Grindhouse: Don't

všetky plagáty
Celý film

Krátka vtipná "inštruktáž" o tom, čo by ste nemali robiť ak sa nechcete ocitnúť v situáciách ako vystrihnutých z hororových filmov. (ethos)

mysiak

Don´t but you must see this trailer...niečo na spôsob možno House of Vax zabalené do typicky britského štýlu, tento by som najviac chcel na plátne vidieť, lebo Edgar Wright a Simon Pegg to je ideálne kombinácia...skúste s tým niečo spraviť...but please don´t ()

vorheese

Že dokáže Edgar Wright vměstnat svůj typický (pro dost lidí nepochopitelný) humor do komedií jako Hot Fuzz, to je známá věc...ale že to dokáže i u několikavteřinového traileru...klobouk dolů. ()

Easykk

Prostě nesmíte asi vůbec nic, jinak se příštích narozenin v kuse nedožijete. (Možná pak ten každej kousek z vás je slavit bude, ale pro vás to asi už nebude to pravé oříškové) cheche :) ()

JohnMiller

Celkom slušný no s porovnaním ostatných Fake grindhouse trailerov je to podstatne slabšie málo gore originálnych nápadov a moc krát vyslovené slovo Don't na to že to má niečo cez minútu. ()

4daPeace

Verdikt: Stačilo jednou a dost...psát tady o nějakých dějových liniích, jak tomu dělají někteří uživatelé, u traileru, který netrvá ani dvě minuty mi přijde zvrácené. Relax, Don't Do It. ()

Ice123

Bezvadná instruktáž k tomu co nedělat když se chystáte jít či udělat něco v hororu ;) Dalo by se to shrnout jednou větou. Just DON'T do anything!!! Neboli: Prostě nedělejte vůbec nic!!! ()

SoolenJV

Atmoféra děsivého domu je skutečně pěkná, hypnotické opakování slůvka DON'T příjemně mrazivé. Pěkný Grindhouse by to mohl být. ()