Agent FBI je posedlý pomstou vrahovi známému jako Rogue, který zabil jeho parťáka s rodinou. Když konečně stane Roguovi tváří v tvář, odhaluje se pravda o jejich minulosti. (oficiálny text distribútora)

Shitonit

Chtěl jsem si jen tak pro sebe napsat, o čom to vlastně bylo, a jak to tak lovím z kebule, zjištuji, že mi to totálně vyšumělo.. Takže to asi žádný zázrak nebyl.. ()

Clark_Kent

Boj proti triádám a yakuzám, těch bylo hrozně moc. Ovšem když tam nasadíte J. Stathama a Jet Liho. Můžete jinak neochucené polévce, dodat více na chuti. ()

papadoce

Keďže ja nie som žiaden Brús Lííí, čo spraví hú hííí a všetci zlí sú mŕtvííí, tak som si pustil Džeta s Džejsnom, aby to vybavili za mňa. A aj vybavili a celkom pútavo a efektne. Ale ktorý Palo dokurvil v tomto celom strih a kameru, tak toho by som ubil tvrdým chlebom. Toto bola taká fušerina ty kokos. Za to by mali byť dva roky v gulagu. Čo sa týka samotnej vojny Čangov proti Širom, prisahám, že som od začiatku dokonca netušil ktorí sú ktorí. Ešteže Džejson bol biely, inak by som bol z toho úplne tamagoči. No a opäť za našu starú známu, teda za belu, stál takmer celý scenár. Napriek tomu som si túto malinovku celkom užil a aj vzhľadom na dobrý pokus o prekvapko v závere (jediná svetlá stránka v scenári) jej dám tri čínske draky s japonským suši. Koničiva. ()

LukeSharp

Přemýšlel jsem chvilku o třech,ale nakonec jsem ani přes pár slušných scén nenapočítal skóre přes 2*. War měl být soubojem dvou velikánů,ale vyklubala se z toho sračka jak dělo. Je tady pár slušných akčních scén a krev tu stříká všemi směry,ale celé to je jaksi unylé a bez nápadu(co dělá Statham už se vidělo v Kurýrovi a co dělá Jet se vidělo v několika jeho filmech). Největším průserem je ale děj. To co se začlo dít na konci bylo jak nějáká příšerná telenovela.Nemůžu bohužel nic ani naznačit protože by to byl spoiler jak cip a tak se lidi podívejte a uvidíte.Ale zahodte očekávání,která byla na War kladena.Stojí to za hovno. ()

jojoping

Film má dej, zápletku, prekvapivé rozuzlenie, akčné scény, parádne autiaky, naháňačky, rôzne typy japonských mafiánov, adekvátnu hudbu ... Zdalo by sa, že má všetko, čo akčný film má mať, ale zo všetkého je tu len trochu a dokopy to vôbec nefunguje. Rozhodne ma tento film sklamal, mal rozhodne na viac a nebyť dobrého hereckého výkonu Jasona Stathama určite by u mňa dostal nižšiu známku, takto je to slušná trojka. ()

LuNaj

Jeden z nejhorších filmů s Jetem v hlavní roli. Bohužel. Jet Li je můj oblíbenec, o to víc mě mrzí, že to jaksi není to, co jsem očekával. Víceméně se tam nic neděje, snad poslední půlhodinka začíná být poměrně zajímavá. Takový průměrný akčňák. ()

Cortesz

Docela zklamání, čekal jsem akční bombu, dostalo se mi jen průměrného kriminálního filmu, s průměrnou zápletkou, špatným scénářem, ve kterém měla bejt největším tahákem akce v podání snad současně dvou nejlepších akčních frajerů, co jsou v Holywoodu k mání, ale nakonec z toho vzešla jen průměrná akce, která sice stála za to, ale nebylo jí mnoho, navíc Alwell není bůhvíjakej režisér, ale jen pouhej rutinér, nepředvádí nic převratného, jen to co odkoukal od svých idolů. Finální zvrat sice potěšil, ale byl předvídatelnej a konečné finále neboli akční scéna mezi Stathamem a Jetem Li byla krátká, nezajímavá a její vrchol mě zklamal, urychlenej a trapnej. Nebýt těch dvou tak dám i míň. ()

pekas

Celou dobu se film tváří jako tuctovka, ale konec mu dodá náboj. Lepší nadprůměr, souhlasím, že se od spojení těchto dvou herců čekalo víc, než se dostalo. Takže na stranu slabších čtyř hvězd mě nakonec naklonil scénář, kdy konec vše vylepšil. ()

