405

všetky plagáty
Krátkometrážny
USA, 2000, 3 min (Special Edition: 11 min)

Réžia:

Jeremy Hunt

Jeremy Hunt

Část dálnice v L.A. je uzavřena, aby na ní mohlo nouzově přistát velké dopravní letadlo. Mladý muž v džípu a stará dáma v Lincolnu se mu však připletou se svými auty do dráhy. Po rychlém sledu neuvěřitelných událostí má nakonec babička poslední slovo... (J.Connor)

MI-380

Na svou dobu a amatérské podmínky tvůrců kvalitní a zábavné tříminutové technické cvičení, kterému nechybí pointa. 55%. ()

Jara.Cimrman.jr

Znáte to. Frčíte si po dálnici v Los Angeles, všech pět pruhů je sympaticky prázdných a pohodu narušuje jen dopravní letadlo ve zpětném zrcátku a babča s očima pod úrovní přístrojové desky v protisměru. Že to neznáte? Tak se na to klidně mrkněte, protože je to zábavné. ()

MM_Ramone

Expert na špeciálne filmové efekty Bruce Branit ma už raz potešil svojou krátkometrážnou sci-fi romancou "World Builder". To bolo veľmi podarené. No a pobavil ma aj teraz ďaľším krátkym snímkom, "405". Núdzové pristátie obrovského dopravného lietadla na los angeleskej diaľnici sa len tak nevidí. A už vôbec nie v takom vtipnom prevedení ako to vymysleli páni Jeremy Hunt a Bruce Branit. *** ()

honajz

Trikově vynikající, ale furt jsem čekal nějaký nápad, nějaký twist, pointu (babiččino gesto za žádnou pointu nepokládám), a ono nic, najednou konec. ()

Andresito odpad!

Bruce Branit a Jeremy Hunt si nejspíš chtěli dokázat, že zvládnou zanimovat přistání dopravního letadla na dálnici, což se jim vzhledem k tehdejším podmínkám i povedlo, ale ve všech ostatních aspektech, v čele s děsným hereckým výkonem Hunta, který si ve snímku sám zahrál, 405 naprosto selhává a působí jako hodně špatný vtip. 10% ()