Kráska a tá druhá

• Česko Kráska a Ošklivka (viac)
všetky plagáty

Krasavice Cristabel, kterou Nate od dětství zbožňuje, má nejlepší kamarádku June. Ta ale moc půvabu nepobrala a Nateovi chvíli trvá, než pochopí, že krása není všechno.  Romantická komedie režiséra Toma Putnama s Paris Hiltonovou a Joelem Davidem Moorem v hlavních rolích vypráví o mladíkovi, který nezapomněl na svou dětskou lásku a chce ji znovu získat. Nate Cooper zbožňoval Cristabel Abbottovou už jako malý kluk a i když má za sebou pár známostí, stále touží jen po ní. Proto se vrátí do Los Angeles, a když zjistí, že není zadaná, doufá, že se mu podaří přesvědčit ji o svých citech. Jenže to má jeden háček. Kráska Cristabel má nejlepší kamarádku June (Christine Lakinová), která zrovna moc půvabu nepobrala, a přesto jsou tyhle dvě holky nerozlučné. Bydlí spolu, chodí spolu na jógu a šly by spolu i na rande, pokud by June ovšem nějaké měla. Cristabel odmítá nechat přítelkyni doma samotnou a Nate dělá, co může, aby June dohodil nějakou tu známost. Jenže o ošklivku nikdo nemá zájem, a teprve když se s ní spřátelí a June vystoupí ze své kukly, si Nate uvědomí, že dívkou jeho snů možná vůbec není Cristabel... (oficiálny text distribútora)

corpsy

Musím uznať a priznať, že som čakal katastrofu. Tá sa síce ukázala iba v podobe Paris Hilton ( paradoxne ale svoju úlohu zvláda na jedničku ), ale zvyšok je mierne debilná k0k0t!nA, pri ktorej sa zabavíte, ak nieste samozvaný superintelektuál s gitarou a šálom, alebo niekto, ako postava s filmu menom Johann. ()

Marsik

HBO HD - Ale tak, vážení. Zas tak hrozný to přece nebylo .)) Do odpadu bych to hned naházel. Faktem je, že Paris moc hrát neumí (teda skoro vůbec:)), ale hezky se na ní dívá a Christine Lakin "po proměně" byla taky sexy. Joel Moore sem tam hodil nějakou tu hlášku, u který jsem se pousmál, takže jsem si malinko zpříjemnil dnešní odpoledne. Ale souhlasím, že se jedná o podprůměrnou komedii. Čili vyjádřeno procentně: 40%. ()

hous.enka

Jak asi může dopadnout film s Paris? Ano, přesně takhle... Paris pobíhá polonahá, debilně se chichotá a odhání všechny kluky, protože její škaredá nejlepší kamarádka je panna. Nakonec se ale ukáže, že ta kamarádka má něco, co Paris postrádá: osobnost... Jako film k usínání dobrý, jinak je to děsuplná ztráta času s hnijícím nehtem v hlavní roli... ()

mysiak

Bolo to zlé...ale nie až tak ako som čakal...prvých 45 min je nevyrovnaná...pekná Paris...nechutná, ale vážne nechutná Christine...potom sa to našťastie vyrovná...a celkovo to najlepšie s Paris čo som videl..a to som videl všetko čo u nás vyšlo... ()

Easykk

Paris Paris, teda to jsem netušil, že umíš mluvit plynně kravsky - za to máš mé uznání převtělené v podobě jedné hvězdičky. (omlouvám se uživ.Rosaviva za použití její báječné hlášky, ale sem to fakt sedlo) ;)) ()

Dubro

Pche. Hoci sa mi slečna Hiltonová nepáči a hrať by mala tak nanajvýš okoloidúcu či postávajúcu na zastávke MHD, film som dopozeral, pretože sa k nemu podávala Spišská hruškovica a tú ja môžem za každých okolností. Na začiatku so mal v úmysle film premenovať na Ošklivka a ošklivá Ošklivka, no pár deci hrušky spravilo nielen svet, ale aj Hiltonku krásnejšou. Dva deci a ešte jedno poldeci na odchod. ()

cariada

taková průměrná, ale celkem pohodová komedie. Musí se nechat ,že tu ošklivku nalíčili perfektně. Nák si nemůžu pomoc, ale Paris mě nák nepřitahuje. Určitě se celkem i zasmějete a na odpoledne, docela fajn. ()

Andre3000 odpad!

