Štyria dávni priatelia Doug Madsen, Woody Stevens, Bobby Davis a Dudley Frank (Tim Allen, John Travolta, Martin Lawrence, William H. Macy) sa jedného dňa rozhodnú radikálnym spôsobom okoreniť svoj nudný život na predmestí a vyberú sa na motorkársky výlet naprieč Amerikou. Oddych od práce a všedných povinností, o ktorom tak dlho snívali, je konečne tu. Ani jeden z nich však nemá ani tušenia o tom, že sa počas cesty za slobodou a voľnosťou stretnú so skutočným motorkárskym gangom Del Fuegos a na dôvažok ich čakajú odhalenia prekvapujúcich tajomstiev medzi nimi samými... (TV JOJ)

KdG

Musím se přiznat tenhle film mi sednul, jak obsazením tak i tématem. Pochopitelně z toho tématu šlo "vydojit" víc humorných scének a lepší konec ale i tak sem spokojený. A navíc mě to připomělo podobné výlety které jsme sice páchali autem, ale i tak jsme si užili ten pocit svobody a měli nové zážitky. ()

Dantte..

John Travolta, Tim Allen ale především William H. Macy táhnou film dopředu, Martin Lawrence je takový skrčený za nimi. Film má povedené scénky ( scéna s býkem je asi nejlepší ), ale trpí i klasickými neduhy těchto komedii (napr. trefení míčku do koulí je už hooodně otřepaná záležitost ), přesto jsem se dobře bavil a dávám 3*. ()

DaveSmith

Velice příjemná komedie o partě chlapů ve středním věku, kteří si potřebují dokázat, že ještě nepatří do starého železa. Na jejich road tripu se budou muset vypořádat s přírodou, partou "drsnejch" bikerů, ale hlavně sami se sebou. Mě se na to koukalo moc dobře, pobavil jsem se, pokochal se bezva mašinama a duševně si odpočinul. Ke vší spokojenosti film provází i super soundtrack. A nakonec mě potěšili i hosti Paul Teutul jr. a sr. z American Chopper a Kale Gass z Tenacious D. Za sebe dávám 70% ()

Scraffy

Podobné komédie nemám v láske, ale toto sa ako-tak dalo prežiť. Príjemné obsadenie, príbeh jednoduchý a pritom zaujímavý. Čo viac si želať na sobotnú večernú filmovú jazdu? ()

Shitonit

50/50. Přesně. Nebo přesněji, nalákal mě Travolta, a nasral mě Travolta. Přesně ten film, kterej jsem nechtěl vidět. Ne že by byl úplně blbej, jako komedie to funguje, ale těžce mi vadila taková ta nanicovatost zpracování ve spojení s vcelku hvězdnejma hvězdama. ()

Ex_Machina

Až budem mať 50-tku na krku, tak kúpim niekoľko koženkových búnd, odstrihnem im rukávy, susedu prehovorím, aby na ne nažehlila horiace lebky s nápisom Kysucké svine, prehovorím pár kamošov nech zahodíme mobily, hodinky, sadneme na motorky a vydáme sa smerom na juh k pobrežiu. Konečne budeme voľní a slobodní. Cestou máme v pláne nasrať celý gang európskej vetvy Hells Angels, pričom im pretiahneme frajerky a vypálime ich motorkársku krčmu pri ceste, kde mali vstup len pre členov. Ale teraz si idem dať svoje sójové frapučíno a pozrieť si ďalší diel Zákona gangu, aby som vedel do čoho idem. ()

Amadeo

Čo sa stane ak dáte dokopy 4 mužov v kríze stredného veku? Získate rozkošnú komédiu o motocyklovom "gangu" Divočákov a ich verzií "wild and free " . Veľmi dobré obsadenie Travolta, Allen , Lawrence a Macy( jeho Dudley je na nezaplatenie xixi ), ktorým na druhej strane sekunduje vrchní padouch Jack v podaní Raya Liottu a jeho gang Del Fuegos. Svieža komédia plná vtipu pre leto ako stvorená. PS: Najlepšia scéna - Jackov emotívny výlev v záverečných titulkoch ()

stephano

Uprime, souhlasim se vsemi komentari tady. Level vtipů se tahne celým filmem skoro absence patosu a hlášky z tohodle filmu dělají nadprůměrnou komedii, která se bohužel nevyhne žánru "rodiná ()

LuNaj

Já vím, že to není žádné veledílo. Ale nejsou ty hvězdičky snad od toho, aby odrážely mé pocity během sledování tohoto filmu? No jasně. A já se bavil. Nebyl to sice žádný záchvat smíchu, ale těch 90 minut mi pěkně uteklo. Nedával jsem to DVD do přehrávače s přehnaným očekáváním, o to větší bylo mé překvapení po skončení filmu. Hodnocení je tak na rozhraní mezi 3 a 4*. Pro ten pocit naprostého uvolnění dávám 4*. ()

Mr.Roman

Ďalší tuctový príbeh o chlapíkoch stredného veku, ktorý sa pokúsia niečo spraviť s nudou a stereotypom všedných dní. Táto oddychová komédia nevyniká originalitou a často sa snaží rozosmiať trápnymi gagmi a situáciami. No niektoré sú prekvapivo podarené aj zásluhou kvalitného obsadenia, z ktorého by som vyzdvihol hlavne šéfa gangu pravých motorkárov, ktorý v podaní Raya Liottu zatieni všetkých hlavných predstaviteľov. No a keď divák prekúsne jednoduchší príbeh a naladí sa na správnu strunu užije si tento film aj cez jeho nedostatky. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (viac)