Agent FBI je posedlý pomstou vrahovi známému jako Rogue, který zabil jeho parťáka s rodinou. Když konečně stane Roguovi tváří v tvář, odhaluje se pravda o jejich minulosti. (oficiálny text distribútora)

Ouwen

Zápletka je vynikající, děj se dá nazvat dějem, ale dokonalé to zase úplně není. Jet vypadá jako kdyby právě vytlačil hovno na záchodě, za to Jason se s ničím nemazal, konec mě docela zklamal, ale co se dá dělat. ()

Terva

CITÁT - Chlap musí mít nějakou neřest............ Kriminální drama o věčném boji Triád a Yakuzi. Jason Statham na cestě za pomstou smrti svého parťáka. Lehce krvavý příběh s minimem akce. CITÁT - Muž by se neměl vzdát své cti nebo cti své rodiny.......... Film má velmi pomalou stopáž a první pořádnou akci čekejte až tak po šedesáti minutách. Průměrný snímek s hvězdným obsazením. Překvapení ke konci přidalo jednu hvězdu. ()

Dale

Veľa ľudí asi malo veľké očakávania a zostali sklamaní, no ja som od toho nič nečakal a bol som spokojný. Film plný akcie, súbojov a krvi, navyše zaujímavý a pre mňa určite prekvapivý zvrat na konci. Aj ten záverečný súboj Li-Statham bol solídny, neviem, čo by niektorí chceli, polhodinovú mlátičku? Jednoznačne nadpriemerný počin. ()

JohnCZ

Vcelku dobrá akce nezachrání nezajímavej scénář plnej generických scén. Klipovité šaškování s kamerou je poplatné době a dneska působí děsně zastarale, Statham nemá moc co hrát a snad jen Jet Li působí jako fajn záporák, co nehne brvou. Ale jinak podprůměr. ()

Marek1991

Jet Li je vynikajúci herec, ale tento film bol na mňa trochu zbytočne brutálny. Tento film ma veľmi nechytil, akcia bola obstojná, dej takisto, ale celkový dojem z tohto nemám pozitívny, pre mňa to bol veľký prešľap. ()

corpsy

Nudná akčná tuctovka, v ktorej toho Jet Li veľa nepredvedie. Rovnako aj Jason Statham hraje svoju x-tú variáciu na to isté - nebojácneho hrdinu. Takže nič moc. Ale jedno sa mu uprieť nedá - prekvapivý záver. ()

kikuka

oy..celkom som sa tesila..ale prehliadka nadsenia, ktore vyprchalo rychlejsie nez bublinky zo sampanskeho, ktore ste po silvestri akosi objavili otvorene na balkone..tak v polke oktobra..mozno to risknem, ked nebude ine, pri com spinkat..//..uhm..rozbredle, bez iskry..svietenie a filtrovanie by sa dalo v reklame alebo kratase do 20 min. takto len podporuje onu sedivost vsetkeho..strih je kategoria sui generis - par pokusov o strih cez detail bolo dost zlych, suboje strihane priam alibisticky; celkovo nesurode pristupy, ktore este viac segmentovali cely film..//velmi zla praca so zvukom a najma s tichom - uplnym tichom, ktore je tu uuuplne neprirodzene; pytalo by si to nejaky sum alebo vrrrn aleb tak//..celkovo dost smutne, najma s ohladom na potencialny potencial..navyse, brutus konstuovana zaplatka..a tak..a skoda slov.. ()

themic

Nuda nuďoucí, jedna hvězdička za obsazení, které se v tomhle filmu teda moc nevyznamenalo. Od obsazení Jason a Li jsem očekával o hodně víc, než jen podprůměrnou akci. Při sledování jsem se neskutečně nudil a po celou dobu filmu jsem očekával aspoň nějakou tu akci, když tam hraje Jet Li, žel mé očekávání se nevyplnilo. Celý příběh je divně zamotaný, takže se v něm člověk hodně špatně orientuje a občas i ztrácí. Jason Statham mě v tomto snímku moc neoslovil, skoro vůbec tam nebyl, takže kdyby tam nehrál tak by to asi ani nikdo nepoznal. Je to zbytečně dlouhé a hloupé, takže mé hodnocení je 20% ()

Zayl

Průměrné dílko s Jasonem Stathamem a jeho dobrým protihráčem Jet Li. Vesměs mohlo být vše lepší, jenže problémem je špatný střih a kamera, která v momentech gradace začne být značně chaotická a nekoukatelná. Dalším z problémů je pak rozkouskovanost děje, který nedokáže udržet stálé napětí a v neposlední řadě stupidní konec. Sečteno podtrženo nenudil jsem se, myšlenka dobrá, ale neplnohodnotně využitý potenciál. * * * ()

Korbitch

Je to takový Tváří v tvář bez prohozenejch xichtů za pár babek, s příšerným scénářem, který vám samozřejmě dá největší ránu na konci a to přímo do varlat kanadou s okovanou špičkou. ()

SaNcHeZ_cz

Slabé, velmi slabé. Výsledek spojení těchto dvou podruhé ve společném filmu mohl dopadnout všelijak. Ale ani napodruhé to nevyšlo. Hloupé a závěrečné finále to jen dokazuje. ()

mysiak

Je to dobrý, lebo sú tam oni dvaja, inač odpaďák...ale je to jednoduché, dosť akčné a sú tam oni dvaja...len kedy to u nás výjde... ()

Ridick

neralisticke strielacky, kopance a kadejake masakre, dej je tiez dost na hovno, ale pekne to zbehne a predsa len tam hra j. statham:) ()

gogos

Nemůžu pochopit tolik negativní kritiky. Jasně, žádné pořádné hlášky, příběh je malinko koprný, do toho ne moc povedený střih a šílený konec, ale zároveň má snímek výborný spád a tempo, skvělé akční sekvence a celkem dobré zvratové pasáže. Jednoduchá akční gangsterka, která mě nezklamala a celkem jsem se bavil. Statham je ale béčkový herec a měl by se vrátit k nabušené zábavné akční jízdě z Death Race nebo Crank. Ale myslím si, že toto dílo si své 3* stoprocentně zaslouží! ()

kaylin

Mám tenhle film rád. Je to možná malinko moc dlouhé, ale spojení Stathama a Liho je prostě výborné. Snad kdyby toho Jeta bylo ještě o něco víc. Ta finální pointa je trochu prapodivná, ale zase má ten správný béčkový styl. Akce zde sice není tolik, ale prostě jsem si k filmu udělal nějaký ten vztah. Pro mě dobrá zábava. ()