Malé batole, které se ztratilo třem zcela neschopným únoscům, prožívá svá první velká dobrodružství ve velkoměstě. Zlosyny tak zcela nevědomky, leč o to důkladněji vytrestá... (oficiálny text distribútora)

iXtr3m3

Videné na premiére v kine a od toho času ešte veľakrát v TV, napr. dnes s osemročnou dcérkou. Je to film, ktorý patrí do "ranku" Hon na myš, Pidilidi a pod., takže jasné, je to infantilné. Ale je to krása rokov deväťdesiatych, takže ja nemôžem na to nadávať. Bola to taká hraná paralela na rozprávky typu Toma a Jerryho alebo ešte lepšie niekdajšie Looney Toones. Zahrali si tam slušné mená, malo to výborné technické spracovanie, aby aj nie, keď za efektami bolo vtedajšie ILM, čo bola over topka vtedajšej doby. Pre mňa veľmi dobrý filmík a aj dcérka sa na tom nasmiala. ()

xmozek

Dvouleté dítě které má takové štestí, že uteče třem únoscům. Vím že lidé jsou neschopní, ale tak všechno má své hranice.Když sem se na to díval jako prcek tak se mi to i líbilo. Po posledním shlédnutím sem si uvědomil jak je tento film příšerný. 2 * ()

TerezaVanCZ

Někdy mi přijde, že někteří uživatelé zapomněli jaké je to být dítětem. Trable prcka Binka byly mým nejlepším kamarádem na videokazetě..pokaždé když jsem byla nemocná nebo se jenom nudila, rodiče vytáhli Binka a šups s ním do videa. A já se bavila a bála se, mnohokrát ve stejný moment. Teď, když jsem starší a podívám se na to s odstupem, tak vidím některé nedokonalosti, ale 5* nedává mé dospělé já, ale mé 6-ti leté. Tak mu to prosím odpusťte. ()

Hanys_

Asi chyba, že k tomu nemám vztah z dětství a poprvé jsem to viděl až teď. Ale tohle byla šílená blbost. Nedává to smysl a srovnávat to se Sám doma chce fakt odvahu. ()

Arach.No odpad!

Fuj fuj fuj!!! Už nikdy!! Filmy kde je malý děcko chytřejší než všichni dospělí, kterým se do cesty staví desítky dementních a naprosto nereálných náhod jsem vždycky nenáviděl a tenhle je jeden z těch nejhorších. Ke všemu je Bink šerednej jak půlnoc, a nedá se na něj dívat, bez pocitu zhnusení. Když vidím jak přelízá několikaproudou silnici aniž by si ho kdokoliv (kromě padouchů samozřejmě) všiml, mám chuť nasednout do auta a toho malýho zmetka přejet. Do toho se ti blbý únosci celou dobu tak idiotsky tváří, že by jim každej soudnej člověk nejradši rozbil hubu. Slovy klasika, při každé z řady debilních scén ve mě šplouchá nitroglycerin. Na tohle se odpad hodí tak jako na málokterej (všeobecně celkem dobře přijímanej) film. ()

Foxhound#1

Hrozně dětinské a místy dětsky přeslazené, plus je nehorázně dementní, aby si nikdo ve městě nevšiml plazícího se batolete, nicméně jsem se při likvidaci únosců v čele s Joem "Tlustým Tonym" Mantegnou bavil víc než slušně. ()

jarmik

Nechápu, proč tomuhle někdo dává odpad. To vám opravdu tak vadí, vy zabednění milovníci Špílberka, že někdo natočí rodinnou komedii o miminu? Ano, je to 100% předvídatelné, nikdo známý tam nehraje a Oscara to asi nedostalo, ale proč odpad? Odpad se hodí k filmům přesyceným debilitou a béčkovostí. Tohle je normální klasická rodinná (a průměrná!) komedie z USA, kde je minimálně několik vtipných momentů. Jen to dítě by si zasloužilo za své grimasy nějakou malou cenu (pozitivní)! Viděl jsem to v TV alespoň 4x a klidně se na to podívám znovu. PS: Abyste se nepo**ali! ;-) ()

filmator

Intelektuálnější zábava než Teletubbies, labutí píseň filmů s dítětem vzdorujícím zlodějům, kde zloději bývají stokrát sympatičtější než fracek v hlavní roli. Zde dotaženo do absurdna. Batole utíkající trojici zlodějů přes město... Některé scénky jsou zábavné, ovšem lepší by bylo natočit film pouze se třemi přiblblými padouchy a možná by to byla větší legrace, protože bychom tam neměli přeslazené mimino a jeho nejbližší včetně příšerné chůvy, ze které se později vyklubala jedna ze stars Sexu ve městě (asi ta nejméně sympatická :-) Nejlepší část je asi, když se trojice únosců ptají policisté na špatně zaparkované auto, zatímco Bink Mantegnovi podpaluje zapalovačem rozkrok. "Někdo tu griluje." následováno hasením "plápolajícího" rozkroku tak jak "jsme se to učili ve skautu." ()

ypres.bass

Úžasný film na nedělní odpoledne aneb kolik starostí dokáže udělat jedno malé dítě třem starým chlapům. Ale dobře vám tak, neměli jste ho brát! ()

Hyger

Původně jsem hodnotil snad ** nebo ***, ale teď jdu ještě výše. Účelem tohoto rodinného filmu je pobavit (především menší děti) a to se tady povedlo. Jestli od toho někteří hodnotící čekali zábavu pro intelektuály, tak se hodně sekli. Doporučuji jim sebrat se a jít zhlédnout další díl povedeného kultoseroše HIMYM. To je taky infantilní zábava, ale pro dospělé. ()

Untitled07

Prcka Binka jsem si jako malá pořád pouštěla na VHS a milovala jsem ho. Dnes jsem ho po letech viděla znovu a překvapilo mě, že si pořád pamatuju dialogy. Jasně, postrádá to logiku, ale má to skvělé herecké výkony, je to vtipné a je to prostě úžasný film na sváteční den, pro pobavení a odpočinek celé rodiny. ()

mls

Pre menšie deti je to veľmi zábavné, pár rokov dozadu to bavilo aj mňa, teraz sa mi to už nepáčilo, ale film URČITE netreba odsudzovať. Treba točiť aj pre deti. A nielen kreslené rozprávky. ()