Alice in Wonderland: An X-Rated Musical Fantasy

• USA Bill Osco's Alice in Wonderland: An X-Rated Musical Fantasy (viac)

Knihovnice Alice (Kristine DeBell) je počestnou pannou, která pokladá jakékoli sexuální chování za nevhodné a proto stále odmítá svého nápadníka Williama (Ron Nelson). To se ale změní ve chvíli, kdy jí zaklepe na rameno Bílý Králík (Larry Gelman) a vezme ji s sebou do Říše divů, kde potkává spoustu podivných tvorů, s jejichž pomocí objevuje dosud nepoznané sexuální fantazie a potěšení. Parodická adaptace populární knížky Lewise Carrolla obsahující spoustu otevřených sexuálních scén a muzikálových čísel. (JayKey)

DJ Obelix

Naprosto geniální. Spojit příběh Alenky v Říši divů s muzikálem, komedií a pornem? To je úkol hodný šílence. A Bud Townsend takovým zřejmě byl. Kristine DeBell je rozkošná (do porna je jí snad až škoda) a naivita z ní přímo kape. Ostatní herci nezaostávají v kadenci kulervoucích hlášek. Vrcholem jsou rýmované části, či přímo muzikálová čísla. Při písni "What are a nice girl like you doing on a (k)night like this" jsem málem spadl ze židle a takových písní je ve filmu celá řada. Pokud jste schopni přetrpět klasické hairy-sedmdesátkové porno, pak vítejte v Říši divů ;-) ()

Kusko.t2

Toto iné poňatie Alenky v krajine zázrakov urobil Bud Townsend veľmi zábavné a trefné. Je to mix muzikálu, paródie a porna t.j. film s prístupnosťou od 18 rokov. Ak si ho chcete naplno užiť a zasmiať sa, treba vidieť skôr napríklad Alice in Wonderland z roku 1951, aby bol zážitok maximálny. Originál si treba pamätať kvôli dostatočnému vychutnaniu tých rozdielov. Čo sa týka tohto filmečku, hneď od začiatku je iný v porovnaní s detskými filmami tejto série. Alenka je už riadna rozvinutá baba, ktorá je ale ešte panna a trochu sa ostýcha pred svojim ctiteľom. Tak si zaspieva, nechá voľný priebeh svojim pocitom, a v tom z ničoho nič Mr. Zajac. A príbeh pokračuje, Alenka sa dostáva do krajiny zázrakov, predtým sa samozrejme zmenší (lenže oproti AiW od Disneyho sa nezmenší aj so šatičkami, ale šatičky zostanú veľké a Alenka vstupuje do krajiny zázrakov iba s kusom malej látky). Tu sa stretáva so starými známymi (zajacom, kráľovnou atď.), ktorí sú ale patrične úchylní a furt sex, sex, sex by len chceli. Rozhodne je to dosť zábavné. Film poskytuje nový parodicko-erotický pohľad na príbeh, ktorý si o to koledoval. Super. ()

Olík

Carrollův bestseler jako erotický film…….proč ne? Vždyť dnes se točí porno parafráze na různé věci, od Avataru až ke svatbě prince Williama, ale tady jde o sloh jakým je XXX Alenka natočena a ten je……..no, těžko popsat!, to se musí vidět na vlastní oči?!?. O sexuálních scénách se nemá cenu bavit, ty jsou dány rokem vzniku, avšak fantasy hairy porno s muzikálovými výstupy a maskami někde mezi dětským kabaretem a Jurajem Herzem…….pan Townsend byl zřejmě svérázným šílencem………musím si někde sehnat jeho další filmy. ()

HAL

Čekal jsem běžně tupou porno-parodii a byl jsem velmi příjemně překvapen - Alenka X je totiž nečekaně zábavná a funguje i jako solidní komediální muzikál. Plus samozřejmě nějaké to souložení s pár pěknými (překvapivě, vzhledem k roku vzniku) holkami. Jak vidno, přetavení klasiky do velmi lechtivé podoby jde udělat i velice hravým způsobem. 7/10 ()

Němi

Muzikalova porno adaptace 'Alenky v risi divu' ze 70.let. Ano, je to presne takove (fascinujici), jak jsem si to predstavoval. A mimochodem, nikdo mi nerekl, ze vedle Bile kralovny existuje i Cerny kral! __ Bez sexu by to urovni naprosto zapadlo vedle muzikaloveho Maleho prince. ()

• Původní kniha "Alenka v říši divů" od Lewise Carrolla je dvakráte použita jako rekvizita ve filmu. Poprvé v knihovně předtím, než Alenka (Kristine DeBell) zpívá píseň "Guess, I was to busy growing up" a podruhé ve scéně, kdy je Alenka u soudu. (Proroček)
  • Humorné kresby na pozadí původního kino-plakátu "Alice In Wonderland" byl zhotoven Jackem Davisem, který je členem "The Usual Gang of Idiots" časopisu "Mad". (c.tucker)
  • Film byl natočen v Palenville ve státě New York, na staré rodinné usedlosti, která je v okolí známá jako "White's Castle". Tato nemovitost je v současnosti majetkem Jed Root. (c.tucker)