Roscoe Jenkins je úspěšný moderátor televizní talk-show. Společně s přítelkyní Biancou a desetiletým synem jedou do rodné Georgie na oslavu 50. výročí svatby jeho rodičů. Roscoe chce konečně své rodině dokázat, že už není tím malým nemožným nešikou. Jako by se ale zastavil čas, Roscoe po návratu domů najednou není člověkem, který v životě uspěl, ale zase klukem, ze kterého si všichni utahují. Setká se tam i se svým nenáviděným bratrancem Clydem, s nímž kdysi soupeřil o to, kdo pozve Lucindu, kterou miloval, na ples. Roscoe tenkrát vyhrál, jenže Clyde ho podvedl a dívku požádal už před začátkem závodu. Protože Roscoe nepřestává být terčem vtipů, Bianca ho pobízí, aby se choval ve stylu svého kréda "především já". Vrcholem oslavy je tradiční překážkový běh. Proti sobě budou opět stát Roscoe a Clyde. Během závodu Roscoeův syn potřebuje pomoc od táty, ten ho ale odmítne. Vidí před sebou jen to jediné, a to je vítězství nad Clydem... (TV Nova)

glide4ever

Nic nového pod sluncem, pár vtipných scén, klasický happy-end. Dokonce i psaní tohoto komentáře nebylo nikterak zábavné ;D Škoda, že mám rád Martina Lawrence. Jinak bych se snad ani neodvážil pouštět "Vítej doma!" ()

cinema_cz

Film s Martinem Lawrencem ani tentokrát nezachrání jinak pohříchu slušné obsazení, které však těžko udělá z rodinné morální frašky plné klišé něco koukatelného. Dočkáme se i sexu domácích mazlíčků. (Ci 11/2008) ()

Miloško

Priemerná černošská komédia so slabučkým M.Lawrencom,osvieži,ale ihneď vyprchá.Odporúčam ,hlavne kvoli výbornej papulke Mo'Nique (DVD,05.10.2008) ()

rafix

Dokonalá a příjemná rodinná komedie která nezklame. Dobré obsazení s dobrým hercem a komikem Martinem Lawrencem. Skvělé pobavení po celý film a hlavně pro celou rodinu. ()

pasqviL

Film na téma které už tu bylo biliónkrát, avšak ne zas tak špatně zpracováno. Takže jako jednorázová podivaná není špatný. ()

baclajean

Martina Lawrenca mám rád, a hoci takéto komédie príliš nemusím, v tomto prípade asi ide o výnimku... hoci prvoplánové posolstvo sa naozaj naplnilo, no akosi mi to celé dohromady príde ako počin vydarený. ()

Taragued

Pohodovej filmek, který mě narozdíl od většiny ostatních hodnotících příjemně pobavil! Opravdu jsem se při mnoha scénách od srdce zasmál, takže mi ani moc nevadilo, že příběh byl kýčovitý a naivní. Prostě na nic nemyslet a bavit se! ()

vancho

Témou komédie je konflikt černošských snobov (televízna hviezda so svojou snúbenicou) a černošských "gadžov" z malého mesta (zvyšok rodiny okrem rodičov). I keď film má byť výsmešný voči obom kategóriám postáv, pochybujem, že sa na ňom bavia aj Afroameričania. Vtipy sú prvoplánové, zápletky málo nápadité. Ťažké dopozerať do konca. ()

Elissabet

Dobrá komedie o neskutečné černé rodince...? Proč ne... Já se bavila a musím přiznat že takovou rodinku bych si fakt nepřála. Super hlášky a vůbec pěkný film. Doporučuji pustit když už vážně nevíte co by... aspoň se zasmějete :), proto lehce nadprůměrné 3 hvězdičky. ()

njuska

V sobotu odpoledne jsem dostal chut na nejakou tu "rodinnou komedii". Vybral jsem tedy Roscoe Jenkinse. Ac je na CSFD hodnoceni v celku priznive, film byl velkym zklamanim. Prvnich asi 20 minut jsem se vyslovene premahal. V dalsi casti pak nastesti doslo k mirnemu zlepseni. Nicmene, po temer dvou, vesmes nezabavnych hodinach filmu jsem se jen podivil nad "patronaci" studia Universal Pictures. Osobne bych totiz film Vitej doma radil mezi prumerne "beckove" komedie. Ani Martin Lawrence nijak vyrazneji nezazaril. Je ale mozne, ze mezi cernoskou komunitou filmy podobneho typu uspechy maji. ()

malyLibor odpad!

Moji oblíbení herci James Earl Jones a Nicole Ari Parker ve společnosti Martina Lawrence, který taky umí, když chce... myslel jsem si, že to bude fajn legrace.... a zatím to byla jen hromada tlusťochů bachratějších než já s hromadou keců naprosto bez jakéhokoliv smyslu... Inu, i dobří herci mohou někdy spáchat děsnou krávovinu. Věřím, že něco takového už víckrát neuvidím.... celý film jsem si říkal je: "Bože, takhle blbé to nemůže být až do konce". Bylo. Kdybych to vypnul po deseti minutách, kdy jsem byl už totálně otrávený, ušetřil bych si další hodinu a půl děsné otravy. Odpad dávám málokdy, ale tenhle film si ho opravdu zaslouží. ()

soukyd33

Znovu už to vidět nemusím. EGO vs. EGO, o ničem jiném to není. Hlášky to nezachrání. Vtipné scény jsou tam 3. Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

pupidup

já mám Martina Lawrence moc ráda...ty jeho opičkovské obličeje mě vždycky rozesmějí. Takže dvě hvězdičky za něj. Ale scénář byl neskutečně zdlouhavý, film se dal zkrátit na 80 minut ve svižnějším stylu. Nuda. ()