Left Turn

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor / Dráma
Veľká Británia, 2001, 15 min

Brát stopaře nebo neznámé lidi uprostřed velikého lijáku se nemusí vyplatit. O tom se už přesvědčili mnozí a ani tentokrát to nebude jiné. (SOLOM.)

corpsy

Trochu ma zmiatol začiatok...ale nakoniec som spokojný. Skvelá upršaná atmosféra, potulný mäsiar ( myslené v záľube sekať do ľudí ) a nekonečná ľudská dôvera v neznámych. ()

jojinecko

To že Sean Ellis má talent na horory mi je jasné po Broken...Tento (hoci sympatický) prvý pokus je zaujímavý svojou úvodnou sekvenciou a vyústením, okrem toho nič svetoborného neponúka a radím ho do všeobecného lepšieho priemeru... ()

SOLOM.

Určitě zajímavý snímek z dílny Seana Ellise zaujme především nenáročné diváky. Ponurá atmosféra je nám zde podávána jen po kapkách, ale deštivé počasí, neznámá osoba v „pršiplášti“ a obsah její kabely bohatě postačí. Zbytečné dialogy zde nemají místo a tak se můžeme soustředit pouze na zajímavou pointu, která nám sice nenabídne nervy drásající rozuzlení, ale určitě tento snímek za pozornost stojí. I ta závěrečná melodie se mi líbila, takže průměrné ohodnocení je na místě. ()

Fifer

Je škoda, že má Sean Ellis rád horory, protože mně se zdá být talentovanější v komediálním žánru. Atmosféru to má, ale co naplat, když příběh je tak chabý - tohle by vystrašilo tak šestiletého kluka a možná ani to ne. Údajně remake filmu Panic (1978) ()