Pro univerzitní studenty se svět skládá ze sexu, drog a nadupaných večírků. Svět Bickforda Shmecklera je plný filozofických úvah, hodnotné literatury a intelektuálních myšlenek. Středem vesmíru je pro něj jeho notes vlastních velkolepých nápadů. Ten mu z legrace ukradne jeho spolužačka, sladká blondýnka Sarah. Po přečtení se do něj bezhlavě zamiluje. Bickford nestojí o svůdné sexy krásky, chce jen zpět svou knihu. A tak musí s kámošema vymyslet nejlepší plán svého života... (oficiálny text distribútora)

fraktal

Pokud čekáte klasickou teen comedy plnou prdění, masturbace a pohozených kalhotek, budete zklamáni. Já naopak shledal tento způsob večera překvapivě příjemným! ()

MELODY

Není to žádná sláva, ale mám v živé paměti dojem, který ve mně zanechalo shlédnutí Prciček: Spolku Beta a ve srovnání s nimi.........čisté 3 *. ()

Ficik

Olivia Wilde byla velmi silné lákadlo, ale hloupoučký scénář bohužel zahnal všechny drobné pozitiva. Avšak jedno velké plus za poučení: "rybičky nemají obličej, mají profily" ()

Cherry_Bomb

Komédiu v tomto filme nevidím a romantiku asi tiež nie. Takže čo sa dá zobrať z tohto filmu? Jedine myšlienka, že si máme dobre premyslieť ako budeme tráviť svoj čas nech nedopadneme ako hlavný hrdina. Za to a ešte ten príbeh s jeho mamou, ktorý sa divák dozvie na konci som uvažovala nad 2 hviezdičkami, ale nie to si nechám pre niečo lepšie. ()

Pitryx odpad!

Za třicet minut hledání knihy jsem já našel tlačítko na ovladači pro rychloposun a už to jelo. Protože pokud někdo během půl hodiny nedokáže zaujmout, je u mne pako, stejně jako tento pako film.201210093000/????/7557++++Souhlas s mým starším komentem.201512257146/7557(mzt) ()

Mire

Jedna hviezdička asi len kvôli Olivii Wilde, kvôli ktorej som sa rozhodol si tento film pozrieť. Zvyšok na hranici odpadu. ()

erapo

Zaujalo ma: Olivia Wilde - som muž, záverečná myšlienka "Everything is awesome. Fundamentally. " Inak vážne neviem o čo išlo. ()

Tinusa14

Boli to len neuveriteľné drísty opakujúce sa v priebehu celého filmu k tomu ešte doplnené extrémne nesympatickým hlavným hrdinom .... ()

feho312 odpad!

Krasa.. Vazne KRASA! Skoro by som si myslel ze tento film financoval nejaky vyhuleny dement, ktory nevie kam peniaze. Aby som vysvetlil.. Tento film som si stiahol z torrentov (!) kvoli jedinej veci .. Hladal som nieco, kde hra OLIVIA WILD, pretoze ma zaujala vdr Housovi. PREBOHA. Zatial mam pocit, ze nic normalne nenatocila.. Cize ok .. Som opity a uz sa mi nechce pisat.. Moje hodnotenie j.. ()

Pythonator

Některé mozky by si měly ujasnit, pro jaké filmy se používá hodnocení odpad. Je mi smutno z toho, že má film tak nízké hodnocení. Pravdaže je trochu nedotažený a mohl jít filozoficky ještě dál, ale i tak byl plný zajímavých myšlenek. Já se u sledování bavil a narozdíl od jiných nechápavých přizdisráčů jsem rozpoznal i ty prvky komedie. Z filmu jsem měl mozgasmus a z Olivie Wilde orgasmus. No a Matthew Lillard zde konečně naplno uplatnil svůj magorský potenciál. "Everything is awesome. Fundamentally. " ()

P@\/EL

Já teda žádné žhavé nápady tady neviděl. Spíš z toho kluka lezly jenom samé nesmysly. Film postrádá humor, takže jako komedie selhává na plné čáře. O hereckých výkonech se v tomhle případě ani nedá mluvit. Žhavá je tak maximálně Olivia Wilde a to je, dokonce i na teenagerovskou komedii, opravdu málo. ()