Před několika staletími bylo kmenem Katona zavražděno sedm indiánů – kanibalů. Šaman zabitých indiánů před svou smrtí vyřkl temný slib, že se jeho kosti a kosti jeho bratrů jednoho dne vrátí za krvavou odplatou. Nyní zahajují tři dělníci stavbu na území, které je kmenem Katona považováno za svaté. Během příprav odkryjí v zemi zvláštní artefakt. Ten probudí krvelačného ducha. Dělníci se změní na hrůzostrašné netvory a stávají se nástrojem pomsty po staletí skryté bestie. Žádný člověk před nimi není v bezpečí... (oficiálny text distribútora)

Lachtaan odpad!

Zápletka: Nelze ani pochopit pointu této slátaniny. Monstra: I kostlivec v Minecraftu vypadá děsivěji. Herci: Na stejné úrovni jako hlavní kostěný protagonista. ()

Duoscop odpad!

Proboha za co těch 19 procent! Důrazně varuji všechny kteří budou snad jenom uvažovat o tomto filmu aby se raději dívali na mikrovlnku protože to vyjde na stejno. Vratte mi mych 90 minut života!! ()

jefff

Tak to jsem se vyloženě bavil. Něco tak zábavnýho jsem dlooouho neviděl. Hlavně závěrečná akce kdy Bruce Boxleitner jede snad celou věčnost na koni pomalovanej indiánskými barvami a pak si stoupne před Požírače hodí do něj sekeru a skočí za křoví jak malej kluk...To je opravdu zážitek. Tenhle film se samozřejmě nesmí brát moc vážně a budete-li ho brát jako komedii, potom vřele doporučuju. ()

Holina

Vlastně je to srandovní. Digitální monstrum likviduje vskutku hloupým způsobem prakticky kohokoliv, ve finále si i vyčaruje koně. Otřesné triky, ale jak řikám - je to srandovní práce tvůrců... ()

TERRORDROME

Céčková vtákovina o veľkom digitálnom kostlivcovi čo pobehuje po prérii a mení ľudí na prach. K tomu ešte nejaké indiánske mystické pindy, zlý chamtivý biznismen a šerif mutujúci na Old Shatterhanda. Je to nuda a dokonalá sterilita bez akejkoľvek príchute, záverečný súboj vyzerá tak, že Old Šerifhand hodí po kostráčovi tomahawk a on proste zdochne. Perfektná antizábava. ()

mosnak odpad!

To vypadá jako by tohle film natočila televize Nova během jednoho odpoledne! Co to jako mělo být? Od tohoto filmu dejte ruce pryč. Je to nehorázná sračka s dementním kostlivcem a výkony herců jsou katastrofální. Jo a už vůbec nechápu,jak téhle megasračce může dát někdo nějakou hvězdu. Nebo konce 4! Hnus... :-( ()

majo_svk odpad!

Asi najhorší film, ktorý som v živote videl. Fúúúúj už nikdy viac. Tento film nemal nikdy uzrieť svetlo sveta. Nepozerajte to!!! Odpad!!! Odpad!!! Odpad!!! ()

TheGunner

Ani ne béčkové, ale snad zetkové efekty, stupidní postavy, naivní dialogy a strašně jednoduché vyvrcholení. Nicméně to (ač pravděpodobně nechtěně) docela pobavilo. ()

Deratizer

Tohle bylo hodně zábavný, dost jsem se u toho dávil smíchy, bylo hrozně komický, jak je tam ten duch honil na tom koni, prostě oddechová komedie :-) Obecně jsou čtyři hvězdičky hodně, pač je to kravina film, ale je to fakt zábavný a za to mega nízký hodnocení já dávám navrch. ()

drankeryth

Ohhhh, to bol teda slabucky film o chodiacej kostre, ktora ked sa dotkla ludi, tak oni sa rozpadli na prach. Smiesna cast filmu bola ked kostra jazdila na kostenom koni a do noty tomu hrala taka westernova hudba:) Najtrapnejsi bol ten serif, ktory si na konci filmu natrel tvar ako indian a cakal na ceste na prichadzajuceho kostlivca. Raz sa zahnal tym trapnym, kostenym tomahawkom a hodil ho priamo do tela kostlivca. On to nevydrzal a zachvilu bolo po nom. ? Serif s nim nemal vela prace a jednoducho ho zabil. Cakal som, ze ten suboj bude trvat dlhsie a bude viac napinavejsi. Hmmm, chcel by som toho asi vela od takejto sracky,,he he ()

MickeyStuma odpad!

Pošetilý to pokus na indiánské téma. Námět by nebyl zase tak marný, ale to zpracování je opravdu hodně špatné. Nelogičnosti v ději skákajíc s příběhu každou chvilkou, zjednodušování dramatických momentů, tudíž s toho vyniká, že se tu vlastně žádné drama nekoná, animace onoho vražedného pixelového kostlivce je zcela mimo realitu. Citové záležitosti budí úsměv. Rozhovor otce (poloindiánského šerifa) se svoji pubertální dcerou, které je sedmnáct a proto chce volně na mejdan, budiž toho příkladem. Příběh po celou dobu budí podezření, že se pomalu snaží k velkolepému finále, tudíž k souboji šerifa s 'Kosťou'. Ale pozor, sice se proti sobě postaví, ale nic takového se prostě nekoná. Zklamání? Ale kdepak. Podle úsměvného vývoje děje nic jiného přijít nemohlo. A tak opět vznikl snímek, který je zcela zbytečný. Je vhodný akorát tak na zaplnění prázdného nočního vysílání, tedy mezi třetí a šestou hodinou ranní. Tady moc škody nenadělá. ()

Rathalos

Dalsi z filmov,ktory ma hrozne triky i hercov,ale zase na druhej strane je sranda take nieco sledovat a ten duch bol cool,takze uz len kvoli nemu to nebude odpad...:-) ()

helraiser

Jedna indiánská báchorka, jeden počitačovej mega kostlivec a šerif kterej ho musí zastavit. Viděl jsem už větší hovadiny, ale i tahle je vístavní. ()

PenaPP

Co k tomu říct - CGI kostlivec a efekty slabé, děj mírně nadprůměrný, ale vzhledem k tomu, že jsem viděl i mnohem horší filmy, tak musím dát alespoň jednu hvězdu. P.S.: Chvíli jsem přemýšlel, jestli Bruce Boxleitner nehrál Old Shatterhanda :D ()

Vorlon odpad!

ooo Bruci, do čeho jsi se to nechal naverbovat. Na tomhle filmu je snad všechno tragické. Efekty, herecké výkony, příbě a závěr filmu to jen podtrhuje. ()