Hank není spokojený s rychlostí rehabilitace. Skyler zpochybňuje Saulův plán na praní špinavých peněz. Jesse se zakouká do jedné pacientky. (Netflix)

castor

Povinný rodinný maraton pokračuje. Ale něco tomu chybí. Hankova rehabilitace, praní špinavých peněz, Jesseho nová známost a zjištění, kdo stojí za nedávnou smrtí parťáka Comba. Netuším, zda se Skyler urovnala hormonální hladina, ale najednou je u Whiteů všechno růžové? Celý díl je místy natahovaný, s komplexností a propracovaností postav začínám mít problém. Vince Gilligan dle mého svůj scénáristický um a promyšlené plánování lépe zúročil v prvních dvou řadách. ()

Frajer42

Spoilery! Nějak je tě náhodiček trošku moc. Nevidím důvod to seriálu nějak zásadně vyčítat, když z nich pramení troška toho vzrušení. Co však vyčítat mohu a budu je opětovné vložení klíštětě Skyler do hry. Stále mě to stvoření neskutečně sere, i když musím přiznat, že poté, co se jí urovnala hormonální hladina, tak mě sere podstatně méně a čas od času ji opomenu dokonce zrychlovat. Díl se točí pouze kolem feťáckého sezení a vymýšlení nápadu, jak vyprat peníze, tudíž není až tak zásadně zajímavý a napínavý, jako je standardem. ()

Anderton

Samozrejme by sme tvorcom mohli vyčítať, že tie náhody, ktoré sa tu sem tam objavia a prepoja niečo z dávnejších častí s tými novými, nie sú príliš pravdepodobné, ale ono by to asi ani nemusela byť pravda. Keď sa stretávate s feťákmi, tak sa ocitáte proste niekde inde, kde každý každého pozná. A som rád, že Jesse sa už nemusí cítiť tak osamelo, len ide o to, koľko to vo svetle týchto náhod vydrží. ()