Zdrvený Henry (Paul Rudd) sa po zabití svojej priateľky Kate (Eva Longoria Parker) na ich vlastnej svadbe rozhodne pre konzultácie so psychológom. Na odporúčanie jeho sestry začne navštevovať Ashley (Lake Bell). Navzdory skeptickému postoju k jej schopnostiam, Henry nájde sám seba a obľúbi si posedenia u nej. Má to ale veľký háčik, Ashley začína byť prenasledovaná duchom Kate. Je tu ešte posledná vec, ktorú si chce Kate na tomto svete splniť. Rozhodne sa urobiť koniec pohodovej atmosfére a skončiť rozvíjajúci sa vzťah medzi Henrym a Ashley. (oficiálny text distribútora)

Castorr

Příjde mi to jako mladší sestra "A co když je to pravda". Podobný příběh, méně vtipné, méně romantické, prostě už to nebylo ono. Musím to hodnotit jako podprůměrná romantická komedie. 35% ()

MareT.

Tato komedie má jednu chybu a to takovou, že naprosto nic nefunguje. Jestli má být něco vtipné, není, jestli má fungovat nějaká chemie mezi hlavními představiteli, nefunguje, jestli na nás má dýchnout originální zápletka, nedýchá...prostě nic...ale Longoria je stále sexy....:-) ()

dopita

To je jeden z těch filmů, kde je od začátku jasný jak to dopadne. Takže nezáleží na tom co, ale jak. Slabota. Pár světlých okamžiků film obsahuje, ale taky pár hodně trapných. A ten zbytek je nudnej balast. Rozhodoval sem se mezi jednou nebo dvěma hvězdičkama, nakonec dávám dvě, přece jen mě to zas tak moc nenaštvalo, ale je to jen tak tak. ()

Hanys_

Druholigoví herci v podprůměrné předvídatelné televizní romantice, při které si docela často budete říkat, že jste už něco podobného určitě někde viděli. Dokoukatelné to bylo jen díky Evě (to nemyslím její herectví). ()

vander19

Paula Rudda mám rád od čias jeho sobáša s Phoebe v Priateľoch. A jeho filmy považujem za dobrú oddychovku počas sobotnej noci, keď už človek nemá chuť si pustiť niečo ťažké na premýšlanie. Rovnako som narazil aj na tento film a tak pár minút po polnoci som to pustil. A po komentoch tu na CSFD som bol milo prekvapený. Film bol zábavný, príjemný a nenáročný. Dokonca na niektorých scénkach som sa aj zasmial: "Budem ti vyprávať o mojich zvieratkách, kľudne aj celú noc". :-)) Samozrejme človek od začiatku vie ako to skončí, ale tento typ filmom proste môžem.... ()

Marys

Pod pojmom komédia si predstavujem niečo, na čom sa zasmejem, nie to, pri čom zaspím. Na pár svetlých momentov to bola dosť obohraná a napriek potenciálu nezúžitkovaná nuda. ()

sona123

Proč? Co je na filmu tak zajímavého, kromě Evy? Nápad tuctový, konec jasný už od začátku a mezitím nuda a prázdno. A to mám ráda tu kategorii "romantických komedií," které pravda většinou komedií vůbec nejsou, ale víme přeci, o kterou kategorii se jedná (neurazí). S oblibou pak filmům dávám tři hvězdičky. Tohle ale přece jen už trochu můj intelekt urazilo. ()

Yardie

Naprosto promarněná šance. Dokážu si představit, jaká by se z toho udělala super komedie se spoustou "šílených" scén a vtipů. Místo toho je to celkem nuda s jen pár vtipnými momenty, zbytek je předvídatelná romantika a to ještě dosti slabá. Nicméně film celkem rychle utekl, takže to zase nebylo až tak strašné. Ale je to škoda, myslím, že tématem to potenciál mělo. Howgh! ()

TeraBum

Je to tak, na film jsem se koukla jen abych tam viděla Mishu Collinse. Kdybych věděla, že tam bude 10 sekund, našla bych si ten kousek na youtube. Eh. ()

Honny2

Sehnal jsem si tento film pro lehkou večerní zábavu se svou přítelkyní, ale nakonec jsme to museli vypnout... Na komedii příliš roztahané, nevtipné.... nic neříkající. ()

Rehooo

Eh eh eh... Paula Rudda mám celkem rád a tohle si chudák nezasloužil. Film ve kterém E. L. Parker jen ječí a řve mě moc nechytil. Vypadalo to jako taková pohodová komedie, ale vyklubalo se z toho něco takového rozpoluplného. Místy se sice film tváří hezky, ale na celkovém dojmu to opravdu moc nepřidá. ()

Jeremiah

Film, který dokoukáte a řeknete si, že šlo vlastně o ztrátu času. Docela pohlední protagonisté, ale dějově je to neskutečně ubohé - taková slátanina. Vlastně nevím, proč dávám 2 - možná za to, že to jako film snad ani nikoho nemůže urazit, ale o potěšení zde nemůže být řeč.. ()