, ze je to posledna cast, kde si mozeme uzit porucika, tak som vdacny aj za nu. Dej bol sice poslabsi, ale pobavi ucast tej pipiny, ktora bola vyklepana v kazdej scene. Falk bol ale klasicky dobry a oboch si ich vychutnal... Prave som zistil, ze uplne prve casti som nevidel a teda sa s porucikom Colombom este par krat stretneme. ()

Psycho.R

Režisér ztratil soudnost a pokoušel se vše, kromě Columba modernizovat. Nevkusná hudba, nájezdy kamer, móda začátku milenia... Druhá hvězda je spíše hold panu Falkovi, který stvořil legendu. Klaním se Vám, Pane. ()

Likan7

Sláva hurá, dojeli jsme do cíle. I když...slovo "dojeli" si poslední díl Columba nezaslouží. Spíše bych to viděl na doklopýtání. Poslední díl, který sice neměl být poslední ale po té, co se Falkovi nelíbil scénář další epizody, je má tří letou odmlku od "Vražda s příliš mnoha notami". A nutno podotknout, že moderní hábit poručíkovi vůbec nesluší. Columbo patřil do 80. let, nikoliv nového milénia, kde nejsou ani zajímavý padouši, ani tu není ten feeling a atmosféra, který ke Columbovi tak patřil. A nádherná Jennifer Sky to určitě nezachrání. Z nostalgie za 3. ()

donkocicak

Pro mě patrně jeden z nejslabších dílů celé série. Přitom předcházející díly Popel popelu a Vražda s příliš mnoho notami nedopadly zle, ba naopak pro mne spíš skvěle. Hraje tu v pozadí velmi moderní hudba, ale to není u Columba úplná novinka, vzpomeňme některé díly z přelomu 80. a 90.let. Ale přesto se mi zdálo, že Columbo do té moderní doby nějak nezapadal, už to zkrátka nebylo ono. Kdyby tam nevystupoval Columbo, řekl bych, že se jednalo o slabou a nudnou detektivku. ()

Godhaj

,,Lidi doma z toho byli nervózní.“ Je mi to nesmírně líto, ale rozloučení se sympaťákem Columbem bohužel nedopadlo moc dobře. Na tomto díle je dost znát, že je nový. Nejvíce asi typem kamery, obraz má méně syté tóny a celkově je chladnější. Prostředí nočního klubu, ve kterém se tento díl odehrává, k poručíkovi navzdory názvu vůbec nesedne. Ale abych jen nekřivdil, tak hlavní záporák je dostatečně slizký a hlavní záporačka zase dostatečně půvabná. A Columbo byl pořád takový, jakého mám rád. Jinak se ale na tento díl kouká dost špatně. ()

jolly.rose

Snímek by si zasloužil asi tak za 3(dle mého hodnocení), kdyby ale nebyl poslední. Hodnotím to spíše jako absolutní rozloučení s Columbem. Další díl již natočen nebyl a nebude (v tomto složení), takže kruh se uzavírá. Zřejmě jsem viděla všechny díly, některé byly velmi zdařilé, jiné méně, absolutní propadák snad nebyl žádný. Nebudu zde řešit podrobnosti tohoto dílu, Dávám za pět - chci tím vzdát hodl Columbovi jako takovému s nezaměnitelným Peterem Falkem. ()

G3orgig

Upřímně se divím, proč má tahle epizoda tak nízké hodnocení. Obávám se, že je to kvůli tomu, že značná část fanoušků Colomba jsou tak trochu staromilci a tuto epizodu odsuzují pouze kvůli modernímu hávu. Tento díl totiž totiž, dle mého názoru, po scénáristické stránce vůbec není špatný a kdyby vznikl o nějakých 20-30 let dříve (samozřejmě bez moderních technologií), tak by se zajisté všem moc líbil. ()

Reiner

Poslední díl poručíka Columba. Příběh je dobrý, zápletka poměrně tradiční. Nicméně charisma pana Falka je dokonalé! Leč zasazení moderny není úplně mým šálkem čaje, uznávám, že se to vzhledem k okolnostem povedlo. **** (80%) ()