Ne, fakt, to nejde, z toho filmu se mi zvedá žaludek a nepřinutíte mě na to koukat ani za nic, stačilo si to projet a je to jasná kravina. ()

Maty85

Jaj, ta Paris Hilton je strašná barbína a jako barbína taky hraje ve filmech. Tendle film ztvárňuje klasickou pohádku, který nejsou sice špatný, ale jak v kterém podání asi, protože zrovna u tédle pohádky sem se docela nudil. ()

misulka03 odpad!

Tento film jsem nebyla schopná dokoukat, to se mi dlouho nestalo a tak si říkám, že bych to neměla ani hodnotit, ale prostě mi to nedá. Ošklivka je skutečně děsná a jde z ní strach, ale filmaři tohle už přehnali....ale celkově mě to přišlo děsně přitažený za vlasy!! Paris Hilton je skutečně krásně, ale já ji nemusím a je mi nesympatická, takže ani ona to nemůže zachránit. ()

daEmoNickY

Pohodová komedie má málo bodů kvůli tomu že v ní hraje Paris, navíc skoro-dokonalou princeznu (takže vpodstatě oprávněně). Navíc se na ni dá kouknout vícekrát viz. doporučené filmy . ____ Dokonce i na imdb je to mezi spodní 50-kou http://www.imdb.com/chart/bottom?tt0804492 ale slusna komedie. ____ Nejsem fanouškem Paris, ale někteří fanoušci mě opravdu dokáží pobavit viz. Chris http://www.youtube.com/watch?v=kHmvkRoEowc . Nicméně na ní obdivuji že si nenechala zvětšit prsa (nenechala, žejo?). ____ DOPORUCENE FILMY ____ Na parodie od Mela Brookse http://www.csfd.cz/reziser/366-brooks-mel/ a na http://www.csfd.cz/film/133842-50-x-a-stale-poprve-50-first-dates/ jsem se koukl víckrát a neomrzely mě. Nicméně podobně nedoceňená komedie je http://www.csfd.cz/film/237299-superhero-movie/ . ____ HLASKA ____ (+) "Myslis, ze jeji otec je pekar, ze upekl takove kolace." v angličtině buns znamená jak zadek tak i koláč ____ ANAGRAMY ____ Cristabel je anagram k Scab Liter ("Svrabivy Odpad") ci Brats Lice ("Spratkovi Vsi") , viz. http://wordsmith.org/anagram/anagram.cgi?anagram=cristabel (anglicky) . ____ ZAJIMAVA SPIKNUTI ____ 1) natočili to aby zvýšili Paris karmu. 2) takže je dobré si udělat plastiku či make-up? Jestli vypadáš či chceš vypadat takhle tak jo http://www.iwatchstuff.com/2007/12/21/hottie-nottie-trailer.jpg . 3) spousta lidí nepřekousne vtipy na ošklivé lidi a holokaust, ne že by ty dva spolu souviseli 4) ošklivka je jedna z nejlépe vytvořených ženských postav ()

tomeek

Úplná katastrofa to nebyla, ale takových filmů tu už bylo. Paris není vůbec tak hot, jak to z ní film dělá, protože koneckonců i "Ell Lambertová" je hezčí, než ona. Johan je ovšem supermuž :D ()

Magneto

Uff, toto bolo dosť zlé...Radšej sa tomu vyhnúť a pozrieť si iba ak ste fanúšikom Paris Hilton (ešte odporúčam vypnúť zvuk, pže to čo tam PH predvádza je jedna trápna scénka za druhou) ()

lennyd odpad!

