Gary

Princ má narozeniny a měl by do čtvrtka řádně osouložit a oplodnit jakoukoli ženu, aby nepřišel o celé království. Problém je však v tom, že mu neztvrdne jen tak z něčeho. Nezabírá ani Sněhurka, ani trpaslíci, ani sado maso tanečnice, ani prsatá Little Bo Beep. On prostě musí najít tu krásnou dívku, jejíž podobizna mu visí v pokoji. Jen ta ho dokáže pořádně vzrušit. Najde jí v bordelu ve tvaru boty??? ()

JesterKruger

SPOILERY: Kdo neuvidí, nepochopí. Film, který mi udělal úsměv na tváři. A ne, kvůli nahotě jsem se na něj nepodíval. Starší filmy od bratrů Bandových a jejích společníků mám rád, a když jsem zjistil, o čem tento film bude, ihned jsem si ho musel pustit. A co mě čekalo? Perfektní komedie o Princovi, který má v ději oslavu narozenin. 21 let. Takže žádný plyšový Méďa v jeho posteli již nebude! Teď je dospělý. A měl by si najít nějakou ženu. On už jednu dostal dokonce jako dárek k narozeninám. Bohužel, ta ho příliš nevzrušila. A dost! Musí se vydat na cestu. Potká zpívajíci Pastýřku, ale ta ho bohužel taky nevzruší. Přes všechny své námahy, na konci najde muže v šatech, který je ve skutečnosti zakletá princezna. A jeho kletbu může prolomit pouze princův polibek. Jo, je to sranda. Sice se občas mihne scéna, kdy mají sex mezi sebou asi 10 lidí, což já nemám rád, ale aspoň, že taková nebyla hlavní postava. Písně jsou super. Stylový film, který by měl být podle mě uctíván. 5*. Jenom je škoda, že z produkce Charlese Banda se natáčí čím dál horší a horší filmy. Ach, ty zlaté staré časy. ()