Penny sa rozíde s priateľom a Leonard má konečne šancu získať ju. Len to nesmie pokaziť. Našťastie je tu Sheldon, ktorý Leonardovi nevedomky pomôže. (TV Markíza)

JohnMiller

Záverečná epizóda prvej série dopadla tak, aby si diváci vypýtali aj druhú. Leondarove lovestory ma v tomto prípade až tak nezaujalo, keďže sa mu celkom začalo dariť.. To je už iné sci-fi. Teším sa na druhú sériu. ()

Necrotongue

Závěrečná epizoda první řady přišla s nečekaným vývojem ve vztahu mezi Leonardem a Penny, přestože si Leonard, jak je jeho zvykem, opět celou dobu sám házel klacky pod nohy. I tak mě více zaujalo vedlejší téma tohoto dílu- Sheldonův boj o kuře na mandarinkách. ()

• Sheldon (Jim Parsons) zásadně nepochopil myšlenkový experiment Schrödingerovy kočky. Lahvička s jedem v krabici nebyla nastavena tak, aby se aktivovala v náhodném čase, ale jako reakce na nějakou kvantovou událost. Schrödinger také nenavrhoval, že by skutečně platilo, že kočka bude současně živá i mrtvá. Použil tuto myšlenku proto, aby ukázal absurditu tehdejšího pohledu na kvantovou mechaniku. (GreatestFan)
  • Sheldon (Jim Parsons) si nalévá do sklenice limonádu, přičemž v dalším záběru na něj si můžeme všimnout, že bublinky vyprchaly hrozně rychle. Když si nalévá podruhé, bublinky vyprchávají v normálním intervalu. (SONY_)
  • Penny (Kaley Cuoco) si nalije do zmrzliny čokoládový sirup, který rozlije i mimo, ale v dalším záběru se žádná skvrna neobjevuje. (GreatestFan)