Noc mrtvol

• USA The Dead of Night
všetky plagáty

Skupinka amerických mládežníkov sa vydává na party, nič nezvyčajné, lenže oni si dajú zraz na cintoríne a to v dosť neskorú nočnú hodinu. Že sa to nevypláca, o tom sa onedlho presvedčia na vlastnej koži. Napadne ich tajomný démon a tým odštartuje celý rad nepříjemných udalostí... (oficiálny text distribútora)

ricci.s odpad!

Veľmi zlý žart, tuto môj zmysel pre humor končí. To nebolo béčko, to sa nedá pomenovať, lebo také písmeno v abecede ani nemáme. Lacný brakový a nepozerateľný paškvil, muchotrávka zelená medzi horormi. Normálne by som šiel s hodnotením aj do mínusu, keby sa dalo. A tie triky mali od priemeru na míle ďaleko, pričom k hercom, maskám alebo kamere je úplne zbytočné sa vyjadrovať. Keby to bolo z roku 1970, tak tú jednu hviezdu by som dal, ale nedokážem pochopiť, že niekto dokáže v 21. storočí natočiť niečo takéto... ()

Campbell

No tak na tenhle film jsem se celkem těšil. Je to dlouho co jsem viděl nějakej zombie horor natož pak kvalitní, no a tak jsem s očekáváním šel do tohohle. Věděl jsem do čeho jdu, věděl jsem že je to béčko s minimálním rozpočtem, ale obal sliboval zombie film, ale tohle teda moc dobrý nebylo, zombie nebyli moc vidět a masky byly srandovní, huba se jim nehejbala a jediný co dokázaly je blinkat, fakt paráda. Navíc ten konec je tragickej. Další věcí co mi obal slíbil bylo "Párty na hřbitově začíná". Do prdele já čekal něco ve stylu Return of the living dead, ale prd. Slabota který s velkým sebezapřením dávám 2*. ()

SOLOM.

Začátek filmu mě docela překvapil. Děj odehrávající se v nemocničním prostředí, nebo lépe řečeno blázinci vždy upoutá mou pozornost. Jenže již tato pasáž nám dává jasné signály, že o žádnou závratnou podívanou rozhodně nepůjde. Zpomalené záběry na uškrcení nemocničního personálu a následná honička na hřbitově byli hodně amatérsky natočené, stejně jako zbytek celého filmu. Když už totiž začala mít atmosféra konečně zajímavý nádech, tak vždy přišlo něco, co jí opět odpálilo někam do ztracena. Ať už to byli otřesné herecké výkony většiny zúčastněných, nebo gumové masky démonů. Byla to celkem škoda, protože místy film skutečně nabídl zajímavé momenty, ale těch bylo opravdu žalostně málo. Pro většinu herců to byla vůbec první herecká štace, ale se svou šancí se zviditelnit docela pohrdli. Našlo se zde několik výjimek, ale většina z nich podala naprosto prkenné a hlavně nezajímavé výkony. Možná to bylo špatných scénářem, nebo přemírou trapných dialogů, ale já měl několikrát sto chutí to vypnout. Když k tomu navíc připočítám i hodně legrační masky nestvůr, bylo hotovo. Nepohyblivé tváře, směšný kostým a trapné pohyby jsou to jediné, na co si možná ještě za týden matně vzpomenu. ()

eraserhead666

Ohó. Tohle mě docela zaujalo. Na ultralevný televizní snímek to docela šlapalo. Byla vidět alespoň trocha snahy. Chybělo tomu jen alespoň trošku více atmosféry, napětí a horrorovějších záběrů. Začátek docela ušel, nalákal mě na další a další minuty, ty, naneštěstí, nijak negradovaly a celé to skončilo hodně levně Fakultovsky. Ale nijak zvláš jsem se nenudil. Dokonce i ty levné gumové masky měly něco do sebe. Navíc se to dost dlouhou dobu odehrává na hřbitově a to já mám rád. Překvapivé zjištění, že i ultralevné sračky se dají pojmout zajímavě. Velké plus za docela sympatické (nejen vzhledem) holky. 2,5* ()

corpsy odpad!

