Agenti FBI John Crawford a Tom Lone pri zásahu proti Jakuze mali zlikvidovať aj mafiánskeho zabijaka Sólistu. Ten však prežil a zavraždil nielen Toma, ale aj celú jeho rodinu. O tri roky neskôr John vyšetruje prípad, v ktorom znova figuruje Sólista. Prečo však zaútočil na vlastných kolegov z Jakuzy? Je možné, že zradil svojho šéfa Shira a pracuje pre jeho rivala, mafiána Changa. Získava pre neho drahé sošky koní, ktoré patrili Shirovi. John odhalí, že Sólistovi nešlo o likvidáciu gangstrov, ale o lúpež, pričom mu musela pomáhať polícia. John stretne Sólistu zoči-voči a zistí, že po plastickej operácii zmenil podobu. Do mesta prichádza Shirova dcéra, aby urobila v Jakuze poriadok. Sólista rozpúta vojnu medzi Shirovou Jakuzou a Changovým gangom. Medzi mafiánmi dôjde k veľkej prestrelke, do ktorej sa zapojí aj polícia. John prenasleduje Sólistu, ten však uniká. Teraz je však už jasné, že Sólista stále pracuje pre Shira a má za úlohu úplne zničiť Changovu rodinu. Zlikviduje Changa, ale jeho žena a dcér utečú. Zároveň zabije Shirových mužov, aby o tom nemohli hovoriť. Do mesta prichádza samotný Shiro a John vie, že jedine on môže Sólistu zastaviť. Preto ho informuje o jeho poslednej chybe... (TV JOJ)

Losik

Docela slušný film, který má zajímavý konec. Hodně akce, střelby a samurajských mečů. Dvojice Jet Li a Jason Statham hrají dobře a hodně vás pobaví, doporučuji. ()

dudyvan

Od tohoto snímku jsem čekal více a to po akční stránce.....bohužel se tak nestalo,akční scény průměrné,zápletka velmi jednoduchá a zbytečně protahovala děj,chvílemi to bylo opravdu nudné a zdlouhavé na to jaký tam mohl být dějový potenciál ,když se jednalo vetšinu času o boj mezi yakuzou a triádami.Hlavní zápletka mi naopak přišla úplně vedlejší dávám 50% ()

Testament

Fakt to točil Atwell a ne Hickox, Waxmen nebo Keusch? Docela by to tomu odpovídalo. Těšil jsem se na parádní thriller se Stathamem a Jetem Li, kdy mezi sebou prohodí i pár fightů. Souboj byl nakonec jen jeden a na konci a to ještě nic moc. Agentovi FBI (Jason Statham) zabijí kamaráda,jeho manželku i dítě. Statham pak prípad řeší, až se nakonec dostane do finále, které je ale tak přepálené,až to bolí. Jasně,já chápu,že v dnešní době chce každý na závěr filmu šokovat. Šokovat myslím stylem,jako to bylo v "Šestém smyslu",ale tady ten konec se autorům vymkl z ruky a je totálně mimo jakoukoliv logiku. V rámci toho,že nechci spoilerovat se tomu vyhnu, ale jen jsem se praštil do čela a říkám:"To si snad dělají ze mě...". "Boj" prostě nebrat. ()

bruceman7

Normální akčňák s variací na klasickou zápletku fízlácké pomsty, jen v moderním stylu. Konec byl docela pro mě celkem překvapivý, to se musí nechat. Takže 5,5/10 ()

KoRner

Dobrý akčák s minimom akčných scén, ktoré ale vyzerajú dosť dobre. Nepáčil sa mi ale ten záverečný zvrat, ktorý mi tam pripadal vsunutý nasilu. ()

iXtr3m3

Taký zvláštny film so skvelou ústrednou dvojicou, ktorej schopnosti však ani zďaleka neboli využité. Jet Li a Jason Statham urobili krásny obrat počas filmu, ale aj napriek tomu je to len obyčajný priemer a aj to len vďaka slušnému remeselnému spracovaniu. ()

klukluka

Slušný… Měl jsem sice problém pochopit, kdo je kdo a co se tam tím pádem právě odehrává, ale to finální odhalení zabijákovy pravé identity do toho předešlého zmatku vneslo světlo. Děj je fakt překvapivě celkem vymazlenej. ()

