Agent FBI je posedlý pomstou vrahovi známému jako Rogue, který zabil jeho parťáka s rodinou. Když konečně stane Roguovi tváří v tvář, odhaluje se pravda o jejich minulosti. (oficiálny text distribútora)

Haymar

Stathama i Jet-Liho mám rád, tudíž jsem doufal v solidní akční nářez. Ajajaj, to sem se ale seknul! Zcela chaotický děj, nepřehledná a choreograficky nepříliš zvládnutá akce, vše mezi tím vyplněno vatou v podobě enormně debilních dialogů a jakousi parodií na kriminálky... a na závěr největší facka v podobě těžce dementního dějového zvrat(k)u! Děkuji ale takhle tedy pánové vážně ne! ()

vander19

Tento film mi dlho visel na disku bez toho že by som oň zavadil, až keď pri pive v bare ho pustili ani neviem, na ktorej stanici tak som do toho zapozeral a na druhý deň keď prešla kocovina si ho pustil...a bol som prekvapený že je to celkom svižné, že Jet Li a Jason Statham ako herecký kolegovia celkom v pohode spolupracujú na plátne ale je to len jeden z mnohých priemerných akčných filmov...Obaja hlavný protagonisti majú naviac 5/10 ()

Klay

Držím smutek. War je pro mě zklamání roku. Fakt jsem věřil, že film s Jasonem a Jetem nemůže dopadnout zle, protože oba dokáží svým charismatem utáhnout ledacos, tak mi nic nebránilo těšit na zábavu aspoň stejně dobrou jako Polibek draka. Polibku se to však vůbec nepřibližuje, War si razí vlastní cestu skrz krkolomný scénář s hromadou zbytečných postav a myslí si zřejmě, že na dobrou zápletku to stačí. Už mnohokrát se přitom potvrdilo, že u akčního filmu znamená jednoduchý děj velké plus. Kdyby alespoň ta akce za něco stála, jenže v první půlce skoro chybí a navíc je brutálně vidoklipově sestříhaná, tak se v ní nedá ani orientovat. Jet tu má jedinou kraťoučkou bojovou scénu, žádné masivní bitky ani přestřelky se nekonají a slibně se rozjíždějící automobilová honička taky skončí dřív než pořádně začne. Ani té Devon Aoki to tentokrát moc nesluší, mám pocit, že od DOA nechutně ztloustla ve tváři, zbytek tu raději ani moc nevystavuje. Jediné plus je závěrečný zvrat, který se podle mě na žánrové poměry povedl skvěle. To však příliš nezachraňuje. Nezbývá mi než obrátit své naděje k Shoot 'Em Up a doufat že dopadne lépe. ()

fastum

Slátanina. Slátanina s přiblblým koncem. Akce je pomálu, ale když je, uvidíte Jeta jak líbivě likviduje vše, co mu přijde do cesty. Za víc hvězd ale tenhle film nestojí.. ()

DavidBeko

Tento film Jasonovi moc nesadol. Ovela lepši bol vo filme Crank alebo Kuriér, tak dúfam že ho už v podobných filmoch ako tento neuvidím :) A určite ani nikto nečakal zvrat ktorý nastal na konci tohto filmu, taký priemerný akčný film, dávam *** ()

Antaeus

Nebola to bieda, nebola to výhra. Poviem tak, že som u toho nezaspal. Džejsona v celku môžem a filmy často dopozerám iba kvôli jeho "som-nasraný-na-celý-svet" výrazu. Navyše od filmov z prostredia jakuzy a triád si vždy sľubujem aj nejaký ten tradičný "šerm". Ten bol miestami naozaj pekne zladený so streľbou. Sek sem, prásk tam. A zlozadkovia (z anglického badass preložil Antaeus) padali po húfoch. Teda, keď sa na nejakú akciu konečne dostalo. Čakal som totiž viac rúbačiek a trochu inú pointu. Napriek tomu film vcelku pohodlne utečie. ()

Saara

No, dala bych normálně body 3, ale, ta čtvrtá je, uznávám, absolutně neobjektivní pro Jasona. :o) Ne, vážně, viděla jsem dost horších akčňáků. ()

