Keď začnú po celom svete miznúť vzácne šperky vrátane legendárneho diamantu Ružový panter, je šéfinšpektor Dreyfus (John Cleese) nútený zapojiť Clouseaua (Steve Martin) do vyšetrovania ako člena medzinárodného tímu detektívov a odborníkov, povereného dolapením zlodeja a navrátením odcudzených šperkov... Po boku Stevea Martina sa objavujú Jean Reno (v roli jeho pomocníka Pontona) a Emily Mortimer (ako Nicole, objekt jeho svojrázne sa prejavujúcich vášní). Členov medzinárodného tímu špičkových detektívov stvárnili Andy Garcia, Alfred Molina, Yuki Matsuzaki a bollywoodská hviezda Aishwarya Rai Bachchan. (TV Markíza)

JB001

Jedničku s Martinem jsem neviděl, ale ve dvojce nemá na Petera Sellerse ani náhodou. Nelíbil se mi ani inspektor Dreyfus. Stručně řečeno ztráta času ()

Nataniel73

Dvojka Rúžový panter celkom jednoznačne zaostáva za remakom z roku 2006 a to prakticky vo všetkých ukazovateľoch. Nakoniec to nebol až taký trapas ako sa spočiatku zdalo, ale tých trápnych scénok tam bolo jednoducho až príliš. Inými slovami zatiaľ čo v jednotke bol Steve Martin vcelku svojský a vtipný idiot,  v dvojke už je len idiot. Romantická zápletka s jeho asistentkou vyznela do stratena a ako člen dream teamu vyšetrovateľov mohol Rúžový panter predviesť o dosť viac. Najlepšou scénkou tak zostáva stretnutie s pápežom a vypadnutie z balkóna. Keď si uvedomím koľko vtipných scénok obsahoval prvý film tak sa dosť čudujem vyrovnanému hodnoteniu ostatných užívateľov. 50% ()

Zix.

Princip filmu věrně kopíruje jedničku, akorát tu tentokrát máme mezinárodní tým. Idiot dostane nečekaně případ, posere co může, tak se ho zbaví a má ostudu. Poté se případ jakoby vyřeší,  ale Clusoe nečekaně překvapí a zjistí jak se vše opravdu stalo. Chvilkama jsem se ale zasmál a pobavili i žárlivé scény s Nicol. ()

Stingray odpad!

Proboha proooooooč? I ty Jeane....Chvílema se mi chtělo zvracet! A to mám rád Martina i Rena,ale taky miluju Selersova Clusoa. A za tuhle hrůzu bych i někoho ztloukl ()

dant

Pro mě příjemné překvapení, spousta vtipných hlášek, scének. Jedná se o klasický rodinný film, u kterého se zasměje celá rodina. Škoda, že nebylo nadabováno, titulky nejsou na film tohoto typu úplně ono. Překladatel navíc "vyráběl" slovní přeřeky známe již z dabingu předchozích dílů. Nečekal jsem žádné zázraky, ale výsledek je nad očekávání. Pravdou je že jsem byl v kině s 9 letým synem a tak jsem byl naladěn na lehkou strunu. Syn byl i přes titulky spokojen a sám hodnotí 85 %. ()

Jujda

Lehce nadprůměrná komedie s několika hodně dobrými (až výbornými) scénami. Jen ty překladatelovy rádoby vtipné zkomoleniny slov jsou většinou dost nudné a podle mě do filmu nepatří. To že Clouseau šišlá, přece ještě neznamená, že říká jiná slova. ()

dogzila

Samozrejme videli sme už aj lepšie komédie, ale nám trochu pribrzdeným proste scénka pri predstavovaní vohnala slzy do očí. Detské a slabšie línie sa prekrývajú s fantastickým výkonam S.M. Zhromaždenie superstarov bolo až rušivé. 1* navyše bolo proste nutné pridať aspoň za pokus o komédiu. ()

Ros_tik

Dobře jsem se u tého komedie pobavil. Steve Martin zase nezklamal. U tohoto film si myslím nelze hledat hloubku a myšlenku, ale příjemné pobavení kvalitními vtípky. ()

misiacik

Tak toto nie, jednotka bola strašná a dvojka to podčiarkuje... Toto má byť vtipné, Reno ma sklamal, berie čo ponúknu aby mal na nájom... Smutné, nudné, zopár dobrých, ale otreaných hlášok, Steve Martin nie je komik... A nik kto tam hral... Ak si niekto myslí, že napchaním zopár dobrých hercov do úbohého filmu ho zachráni pred krachom tak to je na omyle. Jedno veľké prepadlisko... Jedna hviezda, prečo??? ()

sugar80

Bláznivý inspektor Clouseau se opět vrací... Bohužel. Steve Martin je stále stejně trapný, můj oblíbenec Jean Reno spolu s dalšími velmi slušnými herci (Andy Garcia, John Cleese) dělají Martinovi při jeho vylomeninách pouze stafáž a nemají šanci fim překlopit alespoň do průměru. Příběh za moc nestojí, většinou to není vtipné, s původními Pantery se to naprosto nedá srovnávat. Malé bezvýznamné plus u mě film získal za pěkné exteriéry (zejména Paříž) a sexy Aishwaryi Rai. ______ PLUSY: Vizuálně slušné ______ MÍNUSY: Nuda, slabý příběh, trapné vtipy, mizerný hlavní hrdina ()

P/\/EL

Obsazení totálně mimo: Drajfus, Kluzó.....a ty další hvězdy sou tam uplně k ničemu.....Reno třeba(hrůza)...všecko trapný, i to animovaný intro je 5 x horší než originál...originál zná ale skoro každej, tak nevim, na koho to zkoušej.....že by se Peter Selers obracel v hrobě, já bych řek, že jo...(teda pokud neměl žeh)...10x lepší než Steve Martin, tak Geofrey Rush (viz: Life and death of Peter Sellers, 2004)...ikdyž to neni komik od přírody...PS: Něco jako bylo vtipný, scéna s Papežem mě celkem pobavila(tu sem viděl z celýho filmu jako 1., na youtube)..ta mě nalákala na celej film...ale znal sem trailery z dřívějška, takže sem to tušil-věděl, že to je ubohé.. ()

raca odpad!

Pane bože za co mě trestáš. Hrůza, děs a utrpení. Nebýt rychlého přetáčení na dvd přehrávači tak jsem ten film ani nedoukakal. Je vidět že je celosvětová krize když i takový skvělý herci ( Reno ; Cleese ; Molina; Irons ) berou role v takovýhle debilitách. Nebo si to jinak nedokážu představit, proč by v tom jinak hráli... ()

Elvis Jagger

Veľmi zábavný film s ešte zábavnejším hercom. Scenárista nemá nápad, tak natočme 100tý krát to isté, obsadíme herca, ktorého honorár neohrozí rozpočet 20 dolárov - rozumej cena mobilu ( na paušál ) - 1 USD samozrejme with camera, memory karta - 13 USD, 6 USD v minciach ako odmena pre komparz. F.O. ()

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

18.05.2023

Před časem jsme zde psali zprávu o tom, že studio MGM nyní spadající pod Amazon pracuje na rebootu několika svých slavných značek. Patří mezi ně i Růžový panter, a právě tento projekt se nyní začíná… (viac)

Kid a Nemo Smithovi

Kid a Nemo Smithovi

15.01.2009

Klan Smithových dnes opět vládne titulkům filmového zpravodajství. Především je tu remake Karate Kida, ve kterém si hlavní roli zahraje Willův syn Jaden. Stejně důležitou je však postava jeho mentora… (viac)