Ženíchov svedok

• Česko Dohazovač (viac)

James chystá svatbu se Sarah a požádal svého starého přítele ze studií Ollyho, aby mu šel za svědka. Olly je nabídkou moc potěšen, ale komplikace nastávají ve chvíli, kdy se zamiluje do nevěsty a té jeho náklonnost příliš nevadí. Na pomoc mu přispěchá kamarád z dětství Murray, který ženicha nenávidí a svatbu rád překazí. Ale je tohle všechno fér? Výčitky svědomí trápí Ollyho tolik, že se Sarah raději vzdává. Vše ale nabírá úplně opačný směr, kdy se ukáže, že James není takový svatoušek, jaký se na pohled jeví... Dostane se Olly do kostela včas, aby Sarah zachránil před životní omylem... a snad ji získat i pro sebe? (oficiálny text distribútora)

HappySmile

Možná byste řekli, že je to jenom další americká komedie, jakých je spousta, ale já nemůžu souhlasit, protože jsem se opravdu neskutečně bavila. A to od začátku až do konce. ()

Vojťas

Velmi obehraný scénář, který je dějem asi nejlépe srovnatelný s filmem RANDE S CELEBRITOU s Kate Bosworth! ... Nehodlám tyto dva snímky rozebírat. Jen chci podotknout, že DOHAZOVAČ pro mě byl příjemnou a místy i vtipnou podívanou s překrásnou Amy Smart, která (spolu s S. Townsendem a S. Greenem) vykouzlila 3.5*! :o) ()

baaaja

Tak to byla zas jednou příjemná nadprůměrná komedie, která se komedií fakt nazvat dá. Když už sem se nesmála, tak sem se musela alespoň pousmát.. :) bylo to fajn.. tři a půl * ()

lakikaki

Prekvapivo dobré a miestami prekvapivo originálne, hoci úprimného smiechu sa divák nedočká a koniec odhadne ešte pred začiatkom filmu. [53%] ()

bouchy

Díky roli Setha Greena (ten malý dohazovač) měl film alespoň nějaký tah na branku, jinak to byla celkem nuda. Hlavní hrdina Oli mi vůbec nepřišel roztomile nemotorný a romantický, jak měl být asi představován, a celý film je až zbytečně přeslazený. Spíš je to taková pohádka pro dospívající... tahle to fakt nefunguje :). Navíc Amy Smart tu hraje neuvěřitelnou (ale jako vždy zatraceně sexy!) naivku, které stačí pošeptat do ouška pár zamilovaných slůvek a je v mžiku vaše. Nelíbilo se mi to ani jako oddechovka a koukal jsem na to jen proto, aby mi zoufale pomalu ubíhající cesta autobusem z Osla do Prahy utekla o něco málo rychleji. ()

O´Hara

Na tento film se rozhodně stojí za to podívat. Je zde plno scén, u kterých jsem se dost nasmál. Před záčátkem jsem si myslel, že to bude další nudná béčková komedie, ale naštěstí jsem se mílil a užil jsem si tuto komedii ve skvělém stylu... ()

otík

Romantické komedie jsou stále to samé do kola. Je jen otázka, zda nás zaujme příběh, herci nebo rutina, se kterou se často typy těchto komedií dělají. Zde se podařilo autorům neotřele natočit zcela klasický příběh o muži, který je požádán, aby šel za svědka svému příteli, který je naprostý cynik a svou budoucí ženu si bere hlavně pro peníze, což ona samozřejmě netuší. Ještě že funguje chemie a náš budoucí svědek i budoucí nevěsta se do sebe zamilují a docela lehce si k sobě najdou cestu. Jde jen o to, zda přijde to důležité rozhodnutí - překazit svatbu. Snímek vám stále ponechává úsměv na rtech a hřeje na srdci - co více si od filmu přát. ()

misulka03

Vtipná romantická komedie. Velice působivá, a to především díky skvělému Sethu Greenovi, protože se do svojí komické rolie hodil naprosto výborně, ale nejen on si mě v tomto filmu získal. O mém hodnocení mě přesvědčil zoufalý pohled Stuarta Townsenda v metru - hrál to naprosto úžasně a přesvědčivě a mě ho bylo neskutečně líto, když jsem viděla s jakou láskou psal ten zamilovaný dopis a potom se sám osamotě smiřoval s tím, že je nejlepší se něčeho vzát pro to, aby člověk kterého miluje byl šťastný. Díky tomu o hvězdičku navíc. ()

tomeek

Slaboučká "komedie", na které jde hrozně vidět zoufale malý rozpočet. Jediné, co stojí za zmínku je Seth Green, ale i ten vás začne srát svým přehráváním a scénkou v kostele. Nesympatičtí herci, pošmourný Londýn a minimum originálních nápadů dělá ze "Svědka" absolutní průměrnou šeď, na kterou si už zítra ani nevzpomenete. ()

alisa.upir

První polovinu ještě koukatelný, v druhý půlce už jen strašně předvídatelná nuda, která se dá proklikat za dvě minuty do konce. Když je scénář na pytel, ani hezkýma hercema to nezachráníš. Taky divně nazvučený. ()

NICOX

Já se teda docela nasmála. Sice scénář obehraný, ale přesvědčivé a příjemné herecké výkony. Super postava Murrayho, kterého skvěle zahrál Seth Green (a toho já můžu). 70 % ()

BluT

Už chápu, proč lidi píšou, že je to bavilo, ale pak tomu dají "jen" tři hvězdy. Měl jsem z toho vlastně stejnej pocit - film to je koukatelnej, občas zábavnej, ale nikterak zázračnej. I když je fakt, že kdyby tam nehrála Amy Smart, tak si ho asi ani nezapnu. 60% ()

cab

Bezpohlavni vztahova romance o trojuhelniku postradajici vetsi invenci a humorne vlozky ma jediny klad a tim jsou sympaticti herci, kterym se nedostava prostor pro pusobive hrani. 35% ()