Leonard sa vracia z rande s Penny a na chodbe ho kamerou pozorujú Raj a Howard. Hoci sa mu neskôr snažia vysvetliť, že rande nevyšlo tak, ako malo, Leonard tomu nechce veriť. Na druhý deň sa Penny zverí Sheldonovi, že klamala Leonardovi o svojej škole. Uzavrie s ním dohodu, že to nikomu nepovie. Sheldon však nedokáže udržať len tak tajomstvo a preto sa od Leonarda odsťahuje... (TV Markíza)

Loki_Six

"I'm constitutionally incapable. That's why I was refused clearance for a very prestigious government research fellowship at a secret military supercollider located beneath a fake agricultural station 12.5 miles southeast of Traverse City, Michigan. Which you did not hear about from me." ()

Necrotongue

První epizoda druhé řady úspěšně navázala přesně v místě, kde skončila první sezóna. Vše se sice točí kolem Leonardova začínajícího vztahu s Penny, ale mě nejvíc bavil Sheldonův vnitřní boj o udržení tajemství a všechny situace, které z toho vyplynuly. "Vypil jsem mléko, které chutnalo divně." ()

• Když Sheldon (Jim Parsons) skládá oblečení, dá do svého skládače modré tričko. Místo trička však složí ponožky. (Rill)