Jack Carver je bývalý člen elitných vojenských jednotiek, ale v súčasnosti preváža turistov po ostrovoch na mori. Jedného dňa si ho najme novinárka Valerie Cardinalová, aby ju odviezol na odľahlý ostrov v Karibiku. Problémy nastanú vo chvíli, keď Valerie unesie skupina neznámych ozbrojencov, ktorí na ostrove pracujú na nebezpečnom a tajnom projekte pod vedením Dr. Lucasa Kriegera. Jack sa rozhodne Valerie zachrániť, ale na ostrove okrem vojakov narazí na niečo oveľa desivejšie - ľudské monštrá so zvláštnymi schopnosťami... (oficiálny text distribútora)

Candyman

Náhodou to byla celkem sranda. Myslím, že Boll ví, že dělá sračky, takže se do toho snaží nacpat alespoň vtipné Willisovské hlášky. Jinak jediné co má film společného se hrou je Jackova košile a Far Cry font v titulcích. ()

BačaXXX

Nevím, kdo tu co hodnotí, ale podle zdravého rozumu nemůžete dát odpad.Je to sice naivní,chvílemi trapné, ale nemůžu říct, že jsem se nudil.Na víc jak 27% to rozhodně je. ()

IronFan

Řekl bych, že Uwe nám tímhle snímkem ukázal, kde je jeho silná stránka. Akční scény v tomhle snímku nebyly vůbec špatné, ale opravdu bych si ten pokus o 'bullet time' nechal. Uwe to s ním zkouší skoro v každém snímku a dopadá to mizerně. Po příchodu Chrise Coppoly to začalo být i celkem úsměvné. Pokud v budoucnu Uwe Boll vypustí 'bullet time' a různé genetické vylepšení člověka, mohl by být dobrým tvůrcem akčních snímku. Til Schweiger se rozhodně snažil a potěšil mě i Craig Fairbrass aka Gaz/Ghost z Call of Duty. Uvidíme, jak si bude počínat Uwe s náměty do budoucna. Samotný snímek měl s hrou společné opravdu málo. I tak ale dávám 3 hvězdy jako naději do budoucna. ()

Jaxx84

Bylo to o fous lepší než jsem čekal...nejspíš ale jen kvůli tomu, že mám Til Schweigera oblíbeného z Klepání na nebeskou bránu a Ralfa Moellera z Gladiátora =) jinak naprosto průměrný akční béčko, které nenadchne ale pokud zapomeneme na fyziku, stupiditu ,,cvičených" vojáků tak ani nezklame...dávám plus za honičku zombie vs. Til v areálu pily =) ()

Lorge

Uwe je sračkář, Crytek jsou kreténi, ale Till naprosto válí. Když to neberu jako filmové zpracování hry, tak je to poctivý 3* guilty pleasure :-D 18.07.2012 Update - Po bůh-ví-kolikátém shlédnutí musím uznat, že mě tohle béčko dostalo víc, než sem si myslel, takže ho povyšuji na pětihvězdičkové GGP - Gold Guilty Pleasure :-D ()

Luckyman

Celkom dobrý film, ktorý sa dá pozrieť. Najlepšie sú fakt scény s dodávateľom jedla (tá jeho hláška "I´m only a food guy!"). Hru som nehral, ale počul som, že bola skvelá a z tohto filmu aspoň viem o čo v nej išlo. ()

Claude Speed

Hru Far Cry jsem nehrál. Po shlédnutí filmu tedy nemůžu srovnávat s herní předlohou. Trochu to připomínalo bondovky, při útěku před mutantama zase filmy Jackieho Chana, no dokořenil to rambo - styl celého filmu (kam vkročím, tam všechno vybouchne). Do toho všeho se ještě herci vyjadřovali těmi fakt tupými dialogy. Ale i tak se to dá vydržet až do konce. 40%. ()

BackPa

S hrou to sice nemá nic společného (až na pár momentů a názvu), ale není to zase až tak špatný film, dalo se to sledovat, jenom jsem si musel odmyslet jeho název. ()

rublik05

Docela by mě upřímně zajímalo, proč tvůrci pojmenovali tohle "veledílo" zrovna Far Cry, když s původní hrou má pramálo společného. Tato amatérština má vše, co lze očekávat od levného akčňáku. Mizerné dialogy, nesmyslný děj, strašné efekty, šílenou kameru a špatné akční scény. Nebýt hlavní postavy Jacka Carvera v podání Tila Schweigera a jeho vtipných hlášek, byl by film totální propadák. 1/10. ()

playboy_05

nic sem od toho filmu nečekal a to bylo asi jediný štěstí...film má s hrou společná maximálně tak jména hlavních postav...děj debilní, souboje nehorázně umělé, úvodní scéna ala Predátor byla celkem ucházející, ale to bylo tak vše...další scény jsou naprosto nepřirozené, jako když Jack a Valerie o vlásek uniknou smrti a potom je nenapadne nic lepšího, než že se na ostrově plnym vojáků, schovají ve starý chatrči a zašukají si tam...a ve finále Krieger který celý film překresluje chemické složení viru...Celý film se nese v duchu "veselé atmosféry", Valerie se pořád jen směje, Jack se snaží hrát tvrdého, nějaké emoce hlavním postavám zřejmě nic neříkají, ale je to těžké když Emmanuelle Vaugier je herečka asi jako já poslanec, za to Til Schewiger hrát umí, těžko říct co ho vedlo k tomu aby se upsal ďáblu Uwe Bollovi...To že je to možná Uweho nejlepší film vůbec nic neznamená, protože ve finále to je jenom menší průšvih než jeho předchozí "trháky"...Far Cry je prostě celý tupý a dementní film, dávám jednu hvězdičku za již zmíněnou úvodní scénu a za těch pár vtipných hlášek... ()

pa3kes odpad!

Brutale odpad! Tento projekt patrí na dno žumpy! Garantujem, že pozeranie na to ako niekto hrá hernú predlohu je oveľa zábavnejšie a ochráni vás pred tuposťou dialógov postáv, réžie a mega akčných naháňačiek...Tfuj Uwe!!! ()

Tetsuya

V rámci Bollovi produkce kupodivu snesitelné, a celkově dost umírněné. Globálně to ovšem neobstojí. Boll navíc zprasil další herní pecku, která by se v rukou schopného režisera mohla stát natřískanou akční jízdou. Vůbec bych se nedivil, kdyby za to Bollovi někdo přerazil ruce. Die, Uwe Boll! ()

Python

Zasadit hru, jejiz trademark je predevsim nadherne prostredi karibskych plazi, nekam do kanadskych lesu (nebo kde se to natacelo) nebyl nejlepsi napad.. Po slusnem Postalu zklamani.. ()

CerKar

Oproti např. BloodRayne už to nevypadá, že to natočil absolvent zvláštní školy. To z toho ovšem nedělá dobrý či zajímavý film. Slabý podprůměr, ale stále překvapení :) ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět

28.09.2007

V historii lidstva se objevilo několik jmen, které šířily smrtelnou hrůzu, jen jste je vyslovili Atila bič boží, Vlad Narážeč, Adolf Hitler, Usáma bin Ládin. Dnes obdobné pocity vzbuzuje jméno...… (viac)

Trošku sám v temnotě

Trošku sám v temnotě

26.07.2007

Na pokračování úspěšných filmů jsme si tak nějak zvykli, ale točit pokračování filmu, který se stal opravdovým propadákem, který má auru jednoho z nejhorších filmů desetiletí a který natočil režisér… (viac)