Už od dětských let byla blonďatá Cristabel /Paris Hilton) idolem všech okolních chlapců. A už od dětských let byla ošklivka June (Christine Lakin) naopak jejich postrachem. I v dospělosti ale tyto dívky zůstávají pospolu, a kdo by si chtěl s Cristabel něco začít, musí nejdřív "přejít" přes June. A to je případ i Nata (Joel Moore), který si po posledním rozchodu se svojí dívkou uvědomí, že bez Cristabel, své dětské lásky nemůže žít... Uff. Nejdříve jsem celý film chtěl ohodnotit jediným slovem, ale pak jsem si uvědomil, že zrovna toto slovo by tu asi neprošlo, navíc nehodlám morálně kazit diváky, kteří by náhodou se na tento film chtěli přece jen podívat. Radím dobře - nedělejte to. Film je tak neuvěřitelně hloupý, že se mi nechce věřit, že by si scénář nenapsala Paris Hilton sama. I když si výše zmiňovaná hraje na onu krásku, už v první scéně, ve které se objevila se mi chtělo zvracet. Naproti tomu u "ošklivky" Christine Lakin bylo jasné, že se stačí umýt, a hnedka je jasné kdo je tu král(ovna). No nic, přežil jsem to, a to je nejdůležitější ... ()

uiu

Byla žila jedna sexy kočka (Paris Hilton) a ta měla jako nejlepší kamarádku tu nejošklivější holku na světě - zarostlé obočí, bradavice na obličeji, příšerný chrup atd. (prostě typická filmová ošklivka). S tou kráskou by strašně chtěl chodit hrdina našeho filmu, jenže ona se zapřísáhla, že dokud nebude randit její kamarádka, tak nebude ani ona. Takže náš hrdina musí najít natolik statečného kluka, který by dokázal být s tak hnusnou nestvůrou, jenže během toho hledání zjišťuje, že pod slupkou těch chlupů a bradavic je milá fajn holka do které se nakonec zamiluje. Samozřejmě přichází na řadu typické klišé, kdy si ošklivka nechá spravit zuby, odstranit bradavice a vytrhat obočí a je z ní neuvěřitelně sexy holka, což nikdo nečekal. A stejně tak zjistí, že vlastně ta sexy blonďatá kost, kterou celou dobu chtěl je jen namyšlená káča, které jde jen o to, jak lidé vypadají a uvnitř je prohnilá jak týden starej banán. Film není skoro vůbec vtipný a když už, tak těží jen ze "šerednosti" ošklivky. Snaží se nést velké poselství o tom, že není důležité, jak vypadáme, ale jací jsme uvnitř, ale nedochází mu, že to 99% populace už dávno ví. ()

BoncheR odpad!

Ako môže niekto natočiť takýto film? Veď to je výsmech akejkoľvek filmovej tvorbe. Absolútna volovina "made by AMERICA" Som absolútne vykoľajený z tohoto filmu...Absolútne odporná trapošina!!! ()

Master19

Nemám problém upustit pár hvězdiček. Na rozdíl od kdejakého velkohubého odpadu jsem ale film viděl. Paris Hilton naštěstí nemá ambice hrát v něčem opravdovém, a proto mi její kreace nevadí, vždyť se na to dívá pěkně. Je pravda, že jediná výrazová forma, kterou od dob svého amatérského porna před kamerou předvádí, je frivolní koketa, ale o co jde, promotion stejně ani nic jiného neslibuje. Plusovými body tu je ošklivka, která je podařená. Maskéři si dali záležet a větší eklhaft, než hnisavej nehet v puse, už jsem dlouho neviděl. No a nejsvětlejším bodem je postava nejdokonalejšího muže světa, ta mě dostala. Jenže tupý a dopodrobna předvídatelný příběh, jehož jedinou přidanou hodnotou oproti předchůdcům je, že jde dál za hranice nevkusu, zpusobuje, že jedno shlédnutí bohatě stačí. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány

22.02.2009

Než vám ráno přineseme souhrn vítězů letošního udělování Cen Akademie, je tady už tradiční předehra – Zlaté maliny. Jednoznačnými vítězi se stali Mike Myers, Paris Hilton a... pozor, překvapení... se… (viac)