Arthur a súboj dvoch svetov

• Česko Arthur a souboj dvou světů (viac)

Pomocou ľsti sa Maltazardovi v nadľudskej veľkosti podarilo dostať medzi ľudí. Má jasný cieľ – zostaviť armádu obrích netvorov a prevziať nadvládu nad celým svetom. Jeho plány môže zmariť iba Arthur (Freddie Highmore), ktorý sa však musí najskôr dostať do svojej spálne a vrátiť sa do svojej pôvodnej veľkosti. Uväznený v drobučkom telíčku Minimoja sa môže, samozrejme, spoľahnúť na pomoc Selenie a Betamechea a na počudovanie aj Maltazardovho syna Darkosa, ktorý tvrdí, že chce prejsť na jeho stranu. Artur so svojimi kamarátmi sa v našom svete pohybuje peši, na bicykli, v aute a dokonca aj na motorke Harley-Davidson. V záverečnom boji proti Maltazardov budú potrebovať všetku pomoc, akú zoženú. Bitka sa začína... (TV JOJ)

david666

Ale jo, pořád se tato pohádka dá zkousnout i v případě dospělých. Ale jen díky akčním scénám a Maltazardovi. Jo a taky sexy princezně Seleně:-) ()

ariari

keď tieto detské filmy tak kladne viacerí hodnotíte, prečo po zásluhe nedáte aj tomuto žánru šancu? bojíte sa, že stratíte image? v rebríčkoch je tento filmík 2x lepší než niektoré slovenské, japonské,české dosť nudné počiny so stočlenným komparzom a nalinkovaným infantilným dejom..,ale vďaka arogantnému hodnoteniu je v rebríkoch zakopaný, tak si ho mladšia populácia nikdy spätne nepozrie...po zásluhe takto natočené 70% určite zaslúži ()

AdelleR

Meh. Místo trilogie měli tvůrci z posledních dvou filmů udělat jeden, aspoň by to pak fakt působilo jako pořádný film a ne zbytečně natažený úvod. Jednička je vtipná, něco v sobě má a i dabing tam je skvělý, ale tohle už prostě není ono. Jedna pitomost střídá druhou, jedna cringe scéna střídá druhou, ano, asi dvakrát jsem se zasmála (zejména u Star Wars narážky), jinak jsem se jen plácala do čela. Přes ty chyby tam se prostě nepřenesu. Všechny postavy se chovají na facku, jako by si snad nepamatovaly, co dělaly v předchozích dílech. A jak to, že je Arthur o dva roky starší než v jedničce, když dle úvodních slov ve filmu od jedničky uplynulo pouhých deset měsíců? Chybělo mi nějaké zakončení, zvláště co se týče Arthura a Selenie, to zkrátka jenom vyšumělo. Jako dospělý doprovod bych to snesla, dětem možná závěrečné sekvence budou připadat děsně cool, ale že bych si to někdy pustila s podobnou nostalgií jako jedničku, to rozhodně ne. ()

macejo

možem len povedať že tento film je fakt skvelo urobený... Záverečná bitka je priam bombová, som nadšený z efektov, skvelej animácie, Fredie podal slušný výkon, ostatný herci si hranie svojich postáv priam užívali,hlavne herec čo hral Archibalda a herečka v úlohe Rouse ()

Jezinho95

Tento film jsem viděl v kině a jedná se o největší zklamání. Překvapilo mě, že se lidi na tento film do kina moc nehrnuli (v sále jsme byli dva), ale po shlédnutí jim naprosto rozumím. Trapné vtipy (třeba poslední scéna s "parodií" na SW), špatná zápletka. Ani děti se nesmáli!!! 20% ()