V druhém celovečerním dobrodružství se budou naši animovaní hrdinové Fry, Bender, Leela, Profesor Farnsworth, Dr. Zoidberg a byrokrat 34. stupně Hermes Conrad snažit spravit trhlinu v časoprostoru, skrze kterou do našeho vesmíru pronikl obří chapadlovitý vetřelec s podlými úmysly a nadpřirozenými schopnostmi. Lidem na Zemi vnutí nové náboženství, do jehož čela se jako slepý k houslím dostane Fry, který obyvatele Země přesvědčí, aby "modrou planetu" opustili a vydali se na cestu do nebe... Zemi tak ovládnou roboti, v čele s nikým jiným, než Benderem.
Tento film je druhým v řadě z připravované čtveřice. Zbývající dva mají být na DVD trh uvedeny v letech 2008 a 2009. (havLord)

Zatímco první polovina byla opravdu povedená a splnila přesně to co jsem od ní očekával, v druhé se to zvrtlo a ja nechápala zda mají autoři všech pět pohromadě. Druhá polovina filmu je proste výrazně slabší, stejně jako to bylo v Simpsons the Movie. Tto s těma chapadlama je teda fakt mimo... ()

DonTommy

Nemůžu se dočkat až budou všechny čtyři filmy a pak budou dle slov matta Greoninga "rozsekány, přidáno pár scén" a bude z toho vyrobena další série, v jednotlivých epizodách to bude podstatně silnější, ucelenější a asi míň zmatené :) nicméně byť je to změť epizodek a ne soudržný film, epizodky jsou to pořád stejně Futuramovsy vtipné a zábavné k sledování, a některé gagy jsou fakt pecka... "Son of a bit, this is my house! But that means I'm blackmailing myself! Why didn't you tell me Monique?" :-D ()

snebka

Druhé filmové pokračování Futuramy začalo slušně, ale přišlo, že by každá jedna epizoda šla kvalitou dolů. Taky jsem byl docela zklamán z konečného rozuzlení příběhu. Určitě slabší než Benderovo parádní terno. 65/100 *** ()

LuNaj

Na seriál to ani náhodou nemá, přesto se to drží v kvalitativně stejné rovině jako předešlý díl. Akorát je tady přidáno na můj vkus až moc nechutností, někdy dosahující morbidního humoru. ()

Maky775

Jak jsem již psala u prvního dílu, tak mi to přišlo jako další díl, i když oproti prvnímu pokusu se ten druhý přibližuje filmu víc a víc - už jenom promyšlenějším dějem. Nebo se mi to zdálo? Nevím, ale jen tak dál :o). ()

Mr.Roman

Znova recyklácia veľakrát videného v seriáli, no z trojice celovečerných filmov podľa mňa najlepší. Teda aspoň som sa u neho ani chvíľu nenudil a zopár krát schuti zasmial, čo sa o Bender´s Game a Bender´s Big Score až tak úplne nedá povedať. ()

Averelli

ze všech Futurama filmů se mi tenhle líbil nejvvíc.. a neptejte se proč :) možná z té prvopočáteční euforie že si Fry konečně našel holku, která i vypadá že je člověk :) taky se mi hodně líbí Yivo a jeho prvotní přístup k lidem "jen tak si užít a zmizet do jiné galaxie" to mě fakt hooodně pobavilo, ale vážně, v tomhle filmu je hodně romantiky a když nakonec musí všichni odejít zpět na zem, je Vám to úplně strašně líto tak že i slzička možná ukápne, ale u mě to zachránila Fryova teď už ex přítelkyně :) která nakonec s Yivem zůstala, možná že smutné, ale člověk se tak nějak vrátí do reality že Fry prostě normální ženskou mít nemůže :) ()

Jara_II

Tak tento film bohužel nenabízí naprosto nic zajímavého - snad jen kdyby se to zkrátilo do dvacetiminutové epizody byl by z toho jeden z nejlepších dílů seriálu :) ()

L3G1ON4R

Z velké části film o ničem. Příběh točící se kolem anomálie s otazníkem co je za ní ? Chyběl zde sarkastický humor a klasické futuramácké zvrhlosti co se najdou v seriálu. ()

pekas

Jak nehodí, co nepovedlo? Co to tady někteří melete? Futurama ve skvělé formě a celovečerní formát jí vůbec nevadí a na ničem neubírá. Docela mě překvapil Stephen Hawking, jak si ze sebe drsně střílel. Tenhle film mi přišel ještě o fous povedenější, než předchozí Futurama: Bender's Big Score. Opět bezvýhradná spokojenost. 100% ()

yaqwsx

Pro mě byl tento film katastrofou - naprosto nesympatický děj, který končí tak trochu "deus ex machina". Autoři prostě nevěděli co s tím, tak... Ani vtipů tam moc nebylo... ()