Holina

Příjemné překvapení, alespoň co se upadajícího klasického akčního žánru týče. Nepravděpodobný příběh a naprosto debilní pointu vyvažuje svěží tempo a slušná atmosféra. Taková domácí pohodová popcornovka... ()

Orthank

Hlboký priemer bez štipky vynaliezavosti.....od tohto dua by si človek vedel predstaviť čokoľvek ,len nie práve takýto nudný a otupný Boj. ()

Krabak

Opět další z těch vydařenějších filmů. Asi je to tím, že pro Liho a Stathama mám jakou si slabost... Jako herce je mám rád a když si zahrají ještěv jendom filmu současně? To nemůže dopadnout špatně. Oba si své role zahráli fakt parádně, děj byl opravdu zajímavý, u kterého se muselo i myslet, aby člověk pochopil, proč se tam vlastně lidi vyvražďujou (a to nejen kvůli příslušnosti k jinýmu gangu)... Nesmí vás odradit nízké hodnocení zdejších uživatelů... Většina z nich to beztak dělá jen proto, aby si zvýšila počet hodnocení. --->80% ()

dopita

Akční béčko, nic víc. V ději jsem měl maglajz, to že se Statham chce pomstít bylo jasný, i když v závěru se celej děj podivně překlopil. Problém byl ten, že všichni ti členové triády a jakuzy mě splívali v jednolitou žloutou chásku, která prostě dělá bordel a zorientovat se v nich se mi ňák nepovedlo. Akční scény sotva průměrný a automobilová honička vyloženě odfláknutá. Od dua Jason Staham a Jet Li bysme mohli doufat v mnohem šťavnatější podívanou, to by to ale musel vzít do ruky schopnější rejža. ()

tom.nosek

3 hvězdy především za zajímavý zvrat, který jsem nečekal. Každopádně čekat jsem ho mohl, nestalo se to ve Stathamově filmu poprvé... Obecně by to byl i dost dobrý film nebýt především střihu první poloviny, kdy je to tak zmatené, že jsem musel setsakramentsky dávat pozor, abych věděl, co se děje. Jo a malé plus za Luise Guzmána, škoda, že není vidět častěji. ()

Káronoš

Jet Li vs. Jason Statham = přepointovaná rádoby cool shitka s absolutně nevyužitým potencionálem, jenž snímek pevnějším scénářem mohl mít. Vše je moc postavené na hlavu, žádná chemie mezi postavamy neprobíhá, ani kamera není stabilní a "koukatelná" v závanu akčních přestřelek. Sice jsem zažil horší pokusy o kvalitní akčňák, ale mé očekávání na "war" bylo tak vysoké, že tuhle slátaninu nemohu ocenit "dobrým" hodnocením. Z nadějně vypadajícího projektu se vyklubala další tuctová vyvražďovačka s absencí dobré filmařiny. Hodnocení: 4.5/10. ()

Haymar

Stathama i Jet-Liho mám rád, tudíž jsem doufal v solidní akční nářez. Ajajaj, to sem se ale seknul! Zcela chaotický děj, nepřehledná a choreograficky nepříliš zvládnutá akce, vše mezi tím vyplněno vatou v podobě enormně debilních dialogů a jakousi parodií na kriminálky... a na závěr největší facka v podobě těžce dementního dějového zvrat(k)u! Děkuji ale takhle tedy pánové vážně ne! ()

vander19

Tento film mi dlho visel na disku bez toho že by som oň zavadil, až keď pri pive v bare ho pustili ani neviem, na ktorej stanici tak som do toho zapozeral a na druhý deň keď prešla kocovina si ho pustil...a bol som prekvapený že je to celkom svižné, že Jet Li a Jason Statham ako herecký kolegovia celkom v pohode spolupracujú na plátne ale je to len jeden z mnohých priemerných akčných filmov...Obaja hlavný protagonisti majú naviac 5/10 ()