Kráska a tá druhá

• Česko Kráska a Ošklivka (viac)
všetky plagáty

Krasavice Cristabel, kterou Nate od dětství zbožňuje, má nejlepší kamarádku June. Ta ale moc půvabu nepobrala a Nateovi chvíli trvá, než pochopí, že krása není všechno.  Romantická komedie režiséra Toma Putnama s Paris Hiltonovou a Joelem Davidem Moorem v hlavních rolích vypráví o mladíkovi, který nezapomněl na svou dětskou lásku a chce ji znovu získat. Nate Cooper zbožňoval Cristabel Abbottovou už jako malý kluk a i když má za sebou pár známostí, stále touží jen po ní. Proto se vrátí do Los Angeles, a když zjistí, že není zadaná, doufá, že se mu podaří přesvědčit ji o svých citech. Jenže to má jeden háček. Kráska Cristabel má nejlepší kamarádku June (Christine Lakinová), která zrovna moc půvabu nepobrala, a přesto jsou tyhle dvě holky nerozlučné. Bydlí spolu, chodí spolu na jógu a šly by spolu i na rande, pokud by June ovšem nějaké měla. Cristabel odmítá nechat přítelkyni doma samotnou a Nate dělá, co může, aby June dohodil nějakou tu známost. Jenže o ošklivku nikdo nemá zájem, a teprve když se s ní spřátelí a June vystoupí ze své kukly, si Nate uvědomí, že dívkou jeho snů možná vůbec není Cristabel... (oficiálny text distribútora)

Compadre odpad!

Paříž Hilton je párek mluvících koz. všechno ostatní z filmu je třeba vypustit z hlavy....vlastně z Hiltonový už zbyly jen ty kozy, to co vypouští z huby je běs. ()

mkubalikova odpad!

Vydržela jsem do diskuze o ochlupení a problémech s depilací. Dlouho jsem nic tak odporného neviděla. A to nejsem žádná fajnovka. Například Prcičky, nebo Eurotrip se mi dost líbí. Ale toto je moc :-( ()

JančiBači

Nie je to uplne zlý film..Je to podpriemerná komédia,ktorá sa aj napriek všetkým klišé dá pozerat. Výkon Hiltonky,ocenení zlatou malinou zodpovedá spomínanej cene. Iny herci sa celkom snažia ako tak hrat.A zase ku príkladu,ked hrá niekto s niekym,ako Paris,tak jasne že ju prehrá.. Chcel by som vidiet,ako by ju zvalcovala taká Streepová.Ale to sa nestane a budme radi(Myslím ich spoločný film) ()

made1

Trochu utahané, víc předvídatelné a o dost víc Paris Hilton, než snesu. Takže. Jedna hvězdička za poslední třetinu a jedna pro maskéry za Ošklivku. ()

LadyVader odpad!

To bylo tak úděsný... cosi, co se snad nedá nazvat pořádně ani filmem.. Chudák Christine Lakin, taková pěkná holka ve skutečnosti. A co Joel Moore, po Avatarovi ho vidět v tomhle zvěrstvu bylo fakt bolestivý. ()

Ivusha odpad!

Já si to ze zvědavosti prostě pustit musela... a dopadlo to podle očekávání. Tohle dílko opravdu nechápu (postavy, Paris, jednání postav, příběh... bože...) Jedno velké WTF?! P.S. moje romantická duše se právě obrací v hrobě:-) ()

Lencha

Jejda...kráska Paris??? Postava dobrá, ksicht hroznej...a ta druhá...chuděra Christine, taková je to pěkná holka a takovou zrůdu z ní udělali...některý scény byly tak odporný, že bych z toho blila, bleeee:-((( A mužské osazenstvo tohodle filmu....další hnus:-( No, bez tohodle filmu by se světový filmový průmysl obešel na 100%. Námět tu byl už několikrát a daleko líp zpracovanej...prostě nuda a ještě chvílema odporná...:-((( ()

Maark odpad!

Režijní debut Toma Putnama a hned takový trhák!! Tomu se říká rozjezd.. Kdo takový film vůbec financuje? Nemám nic proti výstřední Paris, ale zpívat a hlavně hrát by opravdu nemusela. Stačilo mi pouhých dvacet minut... ()

Matros

Jasný, ten film je strašný (jednou jsem se fakt zasmál), ale na druhou stranu mi Paris Hilton ještě nikdy nepřipadala krásnější než je tady. ()

kersten odpad!

Panna madová orleánska, to čo bolo. Paris sa zas predviedla v naprosto desnom filme pre absolventov pomocnej školy, inak to definovať neviem. ()

karinakari odpad!

Ach bože!!!! Víc po shlédnutí TOHODLE nejde ani říct..To že je Paris "úžasná" herečka ví všichni, ale ona snad není ani člověk??!! Přijde mi, že i můj pes by dokázal zahrát její roli líp (no dobře můj pes asi ne, ale její čivava určitě). Sice musím uznat, že v tomhle filmu dokáže i vést dialogy (mám v paměti film, kde neřekla ani slovo, jen bylo slyšet, co si myslí v hlavě), ale i tak to teda stojí za starou bačkoru. Kdyby se na ní aspoň hezky koukalo, ale jen když si jí vybavím, vrací se mi zpět mé dětské noční můry. A námět typu "z ošklivky kráska a já se do ní zamiluju" není taky zrovna originální. Mohli jsme to vidět i v stupidní telenovele Ošklivka Betty. Bohužel, musím poznamenat, že jsem viděla i horší paskvily, ale to nemění nic na tom, že tohle je odpad odpadní nejodpadnější. ()

AngelG

Achjo Paris, kdyby si se šla raději dále ožírat s Lindsay Lohan a roztahovat nohy do foťáků paparazziu, udělala by si světu větší laskavost, než dále pokračovat ve své VELICE úspěšné kariéře herečky.. Neříkám, že by nutně filmy ve kterých je, nestály za nic, ale ona ano.. a ten její výraz a.k.a. velice sexy nebo-li ožralecky přivřené oči a pysky ve tvaru kachního zobáku, je prostě něco, přes co se nemůžu přenést pokaždé když jí vidím.. :D ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány

22.02.2009

Než vám ráno přineseme souhrn vítězů letošního udělování Cen Akademie, je tady už tradiční předehra – Zlaté maliny. Jednoznačnými vítězi se stali Mike Myers, Paris Hilton a... pozor, překvapení... se… (viac)