Money_too

Nevím proč tak špatné ohodnocení. Tenhle film má spád, dobrý děj a celkem i zvratový konec.. Podle dua Li/Statham asi každý usuzoval, jak půjde o ultimátní řežbu plnou choreografických bojových prvků, ale opak je pravdou. Jedná se o celkem dost tvrdé streetové krimi, které mě bavilo od začátku do konce ! ()

Jeremiah

Tak tenhle film se mi líbil o trochu více než "Utržený z řetězu", ale na 3 to stále ještě nebylo. Pravdou je, že Jet Li je trochu prkenný, ale určitě je lepší herec než neustále se šklebící Jackie Chan. Dějová linie není špatná - o úplatnosti policie se asi nedá moc pochybovat - ten závěr je až smutně trapný. ()

Bozvav

Takový průměrný, lehce zmatený akčňák, jehož nejslabší stránkou jsou dialogy, střih, Nicméně koukat se na něj dá a akční scény jsou vcelku dobré. Vidět a zapomenout. Za mne 55% jen k vůli oblíbeným hercům, jinak bych šla o hvězdu méně. ()

Joll

Naprosto nechápu, proč někteří sráží film až tak hlubo.Na toto jsem se moc těšil a je pravdou že z toho šlo vytěžit mnohe, mnohem víc a že to tím pádem režisér pěkně posral, ale vyloženě špatné to není.Bohužle to není pecka jako Crank s Jetem navrch, ale spíš průměrný akčnák z béčkových vod s dvěma hvězdamy co ho táhnou do Ačkových řad.Konec byl dlouho předvídatelný a zcela špatný, ale přesto vzito kolem a kolem si tento film svých 50-55% zaslouží po právu a pokud k němu budete přistupovat s tím, že to pecka není a nebudete očekávat nářez roku budete se i docela slušně bavit si myslím. ()

zelda82

Tesil jsem na akcni jizdu s dvojici mych oblibenych hercu a dostal sem jizdu na autodromu, na kterem obcas vypadaval proud. Skoda, skoda! ()

wakeup

Velke zklamani. Velke zklamani, Velke zklamani. Tri body, do kterych se da shrnout cely film. Do tak kratke stopaze se vetsinou vejde slusna crazy komedie, nebo nadupada akce bez kecu. Tyhle kecy bez akce bych od Liho a Stathama necekal. Na film jsem zapomnel behem dne, takze uz vlastne ani nevim, o cem pisu.... ()

FilmWave

Mnohem lepší verze prachbídného "Chaosu". První půlka patří Jasonovi (v původním scénáři evidentně neměla tato postava tolik prostoru) a v druhé to rozjede Jet (k mému překvapení je lepší), který je vlastně hlavní postavou filmu. Pointa taky celkem ujde (tedy ta první). Dolů to sráží především scénář, který je ještě o třídu horší, než na co jsme u podobného žánru zvyklí (např. chlapík udá přítele yakuze a překvapen pronese něco ve smyslu: "já nemyslel, že ho hned zabijí, ja myslel, že ho jen profackují"). Akce průměr. ()

zabro

Hmm proste ani nevim jak to mam ohodnotit. Odpad to nebyl. A petihvezdickovy film to taky nejak nebyl, takze jsem to strelil proste od oka. :-D ()

solid

Ač nerad, musím se přidat ke všem smutným lidem, kteří viděli tento film a plakali na takovou promarněnou šancí jakou je toto dílko. Nebýt snímku Unleashed, řekl bych, že Jetova západní produkce jde opravdu někam do Seagalovských a Van-Dammovských měřítek, vždyť i Zakázané království, kde se potkal s Jackiem, byla jen pohádka pro děti. Boj je oproti tomu co se týče drsnosti více než zdařilý, ale to je asi tak jediné plus tohoto snímku. Nemá to pořádný rozjezd, děj se posunuje bez švihu a akce od jedné situce k druhé, aby nás(nebo aspoň mě) na konci výjimečně překvapilo rozuzlení, které jsem tentokrát opravdu nečekal. Asi proto, že jsem to vzdal už na začátku. Promiń Jasone a Li, ale tohle se nepovedlo. 50%! ()