Simpsonovi: Příliš drsný pro TV

(video kompilácia)
  • USA The Simpsons: Too Hot For TV

Kompilácia štyroch bežne odvysielaných epizód vybraných zo 6. až 10. série, a to Dědeček versus sexuální ochablost (1994), Pistolníkova rodina (1997), Rození líbači (1998) a Speciální čarodějnický díl (1998). (Real Tom Hardy)

james11

Proč příliš drsný pro TV, když i tyhle díly v televizy dávali. Jinak nevidím důvod proč dávat tyhle díly někam zvlášť. Ano Simpsonovi jsou super seriál, ale tyhle díly podle mě zrovna nebyly nic extra. Rozhodně to není něco, co dělá Simpsonovi tak super seriál. Proto tady budu v hodnocení přísnější. ()

Butch71

Pokud se tvůrci rozhodli vybrat 4 díly a prodávat je na samostatném nosiči, nenapadá mě z jejich strany jiný úmysl než z věrných fanoušků vyždímat peníze. Co se ovšem týče dílů, patří k těm velmi dobrým a nelze jinak než této vybrané 4 dát 5 hvězdiček. ()

opicakuz

Nejvíce se mi líbil díl, kde si Homer koupí zbraň a nemůže se jí zbavit. Přesně vystihuje chování člověka, který je na něčem závislý. Když to nejde legálně, tak ví co s tím. :) ()

jakub.kuba

Hvězdičku dolu protože je to zbytečně komerční tah (kdyby alespoň v tom bylo něco nového jako bonus) a taky proto že mohli vybrat vážně o dost lepší díly... Ale jsou to Simpsonovi... ()

ES13

Vybrali opravdu jedny z nejlepších epizod ze Simpsonů! Já osobně miluju halloweenské Simpsonovic speciály, takže tohle je pro mě jako třešnička na dortu! Simpsonovi jsou prostě nesmrtelný a podle mě budou ještě dlouho po tom, co ani já nebudu. ()