Sériový vrah si našiel dokonalého komplica - internetové publikum!
Nevystopovateľný vrah svoje obete pred zavraždením sníma webovou kamerou a signál vysiela na internete, pričom zneužíva odvrátené stránky ľudského charakteru - zvedavosť a vrodenú potrebu človeka robiť potajomky niečo zakázané. Čím viac návštevníkov tieto stránky navštívi, tým rýchlejšie dochádza k usmrteniu obete. Keď návštevnosť prekročí stanovený limit, vrah svoju obeť pred očami publika zahubí. Agenti FBI na čele s Jennifer Marshovou si nevedia rady. Jedno je však isté - čím dlhšie im bude trvať, než dolapia vraha, tým budú smrteľné internetové stránky populárnejšie a viac ľudí príde o život. Agenti FBI pritom vôbec netušia, že hlavným objektom záujmu majiteľa stránok sú práve oni sami! Keď do rúk brutálneho vraha padne agent Dowd, jeho kolegyňa Marshová musí spojiť svoje sily s miestnym policajným detektívom Ericom Boxom a nájsť vraha, skôr než jej kolega podľahne vražednej hre. (TV JOJ)

melloun

Ucházející "béčko" s povedeným příběhem i pár chybami. Způsob vražd u mě evokoval Saw. Takže v rámci žánru ne zas tak špatný průměr. A co se týče product placement firmy Microsoft, spíš to vidím jen na to, že většina domácnotí a firem prostě používá Windows. Nic víc bych vtom nehledal :-P ()

pend

Jak už tady bylo řečeno, z námětu a scénáře to asi lépe natočit nešlo. D. Lane je pořád sexy. Pouze, když vysvětlovala svému nadřízenému, proč nemůže vypnout stránky, tak jsem smíchy málem spadl z postele. ☺ ()

film-fancz

hodnoceni 90% Skvele krimi, skvely thriller. Celych 100 min jsem ziral na obrazovku s otevrenou pusou :-) Je pravda, ze dej je misty predvidatelny, ale co na tom. Napad postavit dej na internetu spolu s vrazdami je velmi dobry a me bavil. Schvalne kdo z vas po shlednuti filmu navstivil stranku www.killwithme.com :-) ()

FilmWave

Překvapivě drsná krimi, která si v ničem nezadá ze "Saw" nebo "8MM". Velmi dobré obsazení méně profláklých herců v čele s stále elegantní Dianou Lane, plus velmi solidní řemeslo Gregory Hoblita, dělají z tohoto thrilleru film, který si i přes televizní zápletku a scénář zaslouží velké plátno. ()

jay.lee

Nudná internetová detektívka absolutně postrádající šmrnc a napětí. hloupé hloupé hloupé...všechny postavy se chovají nelogicky..only shit...www.killwithme.com :)) ()

Fulham

Nevím, čekal jsem od toho úplně něco jiného, ikdyž neříkám že to bylo špatné. Napětí a toho thrillerového žánru je ve filmu dostatek, ikdyž mě to hodně připomínalo sérii Saw... Diane Lane je příjemná a sympatická herečka a příjemně se na ni dívá. Na konec musím říct, že fanoušky thrillerového žánru film určitě nezklame. ()

Ronyk7

Výborný krimi thriller, ale kazí ho neuvěřitelně debilní scéna jak chytne vrah hlavní hrdinku. To by uhodlo i malé dítě, že bude vrah v autě a agentku FBI to ani nenapadlo... 10.12.2008 ()

aR3Zz

Poctivý thriller, jednoduchá zápletka, očekávané rozuzlení (a většina děje předvídatelného). Nenadchne, ale ani nezklame. 51% ()

Skleni

Film má iba jednu jedinú vadu. NUDA!!!!!!.. od začiatku až po titulky na konci je film jednou obrovskou nudnou ničotou na poli kinematografie. 39% ()

Panther7

Zajímavá zápletka vražd online, kdy čím větší sledovanost, tím rychlejší usmrcení. Jen se divím, že to někdo ještě nezkusil v reálu. Je opravdu nechutné si uvědomit, že se to může stát a dokonce, že to bude někdo ochotnej financovat :( ()

Torgal

Bezkrvný, rutinne natočený thriller, ktorý sa snaží zviesť na popularite série Saw, ale primitívny scenár bez zaujímavého nápadu ho ťahá riadne nadol. Napätie v podstate neexituje a celá zápletka je v priam absurdnom konflikte s realitou (jednoducho nie je možné, aby sa nedala vystopovať stránka, ktorá zvládne vysielať video 20 miliónom ľudí naraz). Hlavne preto hodnotím tak nízko, lebo inak sa jedná o čistý priemer. 5-/10 ()

Alice02

Jedna hvězdička za sympatickou Diane Lane, druhá za dobrý efekty a moje časté odvracení zraku od obrazovky a třetí za zajímavý motiv. Před takovými sto, možná padesáti lety by se tohle vůbec nemohlo stát. A nechápu, že s sebou pořád ta Jeniffer měla mobil a jezdila v autě, když věděla že ten vrah je machr přes elektroniku a navíc byla často sama... ()

sonoluca

Na Hoblita je sice spolehnutí, ale s takhle blbým scénářem mu to nestačí než na průměrnou podívanou. Diane Lane mám sice hodně rád (její výkon je mimochodem dost matnej), ale co si poslední dobou vybírá za role je až k nevíře - vem si příklad z Joshe, sakra. 50% s odřenejma ušima ()

Toochman

Autoři se marně snaží vymyslet originální zápletku. Jediné, co nám nakonec představí, jsou jakžtakž nové způsoby vraždění a to je dost málo. Diane Lane vypadá spíš jako sekretářka než jako člen speciálního oddělení FBI a není tak nikterak divu, že si s řádícím maniakem neví rady. Když pak její postava ve své hvězdné vteřině pomocí osvědčeného gymnastického čísla přelstí geniálního šílence, je zcela zničeno vše, o co se Hoblit 100 minut snažil. ()

ecis

Slabucke! Esteze reziser sa nepohol zo zauzivanych kolaji, a tak vznikla absolutne priemerna kriminalka na neskory sobotny vecer. Zaporny hrdina (herec) vzbudzoval velke nesympatie a absolutne sa mi nehodil do tejto role, tak ako "zaujimave" techniky mucenia. A tie internetove mudrosti, ktore sa vo filme ukazali, boli "obdivuhodne". Ani neviem, preco sa do dostalo do kino distribuci, ale vo videopozicovniach sa to bude vynimat pekne:) ()