Obyvatelé jednoho amerického horského městečka jsou proti své vůli zataženi do podivné hry vesmírného lovce vetřelců, který přistál na Zemi za jediným účelem - vypustit a následně ulovit podivnou pavoučí bytost. Vzniká tak vražedný trojúhelník, ve kterém není zcela zřejmé, kdo, kdy a kde koho loví. (Omnider)

-bad-mad-wolf- odpad!

Dva chlápci přijedou ke karavanu, buší na dveře. Nikdo neotevírá, tak se jeden z nich rozhodne karavan obejít a až v ten moment zjistí, že cca deset metrů za karavanem leží jakési kosmické plavidlo, velké jako zmíněný karavan a poklidně si vybuchující, pokuřující a poprskávající. Chlápek vykřikne něco jako: "Ježíšikriste, máš bouchačku?!" a vzápětí druhého chlápka sežere obří kudlanka (pavoučí podvozek se objeví až o něco později). První chlápek se schová do auta a asi na pět sekund se přikrčí v sedadle, což stačí na odvrácení hrozby. Poté si oddechne zhruba stejným způsobem, jako když ráno konečně vypnete zvonící budík. Mrtvoly, mimozemšťani, kosmické koráby, no co. To by pro nástin tohohle díla stačilo. Kamarádem je jedině rychloposuv a možná ještě ségra Michelle Pfeiffer. ()

corpsy odpad!

No čo napísať? Proste štúdio The Asylum ( Latt, Rimawi ). Takto odfláknuté filmové dielo som aj čakal ( aj keď ma v minulosti táto liaheň najhorších filmov posledných desaťročí, občas milo prekvapila ). Herci, nehrajú, ba dokonca ani nepózujú. Ťažko nazvať, čo vlastne robia. Triky sú plus mínus ( kostým ´´Lovca´´ by sa skôr hodil do nejakého béčkového fláku z 50. rokov ). No čo napísať? Proste štúdio The Asylum. ()

SOLOM.

Pod opravdu originálním názvem AVH: Alien vs. Hunter snad ani nikdo nemohl očekávat žádnou pecku a zvláště když to točí Asylum. Tahle společnost už natočila tolik sraček, že se to snad nedá spočítat. Naprosto otřesná kamera a postižení herci byli tím hlavním důvodem, proč tohle spadlo do odpadních vod a už po něm neštěkne ani pes. Oba tvorové vypadají tragicky, stejně jako český dabing. Těch 10% dám jen za Dedee Pfeiffer, kterou mám celkem rád. ()

infernet

Dámy a pánové, já to dokoukal!!! Toho pavouka bych ještě bral, ostatně za jeho "ksicht" je ta jedna hvězdička, ale co ten popelář s kloboukem připomínajícím vietnamského pěstitele rýže? Tohle je prostě moc. O těch "hercích", kteří běhají zmateně sem a tam, a jejich chování je nelogické jako sníh v červenci, nemá cenu ani víc psát. Jestli chcete ztratit 85 minut života, běžte radši koukat do vyhaslých kamen! ()

JesterKruger

Abych řekl pravdu, filmy od Asylomu jsou špatné, ale dalo se tohle zkouknout. Obyčejné béčko (spíš zetko)ve kterém jsou laciné CGI efekty, je prostě obyčejný mockbuster. Herci až tak špatní nejsou (Asi jen tři herci, zbytek herců je opravdu hrůza) . Tenhle film stačí vidět jednou, a po druhé si ho už nepustíte. ()