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden macher, ktorý sa rozhodol natočiť horor, v ktorom by tuhla krv v žilách. Nie, nemyslím Sama Raimiho a jeho partu. Bol to akýsi Tom Duncan a mal veľké ambície. Sám si to napísal, produkoval, zrežíroval ( no, vraj mal aj pomoc od akéhosi Serge Rodnunskyho ) a všetko to aj posr@l. Naneštastie nebol sám, veľmi odvážne mu pri tom pomáhali herci. NOC MŔTVOL je odpad, ktorý by bol aj na samotnej skládke neprehliadnuteľný. ()

fmash

Jestli to točili studenti, tak asi nebyli z filmového oboru, ale snímku se nedá úplně upřít zábavnost. I když je to ta klasická nechtěná. Každopádně střihač měl dostat na budku vždycky, když natáhnul ruku po čudlíku. Hanebné vydání bez titulků, ale kupodivu český dabing byl o něco lepší, než původní... ta parta zoufalců asi fakt nebyli herci. ()

oveckaoa

Neviděl bych to zase tak špatně jak to podle hodnocení vypadá. Parta teenagerů dělá party na hřbitově tam probudí démony a ty chtějí ovládnout svět. Klasické béčko s průměnými triky a herci. Nic převratného ale zase ani nic strašného. Na videofilm nadprůměr ten konec mohl být sice lepší ale proč ne. ()

Duoscop odpad!

Dlouho jsem nevyděl něco tak špatného. Výkony herců stály za prd, děj žádný a konec na dvě slova. Absolutní ztráta času. ()

drankeryth odpad!

Milujem zombie filmy, ale tento film ma vobec nepresvedcil, aby som ho mal rad. Uplne amatersky film, kde pobehuju nejake trapne kreatury po chodbach skoly a ich spracovanie nevyzeralo moc strasidelne, ale skor trapne a smiesne. Ich zuby v hube boli roztrusene krizom krazom a vzdy ma dobre zabavili. Neznasam, ked vo filmoch pouzivaju spomalene zabery a pritom este s nou aj trasu, aby nebolo poriadne vidiet, ako monstra ala ubohe atrapy zabijaju svoje obete. Takto clovek vobec nic poriadne nevidi,co sa na obrazovke deje. Urcite tym chceli zakryt neprofesionalne stvarnenie krvilacnych scen vo filme. Najvacsiu trapnost som postrehol ked mladi studenti nainfikovani nejakym virom chodili po chodbach ako bez duse. Vyzerali dost komedialne a nie moc doveryhodne, ze su posadnuty virusosom, ci co to bolo. Mali tam aj trapne hlasky, ako priklad uvediem toto: Teraz sa citim taky silny. A do toho este zhukol, akoby ho rezali zaziva:) V jednom okamihu sa tito traja nainfikovani magori stretli na WC a cerili na seba zuby od ktorych vytekala nejaka zahadna tekutina. Tato scenka ma fakt dobre pobavila a nechapem doteraz preco tento film vlastne vyrobili. ()

crha odpad!

Jeden z těch filmů, kde je všechno tak špatně, až je to zábané. Jsou i sračky, na které se koukat nedá vůbec, ale na tohle ano. Tento výplod je opravdu první liga odpadu, ale proto mám právě dilema. Čím víc bude mít, tím více spadne do průměru a nikdo se na to už nepodívá, ačkoliv se jedná o vybroušený diamant těch nejsmradlavějších hoven. Reálně bych dal odpad a za zábavnost ** a půl , ale milerád to potopím na dno, aby více lidí vědělo o tomto skvostu. Tak špatné, že si nezaslouží být v nějakém upoceném průměru a odpad dávám spíš že sympatií. ()

Frog.cz odpad!

Z nouze jsem se na toto snažil dívat,námět možná dobrej,zbytek stojí za starou blažkovou.Kvalitní horor aby člověk pohledal. ()

djbarrel odpad!

Tohle byla vážně halucinace ! Příběh naprosto mimo, herci neskutečný dřeva, triky nehorázný a masky ? To byl vrchol ! Ed Wood by záviděl ! Monstra se proto radši pohybují v rozplizlých a rozmazaných záběrech, tam totiž působí, alespoň komicky. Ale normálně jsou jen k pláči. Celý film byl jen k pláči. Autora filmu by měli popravit a všechny co se na filmu podíleli by měli veřejně lynčovat. Vrchol debility a trapnosti. 0% Shit ! ()

MFZB

Nechápem sám seba, že prečo pozerám filmy od DVD Edice...1* za to, že čas mi pri tom prešiel dosť rýchlo a že som pri tom nezaspal, inak strašne prijebaný film... ()

schindler odpad!

Uffffff to zas bylo peklo!!! Ale o to tady nejde. Už několikrát jsem se zapřísáhl, že nikdy nekoupím DVD od sračkoidní společnosti nazývající se DVD Edice. Jenže uběhne nějaký čas, snad trochu zapomenu a koupím další film. A výsledek, zase sračka. Rozdupat a zakopat minimálně 2 metry hluboko. ()

maker1 odpad!

ar jů fakin kidin mí? Co to jako bylo za shit...? Nepobírám, jak tohle někdo může natočit. Co to jako bylo ten začátek? Co to bylo ten prostředek? A co to kurva bylo ten konec? Fuck off!! ()