12 podmienok dedičstva

• Česko 12 podmínek k dědictví (viac)

Mladý naivný Jason si myslel, že zdedí hromadu peňazí, ale zažil veľké sklamanie. Podľa testamentu bude musieť prekonať ešte poriadne dlhú cestu, aby spoznal, aký je vzťah medzi bohatstvom a šťastím.Jason Stevens mal veľmi jednoduchý vzťah k svojmu bohatému otcovi, Howardovi "Redovi" Stevensovi - nenávidel ho. Takže Jason tak akosi predpokladal, že čítanie otcovho testamentu bude len ďalšou peňažnou transakciou, čo mu umožní nerušene žiť aj naďalej hýrivým životom, na ktorý bol zvyknutý. Red mu však namiesto toho zanechal niečo celkom iného. Pripravil pre neho plán, skutočnú skúšku životom. A síce dvanásť úloh, ktoré Red nazval "darčeky". Každý z nich arogantného, rozmaznaného a lenivého Jasona svojráznym spôsobom skúša a všetky dohromady ho zmenia navždy. (TV JOJ)

pornohavo

Toto je veľmi milý, výnimočný, romantický a takmer vianočný film. Aj keď koniec mohol byť iný aj tak som ho videl aj druhý, či tretí raz. Odporúčam pre rodinu :) ()

Milsa

Zaujímavý film. Nečakal som, že bude presvedčivý, ale podarilo sa mu to. Jednoducho film, ktorý určite stojí za pozretie. ()

jatt

Myšlienka filmu je úžasná. Síce žiadna veľká zápletka, ale aj takéto filmy by sa mali točiť, aby si človek uvedomil všetky tie ''maličkosti''. ()