Bigfuckman

Tohle byla, ale blbost s ještě blbějším finálem. Jet Li zas upadá na kvalitě což dokazuje tímto snímkem a stupiditou Mumie III. Škoda mám tohohle herce rád a o to víc mě zamrzelo, že tady vůbec nic neukázal ze svého kunf fu umění. Finální bitva s bossem měla k bojovému umění hodně daleko. A mezi tím si Jet Li kosí nepřátelé jen pistůlkou. To umí i major Zeman. Přeci jen od takovýhleho bojovníka očekávám nějakou parádní bojovou akci což tenhle snimek bohužel postrádá stejně tak jako kvalitní kameru. ()

Zaplo05

Nejsem vyznavačem akční tvorby, ale tento film se mi líbil. Měl všechno co by podle mě každý akční film měl mít - napětí, efekty, upřené pohledy/místy směšné pohledy/. Není to sice nejlepší "akčňák",ale určitě jako film neurazí i neznalce akčního žánru. Pointu jsme u takovéhohle filmu nemohli čekat nějak významnou a dech beroucí. ()

Brano

Námet bol dobrý aj herci, ale celkovo je to tak nudné natočené, že sa z neho stáva iba další béčkový akčný film. Najviac prekvapujúci je záver, ktorý je dosť nečakaný. ()

Mamlas

Trochu odlišná, ale Statthamovka. Trochu ji kazí místy protivný střih a asijský aspekt. Nestandardní ukončení není vydařené, přesto jako celek je to převážně dívatelné. (52%) ()

subic

Filmy s Jásonem tohoto typu mě baví, o tom žádná. I po letech ten film vypadá pořád velmi slušně, rvačky i střílečky jsou stále na solidní úrovni. A jako bonus Jet Li jako najatá mlátička jakuzy,, ale na čí vlastně stojí straně? 7/10 ()

ostravak30

Těžko říct, kde studio přišlo na to, že zrovna Phillip G. Atwell by měl režírovat. Nakonec ani scénáristi nejsou zrovna z nejzkušenějších. Každopádně se mu podařilo natočit film, který je plný krve a zabíjení, Jet Li zkrátka kosí všechno, co mu přijde do cesty. Ale to je asi tak to hlavní, co z filmu je k zapamatování. Opravdu špatný je scénář a při bojových scénách se mi nelíbila ani kamera. Samotné bojovky nejsou zase až tak špatné, teda většinou, ovšem nejspíš se shodneme na tom, že už se natočily i lepší. Slavný Číňan se ostatně o dokončené práci nevyjádřil zrovna lichotivě, což hovoří samo za sebe. ()

TomasB

Co se tady vsem nelibi? Dyt to nebylo nejhorsi. Uznavam, ze tam mohlo byt vice akce, nemuselo to byt cele takove rozlezle a tezkopadne, a take souboj Statham Li mohl byt krapitek delsi a trochu vice bojovnejsi. No, tri hvezdicky, nebot jsem nejak nepobral ten konec:/ ()

Kenshin

Obrovská škoda takhle promarněné šance. Scénář je definitivně nejhorším článkem tohohle filmu. Přitom stačilo jenom precizně vypointovat vztahy mezi dvěma protistranami a mohlo být téměř vyhráno. Takhle se děj jednoduše potácí ze strany na stranu jako opilec. Není to prostě ani špatné, ani dobré. Nevíte co si o tom myslet. Režisér mohl stejně tak provést daleko víc efektních záběrů a více je propracovat. S tímhle přístupem všech protagonistů se film stal jen další téměř B-čkovou záležitostí. Jen vám v tom nesedí A-čkové obsazení a to jak poměrně draze film vypadá. Asi nejvíce tristní bylo, když velké množství takzvaných "rodilých" jakuzáků hovořilo "plynně" japonsky s otřesným anglickým přízvukem! Tak na konec to co tenhle film vytahuje z těžkého podprůměru, je několik zajímavých nápadů, hlavně pak jeho závěr a finální pointa... Škoda přeškoda. (Se zavřenými všemi - i kuřími oky, dávám 5/10) ()