Malé batole, které se ztratilo třem zcela neschopným únoscům, prožívá svá první velká dobrodružství ve velkoměstě. Zlosyny tak zcela nevědomky, leč o to důkladněji vytrestá... (oficiálny text distribútora)

Amplifier

Komedie, která se snaží čerpat s malého roztomilého špunta, nápad to není určitě špatný a na mnoho lidí to může slibně zabírat i na mě to zabíralo, ale čekal jsem co na mě zabere ješťe, ale už se nic nekonalo pořád jen lezlo a lezlo a pořád dokola.Slabých 30% ()

bulbasaur

tiež sa pozastavujem nad hodnotením. Je to síce detské, neuveriteľné a stupídne. Lenže ono to je také zámerne. Autori zjavne chceli osloviť určitú skupinu ľudí...a vo svojej kategórií ide o velmi podarenu komédiu ktorá v konečnom dôsledku aj pobaví. Predsa len si únosci vytrpia dosť bolesti :). ()

marshaall

Batola, ktoremu sa podari vdaka bilionom nahod vybabrat s bandou zloduchov. Presny pribeh si uz nepamatam, ale viem ze je to typicka rodinna blbost, ale zaroven mila spominka na navstevu kina zo zakladnej skoly. ()

helloween93

V první polovině devadesátých let byla po megaúspěchu Sám doma populární látka o boji dítěte/zvířete proti přitroublým zlodějům a na této vlně se chtěla svést i infantilita Baby day’s out. Je pro mě záhadou, proč John Hudges psal scénář a dělal producenta u tohoto drahého a hloupéjo filmu. Jedna hvězda za scénu, kdy Bink zapalovačem pálí jednomu z únosců koule. Zbytek založen na debilitě. Nedivím se, že snímek v kinech zcela vyhořel. ()

Miany

Film, na který blahodárně vzpomínám hlavně v mém útlejším věku, mě bavil vždy, když jsem si ho znovu pustila! Nepopírám, že starší bavit nebude, ale ohodnotit film jen z pohledu dospělé osoby je pro mě do jisté míry sobecké.. Nedá se brát jinak než s určitým nadhledem, má v sobě něco, co člověka upoutá, ale asi to není ten typ filmu pro každého.. Námět se mi líbí, film působí lehkomyslně a v některých věcech nereálně a to k němu patří. Herecké výkony považuji za dobré, vždyť většina herců v něm je hvězdami dodnes. Proč to vysoké hodnocení? Protože si myslím, že film nepatří někam k těm odpadům dneška! ()

PlutisMovie

1* za to, že jsem tento film sledoval s oblibou a jedním výtlemem za druhým, když mi bylo 5 let. Jinak je to fakt sračka a promarněných 99 minut. ()

pepa3rd

Kdysi jsem se hrozně smál, ale po těch letech jsem z toho díky očekávání docela zklamaný. Prostě je to bláznivá komedie s pár dobrými gagy. 50 % ()

haWranka

Tohle je film pro děti. Pro dospělý je to vymejvárna mozku. Ale když jsem byla malá, tak se mi to ohromně líbilo. Proto nemůžu hodnotit - nostalgie mi nedovolí dát tu jednu hvězdičku, zdravej rozum mi nedovolí dát víc. ()

Kroup4

Chabý scénář,spousta stupidních situací,ale některé scénky mě rozesmály až k pláči.Část kdy je dítě na stavbě mě rozesmála už jako dítě a rozesmála mě i dnes po x letech.Není to žádná sláva,ale jednou za čas se na to zas rád podívám. ()

Demonic189

Väčšina hodnotiacich si asi pomýlila tento film s artovým intelektuálnym dramatom o stopáži 3h. Nie, toto je iba infantilná, nelogická a bláznika komédia, kde treba vypnut mozog a iba sa baviť. Vzdy si pri tomto filme dostatočne odpočiniem a zasmejem sa. Ústredné trio zlodejov je totiž GENIÁLNE! ()

AndrewT

Příběh je tupý a předvídatelný, chování záporáků nelogické, ale u tohoto filmu se neočekávají oskarové výkony. Tohle je pohodový film na puštění po obědě o víkendu, kdy vám mozek skoro spí, nad ničím nepřemýšlí a pak to funguje. ()

topi80

Banda tří imbecilů unese batole, které zatím umí jen žvatlat a lézt po čtyřech. Batole jim zdrhne a vydává se do města, což vyvolá spoustu dalších vtipnějších či vyloženě trapnějších (hořící rozkrok) situací. Já jsem se bavil dobře, batole bylo roztomilé a padouši hodně vtipní. Film by byl lepší, kdyby samo batole bylo více vtaženo do situace a s neviňátkovskou škodolibostí našim třem přátelům také něco úmyslně provedlo. Námět pro pokračování? ()

Akvarista

Celej film jsem si přál aby to debilní děcko už konečně chcíplo. A jelikož jsem jinak docela citlivý a dobrý člověk(smích lidí co mě znají osobně), tak bych rád všechnu vinu za moje zlé myšlenkové pohnutky svedl na tvůrce týhle sračky... 15% "skoroodpad" ()

Ocelotr odpad!

Bezkonkurenční hovadina. Největší problém s tímhle filmem mám, že je to jednak rip-off HOME ALONE, THE THREE STOOGIES a já nevím čeho všeho ještě a druhak, že na komedii to N E N Í V Ů B E C V T I P N É. Ale ani trošku. Teda pokud nehledáte zábavu v tom, že někdo dostane tvrdým předmětem přes koule, nebo v té hrozné scéně kdy BiNK koule mačká jednomu z únosců. WTF ? Vážně tohle dali do dětského filmu ? ()