Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiálny text distribútora)

1631984

S myšlenkou, že konečně zase uvidím dobrý horor, jsem navštívila film Stáhni mě do pekla. První překvapení bylo, že do jedné z hlavních rolí byl obsazen Justin Long, aneb herec známý spíš ze "středoškolských komedií" . Ale tak proč ne. Každý musel někdy někde začít. Následoval střídavý slet vtipných a nechutných scén. Co mě opravdu pobavilo, byla obětovaná mluvící koza a kozáček Miloše. Dávám 2 hvězdičky za tyhle 2 vtipné scény a doufám, že už tenhle snímek v životě neuvidím. ()

Pattrick

"Saimi" to se ti docela povedlo, ale přesto to nebylo ono. Lekačky: 2krát. Atmosféra: místy. Příběh: Ušel. Konec: Famozní. Celkově to působí velmi sugestivně a drsně, ale stejně ta atmosféra se objeví, pak zase zmizí. Ale čím sis mě naprosto dostal, byla poslední část, tam jsem zíral s otevřenou pusou a byl jsem nadmíru spokojenej. Sice film uteče strašně rychle, ale nezanechá to velký duševní pocit. Máš štěstí, že je vše tak skvěle vyvážené jak humorná část tak hororová, protože scénka v autě (ta se kurevsky povedla s budu si ji pamatovat dlouho) a díkec za Adrianu Berrazo ;-) .. Je to na pomezí, počkám si na DVD ()

nogi

Nechci říct "odpočinkový" horor -to by byla pěkná blbost, ale má něco do sebe. Správné vygradování, výborné lekačky, skvělé postavy a ten konec? Kdyby mi spolužačka neřekla spoiler, tak bych to nevydejchala... A přitom mě to večer ani trochu neděsilo :) Myslím, že Raimi umí opravdu výborné horory. ()

EricNor

Nuda, nuda k posrání. Jak jsem se těšil, tak jsem chtěl odejít z kina. Bylo to za 600 i s kolou a popcornem. Pane Raimi nasral jste mě. ()

Turisma

Tak tenhle film me celkem zklamal ac podle recenzi a kritiky ma vysoke hodnoceni. Slysela jsem ze reziser zamerne pojal casti filmu jako komedie. Tim padem pusobi jako dost kontroverzni film pri kterych se clovek leka a zaroven smeje. Co vic dodat zajdete se podivat at sami posoudite tento hororovy kousek. ()

nakedsoul

Nechci tady mudrovat nad opakováním Raimiho nápadů. On prostě umí a já musím říct, že už jsem se pekelně dlouho takhle nebavil u hororu. Střídavě se chlámat (např. jak pani vypadnou zuby a chce kousat Christine) a bát se lekaček i těch co víte, že přijdou, ale jsou tam asi dvě nebo tři místa, kde jsme to nikdo v kině nečekal. Doporučuji vidět v kině! Sam Raimi je kumštýř a tenhle film mi připomíná, jak jsem se třás u osmé skákající kopie Evil Dead a vzpomínám na to dodnes. A i teď jsme odcházeli se zvýšeným tepem z kina a to si myslím je dobrá známka kvality. Bravo mistře! ()

ratm

Úchvatné! Po dlouhé době film, ze kterého jsem nadšený. Nechybí mrazení, lekání, zasmání, prostě zábava se vším všudy!!!! Hurá! ()

Scott4

Čekal jsem příjemnou lekačku a dočkal sem se nudného a nezáživného filmu který mě absolutně nezaujal a po dvou dnech se mi naprosto vykouřil z hlavy. Trapný příběh, toporné herecké výkony, laciné triky a hlavně nudááááá. Kdybych nesdílel kino se svojí polovičkou nejspíš bych šel s hodnocením ještě níž. ()

tekedozai

Uz len aby sa Peter Jackson vratil tiez k filmom bad taste alebo braindead a vsetci kritici si mozu vylozit nohy na stol a piskat songy Petra Nagya ()

JackBauer

Pre mňa osobne to bolo utrpenie a počas celého filmu som si hovoril že je to asi najhorší film ktorý som za posledné 2 roky videl a nevypol... Herečka mi bola vrcholne nesympatická, digitálne efekty na mňa pôsobili veľmi chabo a neprepracovane....Aj keď v tom hrobe na konci to bolo super sexi :D... 40% viac nie..... ()

Cool.Mila

Mrazivý zážitek, který Raimi naservíroval, lekačky sice předvídatelné, ovšem scény s cikánkou parádní, stáří dokáže být vskutku děsivé až nechutné :) SPOILER: Ten bad-end konec mě zarazil i trochu zklamal. Vím, že je nyní pro změnu trendem zakončovat horory těmito "překvapivými" zvraty, ale přece jen jsme si po depresivním průběhu filmu zasloužili nějaké to pozitivní vyústění ()

mirinkat

Po dlhej dobe konecne horor co stal za vyhodene peniaze. Aj keby som filmu vytkla par veci konecny vysledok je viac nez dobry. Originalna tema, odporucam pozriet si a nenastvat ziadneho cigana aby nahodou neutrpel ujmu :D ()

obyč.divák

Po nekonečných letech čekání konečně horor jak má být.Žádná tupá vyvraždovačka studentíků na výletě s nesmrtelným mutantem či zbloudivším ufonem,ale pořádná porce strachu nikoliv hnusu.Bravo jsem nadšen -teda pokud to uvidíte v originálu,protože se vsadim že dabing to zk....ý Nemohu si pomoct ale slyším Jitku Ježkovou jak dabuje hlavní hrdinku tím svým romantickým hláskem -nic proti ní.A proto kdo si to chce vychutnat na 100% radím originál. PS:Krásná vsuvka při vymítání kdy se ozve" Přišel tvůj čas"ryzí češtinou :-) ()

dc

Dobré. Dobré. Dobré. Ať si kdo chce co chce říká nebo píše, mně se to líbilo a musím přiznat, že za posledních pár let jsem lepší horor neviděl. Je fakt, že Raimiho svérázný humor byl místy těžko skousnutelný (ovšem smějící se losí hlava překonána nebyla), zvracení koťat mi naopak přijde jako originální. Zapomeňte na vše, co jste si o tomto filmu přečetli, usaďte se a v klidu se bojte. Doporučuji. ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Ať už vás napadlo cokoli, následující řádky jsou samozřejmě o možných pokračováních úspěšných trilogií. Matt Damon potvrdil, že se s Paulem Greengrassem opravdu chystají na dalšího Bournea, ale že… (viac)

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (viac)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (viac)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (viac)