Na posledný rozhovor s dcérou Beth (Gia Mantegna), študujúcou v inom meste, mechanik Paul (Jason Patric) len tak nezabudne. Nie preto, že očividne klame, keď predstiera, že je v poriadku, pretože je neprehliadnuteľné, že ju niečo veľmi trápi a že je neobvykle vystresovaná... Ale preto, že krátko na to akoby sa po nej zem zľahla! Keď mu zo školy príde oznámenie, že prestala dochádzať na hodiny a jej telefón zdvihne ktosi neznámy, obráti sa na políciu. Keďže výsledok ich snaženia je však viac ako biedny, rozhodne sa dcérino zmiznutie prešetriť sám. Netrvá dlho a natrafí sľubnú stopu, ktorú predstavuje pôvabná Angela (Jessica Lowndes), Bethina najbližšia priateľka. S jej pomocou totiž konečne zistí, kde sa zbiehajú všetky podstatné nitky, alebo presnejšiu u koho – u miestneho mafiánskeho bossa Omara (Bruce Willis), ktorý má s Paulom ešte pár nevybavených účtov z minulosti! (TV Markíza)

TOPmoovie

je to bezny dobry action film. samozrejme bohuzial aj beznym americkym koncom. v podstate je to preteenage, ktori este taky druh filmu nevideli, nie pre znudenych komentatorov CSFD, pre ktorych je odpad polovica novych veci :D ()

Toki_ nek

Pohodová, béčková střílečka s klasickým bývalý-super-killer-teďka-chlastá otcem, co chce zachránit dceru. Maxpaynovské ( myslím hru ) akční scény, 50cent jako drug dealer a Willis jako záporák, který je trochu bez života.. jeden z těch filmů co si pustíte v sobotu k obědu a zklamaní nebudete ani trochu, jen zítra nebudete vědět, na co jste u toho oběda koukali.. ()

nudlis

Nopánejo, to jsem se zas nasmál :-D Měli by to tady přehodit do kategorie "Komedie" a ne Thriller. Jako "akční" je to taková béčková sračka, jakou jsem už dlouho neviděl. A že v tom hrajou Wiliž s Klusákem, to jim teda ke cti ani k jejich hérecký kariéře nesvědčí. Spíš naopak. Ale třeba za to měli dobrý prachy, co já vim. Každopádně "akční" přestřelky byly největší bžunda, zvlášť ta poslední - statisti sebou škubali jak pominutí. Někteří i o dost pozdějc než zazněl výstřel. Asi chvíli přemejšleli o způsobu jak se co nejefektnějc složit. To je na Oskara v kategorii "Nejlepší hromadný výkon ve vedlejších rolích - nejmetalovější odskok půl hodiny po zásahu slepým nábojem" :-D Takže nakonec jedna hvězda za tu holku-kamarádku, docela se mi líbila. Spíš tak 2 desetiny hvězdy (ale to tady nejde), zase taková superkóča to není a ani kozy neukázala :-D ()

Bondík

No celkem hvězdné obsazení, ale film nic moc. Bruce sice ve vedlejší roli, ale poslední dobou nic moc filmy na jeho formát. Jsem zvědav kdy ho uvidím zase v něčem pořádným. ()

fabregas1

Raději Freshe Prince nežli Thenle Prince. U rodičů by tento film možná uspěl, ale u mě rozhodně ne Máchale. Bruce a John by se měli už nad sebou vážně zamyslet kua. ()

Jardatekk odpad!

Tohle se snad ani nedá komentovat. Hlavní hrdina je tak nudnej,a jednoduchej jako váza z doby kamenný a tak vypadal i jeho obličej . Prachovské skály by to zahrály lépe. Chtěl jsem dát hvězdičku za Bruce,ale ten konec.. ten konec....Celý film tupý jak brusle Jindřicha Plachty po procházce Plzeňskou škodovkou. Nikdy více prosím. ()

Ajfist

Willis je stále trapnější.Nejen že zřejmě až do smrti bude hrát ty nepřemožitelné akční hrdiny,kteří tradičně v jeho stylu zbroceni krví pomalu od hlavy až k patě čelí přesile nepřátel,aby jako vždy z toho vyšel jako naprostý vítěz,že by se mohl i Chuck Norris stydět,ale on už začal na stará kolena hrát v béčkových hovadinách s trapným scénářem.Bruci jdi do důchodu a běž hrát loutkové divadlo. ()

