Pokojný a šťastný život Sama Phelana (Chris Hemsworth) a jeho ženy Leslie (Victoria Profeta) sa zmení po tom, ako vstúpi do ich životov tajomný Pyke Kubic (Sean Bean). Ten ich vtiahne do búrlivých a dramatických situácii v uliciach Chicaga. Každým krokom sa manželský pár zamotáva viac a viac do špirály podvodov a násilia... a to všetko v mene peňazí. (tEnCo)

movieretro

Dal bych čtyři, ale ńěco tomu chybělo.Jinak jsem se pobavil.Sice trošku předvídatelné, ale ODPAD! to rozhodně opravdu není.Ale pokaždé se někdo najde kdo film odstřelí, že? ()

Disease

Jako thriller to ne tak úplně funguje, ale jako komedie částečně jo, je tam docela dost dobrých hlášek. Nicméně bez Seana Beana by to byla slabota. ()

petikacka

Seana Beana miluju a tady se opět předvedl...Tak trochu černá komedie, protože thriller to nebyl, o tom co se stane, když vám najednou spadne z nebe kufr plný peněz...Jak to zacvičí z charaktery lidí...Kdo jinému jámu jámu, sám do ni sám... Za mě 85% ()

Kingjiri

Nejde o čistej thriller - má totiž dost prvků černý komedie. Příběh má nápad, nadhled a dobře napsaný postavy. Nejlepší je Sean Bean se svejma hláškama a věčnym přepočítávánim dluhu ke splacení. Nicméně prostodušší manželská dvojice má taky pár dobrejch výstupů. Člověk odpustí i ujetou hudbu, skromnější rozpočet nebo do očí bijící nelogičnosti. Ca$h neni určitě žádnej velkej zázrak, ale jako nenáročná jednohubka na volnej večer je ideální. Za Seana Beana, jeho postavu a nečekaně pozitivní dojmy z projekce, čtvrtá slabší hvězda. ()

sigf07

Asi bych jako divák měl sympatizovat s ústřední dvojicí, ale přiznám se, že jsem byl během sledování spíše na straně Seana Beana. Chris „Thor“ Hemsworth a Victoria Profetová zde totiž tvoří dokonalý prototyp nesnesitelných a značně bezelstných amerických novomanželů, kteří se na všechny jen mile usmívají a v autě si zpívají. Je jasné, že kdyby spolu vyrazili stanovat, stejně je někde rozseká nějaký psychopat mačetou, takže by možná měli být za mafiánského účetního ještě vděční. Přestože děj mnoho originality nepobral, bohatě to vynahrazuje Seanovo charisma a díky stanovenému deadlinu má film poměrně svižné tempo. Bavilo mě pást se spolu s Beanem na narůstajícím strachu vydírané dvojice a sledovat, jak se hroutí spořádaný život mladých idealistů. ()

markyzgero

ale no, nebylo to zas tak špatný. vcelku vtipná komedie o jednom puntičkářskym grázličkovi, párečku a počtech. hlavně teda o počtech. jen nechápu, jak může ještě někdo v roce 2010 natočit film, kde v jedný půlce obrazovky je bean a v druhý půlce jeho brácha-bean. dvojrole? to snad dnes už ne... ()

DavidWebb

Nečakane napínavé, zábavné a profesionálne zmáknuté. Sean Bean zase raz kraľoval a človek len s údivom rozmýšľa čoho všetkého by bol ten chlap schopný. Myslím aj v osobnom živote, pretože dokáže byť až neuveriteľne presvedčivý. Dopadol zle, jeho chyba a ľúto mi ho nebolo - byť taký chamtivý, no to sa snáď ani skončiť ináč nemohlo. Príjemne ma prekvapil aj Chris Hemsworth, ktorého som takmer nespoznal, vlastne casting aj herecké výkony všetkých boli ťip-ťop. Scenár bol slušne prepracovaný aj uveriteľný a ani po technickej stránke nemám filmu čo vytknúť. Až mi je to divnô Piťko môj, že som o tomto snímku doteraz vôbec nepočul. Čéče, niekedy aj perlu nájdeš jak tak v kontejneri prehrabuješ sa. Snáď by som len upozornil, že veľa akcie nečakajte, napätie je budované skôr dialógmi a herectvom. Aj tak pôsobivé a hodné vidieť. ()

Shitonit

Kokot! Já som taký kokot !!! Zase jsem si naběh, myslel jsem že to bude mít něco podobný s žabožroutským Cash, jenže jsem za splet, pak lek, pak nasral, a pak jsem se neštěstím, slzíce nad svým osudem, přežral, přepil, a pak... Tři hvězdičky dávám jen abych tomu nekazil průměr. Jinak to je totální nesmysl. ()

Romeroo

Tak pro svůj 200.komentář jsem šáhnul celkem vedle s výběrem filmu…čím je a není Cash?...je reklamou na slůvko OK, je reklamou na americkou stupidnost a jednoduchost…čím není…není kvalitním filmem co dokáže aspoň na pár chvilek zabavit…spoiler….a konec dává najevo, že se chystá pokračování…jen to ne…zavřu obě oči a za sexxyy Leslie dám slaboučké 2*….a to jsem se tak těšil na svůj 200.komentář… : - ((( ()

Mamlas

Docala zajímavá komedie o 2 úplných troubech, kteří náhodou přišli k penězům, rozfofrovali je a teď je musí vracet. (51%) ()

gidziga

Ach nie!!! Prečo som to vôbec začala pozerať??! Áno, zabudla som, Chris Hemsworth. Zaňho dávam tu jednu hviezdu, inak by to bol hotový odpad ako vyšitý. Tento nezmysel, čo nazývajú filmom by som neodporúčala ani najväčšiemu nepriateľovi. A čo ma najviac zabíjalo bola tá hudba ako od Juana a Esmeraldy. Až mi kleslo IQ. ()

solisoli

Zaujímavá fantazijná komická gangsterská dráma o nenažranosti a negatívnej spravodlivosti. Žiadny zázrak. Aj keď to bolo na hlavu. Mdlobný dej v skutku dobre bavil a nebolo jasné, ako sa to nakoniec otočí. Otočilo. Ale sprostejšie by sa už nedalo. ()

wesker

celkem přímočará niméně zajímavá zápletka s velice chladným Sean Beanem alias chodící kalkulačka .. ty jeho počty centů :)) Dalo se na to koukat.. líbilo se mi jak graduje napětí mezi obětmi a zlořádem opravdu jsem byl zvědavej jak to dopadne. ()

david666

Prvních 30 min slibovalo zajímavou zápletku a scény kdy ústřední manželskou dvojici hledá postava Seana Beana byla zajímavá a napínavá. Pak se ale veškeré karty odkryly a v závěru už mě při filmu spíš přitahovala postava Victorie než samotný děj. A přiznám se, že s takovým moulou jakým byl její manžel jsem nějak nemohl soucítit. Ale na oddech to jde. film od Guy Ritchieho to prostě není ()

veverysiak

Ohromne svieže a podarené dielko, miestami mi to niektorými prvkami pripomínalo Quentinove kúsky, výborný námet aj scenár a celkom spoľahliví herci mi pripravili nečakané prekvapenie, skutočne netuším, prečo sa film nedostal do širšieho povedomia, určte s to zaslúžil, takže 75%. ()