Ženíchov svedok

• Česko Dohazovač (viac)

James chystá svatbu se Sarah a požádal svého starého přítele ze studií Ollyho, aby mu šel za svědka. Olly je nabídkou moc potěšen, ale komplikace nastávají ve chvíli, kdy se zamiluje do nevěsty a té jeho náklonnost příliš nevadí. Na pomoc mu přispěchá kamarád z dětství Murray, který ženicha nenávidí a svatbu rád překazí. Ale je tohle všechno fér? Výčitky svědomí trápí Ollyho tolik, že se Sarah raději vzdává. Vše ale nabírá úplně opačný směr, kdy se ukáže, že James není takový svatoušek, jaký se na pohled jeví... Dostane se Olly do kostela včas, aby Sarah zachránil před životní omylem... a snad ji získat i pro sebe? (oficiálny text distribútora)

sona123

Romantická komedie - a tak jo, párkrát jsem se usmála a dvakrát se i zasmála. Je jasné, co se stane, ale stejně mne zajímalo, jak se to stane - no provedení mohlo být lepší, ale....jako program při cestě autobusem obstojné. ()

Greg25

70%Tímto filmem jsem byla docela příjemně překvapena, je vtipný po celou svou délku, snad až s vyjímkou závěrečných titulek.:) Naprosto souhlasím s komentářem uživatele k212. Snad bych jen doplnila, že právě ti "ujetí" kamarádi hlavních hrdinů, zde v obzvláště podařeném podání Setha Greena, bývají na typu těchto filmů právě to nejlepší. Scénář co se týče vtipů brilantní, děj je typicky klišovitý. Také se mi líbilo, že se svižně střídal situační humor se slovním. Parádní oddechovka pro dlouhé letní večery. ()

JK-Stinger

Viděno v autobuse Student Agency. Ač jsem zpočátku nečekal veliký trhák a sledoval film spíše proto, že nebylo co jiného dělat, u obsahu jsem se začal parádně bavit a vydrželo mi to vlastně až do konce. Skvělá romantická komedie. ()

Narciska

Pěkná pi****na. Tvůrci z rozličných kulturních prostorů vytvořili blaf, ten blaf propasírovali sítem americké divácky osvědčené šablony romantických komedií, přidali ze pár klišé a uhozených dialogů, a je tu další výstavní film, který má všech pět pé posmoderní popové kultury. Dohazovač je film patetický, prostoduchý, přehrávaný, povrchní a podbízivý. Přesně jako současná filmová tvorba, která je urážkou dobrého vkusu, kultury a tím celé západní civilizace. Filmoví tvůrci by měli začít zkoušet nové věci, scénáristé dostat více prostoru a herci zase zkusit něco hrát. Osobně se ale obávám, že je třeba změny paradigmatu celé společnosti, a to je na dýl. Proto se vracím ke knihám, dokumentům a nezávislým filmům. ()

atmen

Rád se nechám unášet příběhem, kde se hlavní hrdina - outsider - pokouší o přízeň nežné polovičky, na jejich očích lze vidět, že jí to není nepříjemné a to vzájemné jiskření po celou délku filmu je lepší než samotný hapyend na konci. Podobný film - Dvě na jednoho. ()

darkreider

Je tu jedna vec, kvôli ktorej mám chuť dať ešte jednu hviezdu na viac. Áno, áno, je to Seth Green. Ten mi vždy dokáže zdvihnúť náladu. Tento borec to má v krvi, a aj keď je to vcelku priemerná komédia, tak jeho gestikulácia a spôsob hrania hajzlíka nízkeho vzrastu, ale veľkého sebavedomia tomu dáva šmrnc. Film má svoje svetlé chvíle, kedy je veľmi vtipný. Dorazil ma práve jeden vtip. A ďakujem za to českému dabingu, ktorý samozrejme väčšinu filmu zmršil, ale za vtip s časopisom "Nový prostor" mu skladám poklonu. To ma rozložilo! ()

E lan

Průměrná romantická komedie na pondělní večer - bez valného příběhu, hereckých výkonů a překvapivého konce. Důležité ale je, že se člověk úplně nenudí a na konci přecijenom přeje dobrému konci. To se o každé komedii říct nedá... ()

KdG

Dalo se na to koukat, ale scénář na tohle téma už tu 100x byl. Seth green je řízek a celému filmu dává šťávu, ostatní postavy jsou velmi průměrné včetně Amy Smart. ()

JohnyJD

Průměrný příběh, průměrné dialogy, průměrný počet humorných scén v britském stylu. Nakonec ale překvapivě nadprůměrný zážitek. ()

Judy24

Překvapivě zábavné. Myslela jsem, že to bude nuda, ale ten příběh pořád jel dopředu a dopředu a i když jsem už od desáté minuty viděla na horizontu cílovou čáru, neměla jsem důvod přestat film sledovat. Některé Murrayovy pokusy o překazení svatby mě málem dohnaly k slzám smíchu, takže tuhle oddechovku doporučuju. ()

Fanak

Přestože se docela nerad směju vtipům založeným na ztrapnění hlavní postavy, párkrát jsem se i dokonce pobavil. A nebylo to obvykle díky vtipům Setha Greena, který asi nemůže za to, že postava (typ "kamarád na dělání humoru") se zrovna moc nepovedla. Může za to spíš málo schopný scénárista. Jeho tvůrčí neinvence se projeví např. i při odhalení prohnilého charakteru ženicha, které velmi okatě sloužilo pouze k obhájení hlavního hrdiny - svědka, že přebral ženichovi nevěstu. ()

lake-lake

od Čtyř svateb a jednoho pohřbu bylo natočeno hafo filmů, které líčí život britských singles a mingles; tenhle je jeden z méně povedených, ale Seth Green se snaží, co může - a u diváka mu to docela prochází ()

honzic

Příjemná romantická komedie o lásce. Hlavní herečka je moc hezká a herec též, takže se bylo na co dívat a děj se ubíhá příjemným tempem i jemným humorem. I když je pravda, že se do postav až tak člověk nevcítil. Hodnocení: 60 % ()