Deň zlomu

USA, (2006–2007), 9 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Tvorcovia:

Paul Zbyszewski

Kamera:

Bill Roe

Taye Diggs, Moon Bloodgood, Victoria Pratt, Meta Golding, Ramon Rodriguez, Adam Baldwin, Michael McGrady, Joe Nieves, Mitch Pileggi, Ian Anthony Dale (viac)

Detektiv Brett Hopper prožívá jeden den stále dokola. Pokaždé se probudí vedle své krásné přítelkyně Rity. Za oknem sedí holub a v televizi hlásí, že se na dálnici převrátil nákladní vůz s plínkami. Vždy je také neprávem obviněn z vraždy Alberta Garzy. Kyž se znovu probouzí do tohoto opakujícího se dne, vše si pamatuje. Díky tomu má o všem, co se stane, přehled a může tak zachránit mnoho lidí. Pokud chce, aby konečně nastal zítřek, musí najít pravého vraha zástupce státního nadvládního Alberta Garzy. (fray)

Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (5)

Deň zlomu (2006)

Ze začátku to vypadá na obyčejnou kriminálku, kde je hlavní postava v časové smyčce a prožívá ten samí den dokola a dokola. Jenže každým dalším dílem je to napínavější, zajímavější a komplikovanější pro hlavní postavu. Seriál má skvěle zpracované zvraty, pořád se něco děje a žádný díl se nevleče. Je škoda, že se seriál nedočkal úspěchu a nedostali jsme další řadu. Ale když se nad tím divák zamyslí, je vlastně dobře, že další série nevznikla. Takhle ten seriál funguje výborně a i když to má trochu otevřené vrátka pro pokračování, tak to ničemu nevadí a celý dojem seriálu nekazí. Za mě výborná záležitost a vřele doporučuji pro fanoušky kriminálek. Díky časové smyčce je na co koukat. 9/10VÍCE ZDE ()

What If They're Stuck? (2006) (E05)

Vynikající epizoda! Ze začátku mi přišla divně sestříhaná, ale pak se to rozjede a já byl do toho pěkně zažraný. Od tohoto dílu jsem tomuto seriálu přišel na chuť. Jen tak dál :-) ()

What If They Find Him? (2006) (E06)

Děj je čím dál tím víc zamotanější a já to žeru i s navijákem. ()

What If She's Lying? (2007) (E08)

Žasnu nad tím, jak je to každým dalším dílem lepší a lepší. :-) ()

What If It's Him? (2007) (E13)

Skvělý završení. Škoda jen, že to tvůrci nezakončili celý, nechali si otevřený vrátka pro případné pokračování, které nikdy nevzniklo a nevznikne. ()