Aubrey Flemingovú (Lindsay Lohanová) unesú a počas niekoľkých dní, keď je nezvestná, ju znásilňujú, mučia a napokon vyhodia do priekopy. Idylické mestečko, kde žije, je šokované. Skutočné problémy však paradoxne nastanú, keď sa Aubrey vráti domov. Keď sa začne pomaly preberať z amnézie, zistí, že vlastne Audrey vôbec nie je, že je svoje identické dvojča. Psychológ by v tom hľadal príznaky schizofrénie, ktoré sa po takých traumatických zážitkoch občas dostavia. V skutočnosti je však za tým všetkým komplot... Alebo nie? Každopádne, pred Aubrey teraz stojí otázka, ktorú nebude ľahké rozlúštiť. A nemá na ňu ani veľa času. Jej dvojníčka je totiž v ohorení života. A niekde za všetkou tou lžou sa skrýva bolestivá pravda, ktorá zmení už tak dosť otrasené životy mladých dievčat... (TV JOJ)

Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +Lindsay Lohan, atmosféra, napětí, pointa, závěr -těžko pochopitelný hned od začátku/// Není to tak špatný. Docela drsná atmosféra v ještě drsnějším příběhu o dívce, která zachránila sama sebe. Nedává vám to moc smysl? Nevadí, nebudu více prozrazovat, ať právě nepřijdete o to zajímavé. Kdybych to byl býval věděl já hned od začátku, tak bych alespoň netápal nad tím jak to vlastně je a jak to mám chápat. O to ale bylo potom větší překvapení až mi to celé do cvaklo. Lisdsay jsem viděl po delší době a evidentně se snaží vymanit ze své teen škatulky. To se jí částečně daří, jenže po herecké stránce tu jsou vidět rezervy. Nehledě na to, že když je svlečená, tak se na ni nedá dívat./// Celkem 74%/// ()

Bast

Téma není špatné, bohužel se dočkalo ne zrovna kvalitního zpracování a tím se zabil všechen potenciál. Spousta věcí je jen načatých a nedotažených do konce, ale na odpočinkový film od kterého moc nečekáte to takové zklamání zase není. Z Lindsay tady všichni ucvrkávají, ale mě teda přišlo, že se na ty scény u tyče mohla trochu víc vypracovat - ve fitku. ()

ScarPoul odpad!

fajn Tento film to dokázal. Znechutilo mi lindsay lohanovú, znechutilo mi to modrú farbu pretože není jedného posraného záberu bez modrej. Je to drastické ale tak strašne hlúpe až ma zaráža tá miera stupidity. Raz to je aubrey inokedy dakota chce si prišit odmrznutý prst, není tam nahá, vôbec není sexi, jediné čo na tomto filme stojí za to je hudba ale to si radšej stiahnité soundtrack, lebo toto je utrpenie, som neveril, že môžem vidieť stupidnejší film ako data movie a epic movie a všetky filmy s kotkom a madlom a zabi te niekto tú vondráčkovú, pretože ako dabuje tak mi ide mozog z hlavy vyskočiť, hrať nevie, spieva hovadiny nech sa zamerá na jednu vec a robí ju poriadne a nie tri naraz a všetky na hovno. odpaaaad!!!! ()

vaja

Vůbec jsem nečekala, že se u I Know Who Killed Me člověk taky pobaví... :) Chápu, že se Lindsay asi chce vymanit z rolí v romantických teen komediích, ale v tomhle případě šlápla trochu vedle. Talent nepochybně má, bohužel tady neměla moc příležitostí ho ukázat. Film je lehká variace na úchylárny typu Saw nebo Hostel. Sadisti se u toho tedy poměrně málo vyžijou, přestože o záběry na řezané, sešívané, upadlé a zmrazené prsty tady není nouze. Scénář je jinak naprostá hovadina. Třeba pižlání ruky vraha sekáčkem, nebo při vybité protéze, ehm, se Lohan podaří vykopat hrob... Takže cílová skupina diváků pro tento snímek mi nějak uniká. ()

kaylin

Hned na první pohled má scénář několik problémů. Tím prvním - a největším - jsou dialogy. V některých scénách jsou opravdu neskutečně hloupé, což hodně výrazně snižuje dojem z toho, co divák sleduje. Nakonec, ty dialogy nejsou ani nijak skvěle zahrány. Druhým problémem je to, jak jsou do filmu vkládány naprosto zbytečné scény na efekt. A to ani nejsou scény nějak moc dobré, respektive skutečně efektivní. To se nemohla Lindsay aspoň svléknout? Co se filmu obstojně daří, to je udržet napětí, protože notnou chvíli nebudete vědět, co se děje. To je dobře, protože ono toho není moc víc, co by vás zaujalo. Pak už jde jen o tu pointu, a jak bude zvládnuta. Bohužel ani ta není nijak převratná a film jen ukazuje, že nemá žádnou strukturu, která by k pointě vedla, prostě se jen vystřelilo naslepo a ono to náhodou dalo malinko smysl. ()

• V roce 2007 byl snímek oceněn Zlatou malinou pro nejhorší film, nejhorší scénář a nejhorší prequel, remake, rip-off nebo pokračování. Lindsay Lohan dostala stejné ocenění pro nehorší pár a nejhorší herečku a Chris Sivertson si vysloužil Zlatou malinu za nejhorší režii. (Pepinec)
  • V čase 1:13:13 bere Dakota (Lindsay Lohan) svou „matku“ za ruku tak, že si propletou prsty. V dalším záběru však vidíme, že se drží za ruce úplně jiným způsobem. (Iveet)