Babu_unni

Nikdy bych nevěřila, že dám tak nízké hodnocení filmu, ve kterém se objeví Bruce a Rain vedle sebe. Dvě srdcové záležitosti. Na Brucovi mě vždycky bavilo jeho hraní, i když bylo v akčňácích vždy stejné a pro některé nuda, byla to prostě klasika, připomínalo mi to dětství se smrtonosnou pastí a patřilo to k tomu. Ovšem u tohohle filmu jsem nestačila zírat na to, jak se to ani jemu nepodařilo. To už i "začátečník" Rain mi připadal věrohodnější, přesto, že (i když mu fandím) trvám na tom, že jako herec se má ještě hodně co učit, dost přehrává a zvláště u anglicky mluvících filmů se až příliš snaží dávat si pozor na svůj akcent. A přes tohle všechno mě přesvědčil více než Bruce (umí se prát a to se mu musí nechat :)). O ostatních ani nemluvě. Nijak mě prostě nikdo z nich nezaujal, nikdo nevynikal... Co se scénáře týče, asi mi mohlo sem tam něco málo uniknout, vzhledem k tomu že jsem měla možnost vidět pouze originál bez titulků, a vlastně asi i doufám, že mi něco uniklo, protože pokud ne..... Pak snad ani není nutné u filmu nějak dávat pozor na zvuk. Obsazení nějakých slečen ve filmu jsem taky skoro ani nevnímala. Pánové si možná všimnou, kdo ví, asi je na ně hezký pohled, ale zapojení jedné jako otravné osiny v zadku se snahou navnadit jiskření mezi ní a tatínkem její kamarádky bylo spíše nežádoucí a vyvolávalo ve mně spíše "ewwww" než "wow" a zdrogovaná dcerka která by zasloužila spíš pětadvacet na holou než pětadvacet mrtvých zločinců pro záchranu jejího krku byla sice hlavní zápletkou filmu, ale naprosto postradatelnou. Co mě ovšem nejvíc "dostalo" (rozhodně ne v dobrém smyslu) je závěr... (spoiler->) Nejobávanější záporáci se celou dobu jeví jako neporazitelní a tak bych alespoň čekala nějaké důstojnější ukončení. Nejzajímavější scéna je asi bitka Raina s Jasonem na hotelové chodbě, kdy už jsem si říkala, že to snad fakt vypadá na trochu zajímavější závěr kde snad bude i nějaké to napětí, ale pak prostě bum, ztracená velkorážka na zemi, vyčítavý pohled před pádem z balkonu a mě snad skoro až mrzelo, že záporáci nevyhráli, protože by alespoň vyhráli zaslouženě. Pocit z filmu, na který jsem se opravdu těšila = "Achjo!" ()

Pe4Ce22

Podprůměrná akční bojovka, kde bych hlavnímu hrdinovi nevěřil ani nos mezi očima. Spíš asi to že je prodavač ve zverimexu. Bruce si na tenhle film taky asi jenom pujčili, protože ač je to hlavní záporák, tak se ve filmu objevuje více než sporadicky. Celkově na mě tenhle film působí jako nízkonákladové béčko, které nestojí za koukání. 2 hvězdy ()

Houston1 odpad!

Som clovek co dokaze odpustit Willisovi vsetko a nesnazim sa film kritizovat za kazdu cenu lebo sa snazim najst vyzdy nejaku snahu a nieco pozitivne,ale toto bola nekonecna a neskutocna sracka.a som si takmer isty ze tu by zahviezdil aj Lorenzo Lamas!!! ()

padav94

Može biť, a všimol som si tu aj podobnosť zo všetkými dilemy Mafie hry, ten výbuch auta že tam sadla iná osoba pripomína 15.misiu v jednotke, Prince povie povie že mal na výber medzi armádou a väzením takisto ako Vito v dvojke a odohráva sa to v New orleans tam sa odohráva trojka či to bol zámer alebo náhoda neviem, ale poteší to. ()

SNCIS

"Nezajímá mě, co za obchody provádíš. Je mi jedno, jak znáš mou dceru. Vlastně, čím míň toho vím, tím líp z toho vyvázneš. Ale chci vědět a musím vědět, kde je teď? Budeme tu sedět, dokud mi to neřekneš!" - 30%. ()

darius1706

Jako přes kopírák s dalšími filmy typu 96 hodin a jim podobných. Bohužel na rozdíl od nich je tohle provedení horší, byť i zde nechybí zvučná jména. Jenže když záporáci stojí jako tydýti, kteří v lepším případě vystřelí a nic netrefí, přestože jsou ve výhodném postavení, v klidu a s puškami, zatímco proti nim stojí strejc, který střílí jednou rukou v běhu do patra a trefí na první dobou, vybavil jsem si prostě Žhavé výstřely. Jo, za mých mladých let se takové filmy točily, ale dnes se tomu už tak nějak smějeme. Nic no, asi za největší zmínku stojí sestřih nebo paruka Johna Cusacka, kdy jsem si vzpomněl na Nicolase Cage, nevím, asi tenhle sestřih v USA zrovna nějak frčí, či co. Ale vypadá to fakt úchvatně. Takže - když fakt nemáte při práci do sluchátek nic jiného, tak se to jednou dá, ale že by to byl film, na který bych se chtěl někdy znovu podívat, to fakt ne. ()