Spoločnosť Silogen vyvinula za účelom ochrany vegetácie geneticky upravené púštne kobylky, ktoré sa namiesto plodín živia hmyzom a živočíchmi. Kobylkám sa však podarí z priestorov laboratória uniknúť. Najprv napadnú len dobytok, ale netrvá dlho a pustia sa aj do ľudí. Tím vedcov na čele s Danom Cortesom teraz musí smrtiace nebezpečenstvo zastaviť... (oficiálny text distribútora)

Perry- odpad!

Jízda... oheň vypadal hůř než částicový systém v mojí hře, bomba se musela 6sekund před výbuchem "odpauzovat" :D, kobylky = hromada pixelu velkých jako Lego... atd atd :D ale jo... jinak to byla hrozná sra(j/n)da :D ()

ActiveWind odpad!

Neskutečná blbost. Divim se že to vůbec komentuju. Tenhle film u mě vyhrává oscara za nejhorší film co sem viděl za poslední desetiletí. ()

Prochy38 odpad!

Nezaslouží si to ani jednu hvězdičku. I když tam hraje moje oblíbená J. Benz. Film naprosto mimo. Trapný, hloupý, naivní a z diváků idioty dělající.... Škoda. Tato tématika se dá určitě zpracovat na úrovni. Ale ono je mnohem jednodušší udělat z toho trapný c-čkový horor s efekty natolik ubohými, že se člověk ani nestačí smát. Opravdu trapas. Příběh a jeho průběh natolik trapný, že to až bolí. Vědec, který neřekne jednu kloudnou myšlenku. Odborníci, kteří evidentně vůbec neví,.... a co se týče tradičního problému, tedy jednání postav v situacích, kdy jde o život, dech beroucí, kam je schopna režie zajít a jak moc dělat z lidí blbce. Kobylka, která proletí čelním sklem auta?? No pardon?? Ubohost tento film! ()

Pompaj odpad!

Kobylky nesou smrt, ten film ji přímo šíří mezi diváky, tím jaký je vás skutečně zabije. 5% zato, jak ty kobylky rychle papají lidi. ()

chalp odpad!

Neviem čo bolo smiešnejšie tie efekty, vysmiaty komparz, alebo to logo v tvare piče...v každom prípade nepozerateľné! ()

Standic1 odpad!

Lituji, že jsem se na tuhle věc vůbec koukal:D Ty efekty byly snad ty nejhorší co jsem viděl (třeba když kobylka prolítne krkem kluka - zdálo se mi že tam jen někdo v programu malování udělal červenou skvrnu a přidal nějaký ten cákanec na efekt). Čekal jsem od toho aspoň dobrou "Béčkovinu" jako jsou třeba Slimáci, ale to jsem se šeredně spletl. Pokud uvažujete, že byste se na to koukli, tak to radši rychle zabalte a koukejte těch 85 minut třeba do stropu... Bude to mnohem lépe využitý čas. ()

zelda82 odpad!

Aneb pribeh o tom, jak je genetika spatna,aaaano? A taky o tom, jak na domacim PC vyrabet digitalni triky, ktere vypadaji hur nez pet let stare videohry...Ale svym zpusobem to byla vazne prdel:)) ()

Torgal odpad!

Esenciálna sračka. Efekty, herci, príbeh a vlastne všetko stálo za hovno. Ale svojím spôsobom to bola zvrhlá zábava. Len nechápem ako toto mohol niekto pustiť do sveta. 1-/10 ()

Ondr@932

Hrozná debilita. Kobylky vypadali jak PC animace HRUZA! A ten útok na lidi to bylo také vtipné! Dávám 1,5/10 za snahu natočit zvířecí horor který se absolutně nepovedl! ()

Godhaj

,,A kdo nám to dokáže? Třeba uklouzl a spadl do větráku.“ Vraždící kobylky mi nepřijdou jako dobrý nápad. U žraloků, krokodýlů a hadů je příjemné, že může divák fandit konkrétnímu tvoru, kdežto tady sužuje americké obyvatelstvo beztvarý roj kobylek, které občas postavy nazývají i sarančaty. Příběh je snůška těch nejnudnější klišé ze všech monster movies. Herci jsou průměrní, ale zrovna ne dvakrát sympatičtí, v paměti mi ale zůstali jen hlavní hrdina Colt a jeho šílený účes a jeden ze záporáků, který má namalovanou pusu rtěnkou. Prostě nuda, nuda, šeď, šeď. ()