Už sme doma?

• Česko Už jsme doma? (viac)

Keď Nick Persons (Ice Cube) privedie svoju novú ženu Suzanne (Nia Long) a jej dve deti do svojho staromládeneckého bytu, aby tu spoločne žili, čoskoro zistí, že tu nie je dosť miesta pre všetkých. A preto s ďalším dieťaťom na ceste dávajú Personovci mestu zbohom a sťahujú sa na dedinu. Ich vysnívaný dom im však čoskoro začne padať na hlavu a na Nicka čaká práca. Systém „urob si sám“ sa však príliš neosvedčí... Ale to nie je nič oproti šialenému staviteľovi Chuckovi (John C. McGinley), ktorého Nick najíma a ktorého netradičné metódy stav domu ešte zhoršujú. Personovci sa začínajú obávať, či sa tento dom vôbec niekedy stane ich domovom. (TV Markíza)

as-minor odpad!

Vážení, toto je nevkusná sračka so scenárom, ktorého „IQ“ je na úrovni morskej sasanky, alebo húpajúceho koníka ak chcete. Veľmi rád by som sa zúčastnil vyhubenia všetkých „parazitických“ kópií tohto filmu. Tie by mali byť povinne, teda zákonom ustanovené za zdraviu škodlivé. Následne zničené, spálené a vypudené z našej planéty do vesmírneho priestoru. Takýto paškvil nemôže byť súčasťou kinematografického univerza a mal by uzrieť svetlo nášho sveta len skrz kanalizačné potrubie. Bohužiaľ, obávam sa, že i v tomto neslávne preslávenom fekálnom prostredí by napáchal viac škody než osohu. Takže sa navraciam k pôvodnej vyhladzovacej myšlienke. Fyzické kópie spáliť a digitálne platformy oprostiť od tohto „naprosto“ sprostého snímku. A každý HDD, SSD a server na ktorom sa tento pseudofilm nachádzal tiež povinne spáliť. Ja už som založil slušný ohníček a od radosti preskakujem vatru. Ale netlieskajte, ja len konám službu spoločnosti. Zachraňujem dôležitý čas pre ďalšie generácie. Čas je vskutku vzácny pán, no neúprosný zlodej života a nevedno sa s ním, aj keď na pár minút, zahrávať a tráviť ho sledovaním tohto veľkého, smradľavého (to kvázi „dielo“ skutočne precítite) a nechutného exkrementu. Nie, nie vy už nemusíte ja som ho videl! A spálil, pochopiteľne! ()

zuzulend

Příjemné pokračování filmu už tam jsme.První díl je o něco vyvedenější.Ale i u tohoto dílu jsem se opět bavila a jako jednička je to film,který mě zaujal a můžu se na něho dívat pořád dokola. ()

starr64

Film komentovat ani nebudu, zaujala mě spíše jiná věc a to že na csfd chybí profil Aleisha Allen, která hraje v tomto filmu dceru. Hrála i v jiných filmech jako je Škola rocku a v dalších filmech. Výpis filmů v angličtině, kde hrála. Are We Done Yet? 2007 (Movie) Lindsey Persons (Actor) Are We There Yet? 2005 (Movie) Lindsey Kingston (Actor) Blue's Clues 1996 - 2005 (TV Show) Voice School of Rock 2003 (Movie) Alicia (Actor) Blue's Big Pajama Party 1999 - 2000 (TV Show) Voice The Best Man 1999 (Movie) Flower Girl (Actor) ()

pupidup

ne..já opravdu nechci být agresivní, ale Ice Cubova hlava na obětním oltáři mě fakt otravuje, ti dva malí smradi mi lezou na nervy, na týden bych je zavřela do hladomorny, jeho ženu bych kopla tak do prd..e až by měla vyvalené oči jak ta srna... a vůbec celkově bych si na jeho místě celou tu povedenou rodinku rozhodně na krk nepověsila. To je jako sado maso pro děti. ()