Robot Chicken

USA, (2005–2022), 41 h 43 min (Minutáž: 10–12 min)

Seth Green, Breckin Meyer, Abraham Benrubi, Sarah Michelle Gellar, Mila Kunis, Alex Borstein, Macaulay Culkin, Scarlett Johansson, Mark Hamill (viac)

Satiricko-parodický seriál produkčního týmu okolo Setha Greena si nebere servítky a paroduje nejenom popkulturní fenomény a aktuální aféry, ale i kultovní filmy a seriály. (SaNcHeZ_cz)

mrakoplasH

Přijatelná stopáž plná absurdního ( ne jen parodujícího) humoru často založeného na titěrné animaci starých kultovních postaviček. Rozhodně nedoporučuji jako kulisu k romantické večeři, pač nosohltan je dosti zrádný. ()

Jirka1111

Výborné. Je sice pár slabších dílů, ale ty se dají oželet vzhledem k těm dobrým. U některých scének jsem se nasmál skoro jako u Red Dwarf ;-) ()

Fanfán

Chtěl bych studovat PopKulturologii a rozumět úplně všem vtipům na sto procent. Vlastně bych ji chtěl studovat, protože si myslím, že je to zajímavá věda, jestli ta věda teda existuje. Studovat americkou popkulturu věda pro našince určitě je a mohl by si na ní dělat diplomy. Ale buďte americkej kluk, který strávil většinu času před televizí s dvousty kanály a nemusíte studovat žádnou blbou PopKulturologii. Přesto znám Batmana, Supermana, Transformers a další, takže můžu s čistým srdce dát čtyři hvězdičky plus jednu za animaci a nápad rozpohybovat obyčejné figurky. Sám jsem si jako malej hrál s vojáčkama a kdo taky ne? Kdo měl Barbie, hrál si s Barbie a Kenem na doktory... tady to uvidíte s dobrý scénářem k tomu... a nikdy asi nezapomenu na "Nejtemnější skeč v historii televize" ()

tuberatanka

Seriál, kde každá epizóda je poskladaná z navzájom nesúvisiaceho nespočetného množstva drobných epizódiek, skečov a mikrogagov, niektoré sú dlhé iba päť sekúnd, a väčšina z nich nie je dlhšia než je potrebné. Väčšinou (ale zďaleka nie vždy) ide o nehorázne, drsné a nápadité paródie na americkú popkultúru, kde pochopenie humoru nezriedka závisí od znalosti kontextu; avšak priemerný tunajší televízny divák zistí, že väčšina z toho na čo sa díva, je mu minimálne povedomá. Pokiaľ už niečo začne nudiť, s istotou to aj tak po chvíli skončí. Nápady sa valia takou rýchlosťou, že človek to občas nestíha sledovať, bábková animácia je rovnakou mierou odfláknuto šmatlavá a zároveň invenčne zbesilá. ()

AnubisFSH

Určitě jsem neviděl všechny, ale Star Wars speciály mě pohltily natolik, že i kdyby díly, co jsem neviděl nestály ani za zlámanou grešli, tak prostě SW díly celý seriál pozvedly na úroveň legendy. (Tedy alespoň pro mě) ()

DannyVlk

Zatím jen první série. Kdybych znal americkou scénu líp, tak bych se zasmál, bohužel se nevyznám ani v té české, tudíš mi většina skečů nepřijde vtipná a často ani nepochopím o co jde. Star wars speciály jsem ohodnotil zvlášť, tak je nepočítám do hodnocení tohohle seriálu, jinak bych hvězdu přidal. Třeba mě další série osloví víc a přidám jí sem stejně. ()

Krnac

Problém seriálu není že by komik nevedel robiť kvalitné vtipy ale to že sa snažil strieľať do všetkého. Každý diel je séria krátky filmov ktoré si vždycky robia srandu s inej scény s vybraného filmu, mimo špeciálou není žiaden film v jednom diely dvakrát. Sú tu naozaj výborné scény pri ktorých sa smejem aj keď si ich vidím viac krát ale väčšina scén je o ničom. Normálne by som si myslel že je to vyhorením nápadov ale hneď v prvej epizóde je Optimus prime ktorý dostal rakovinu prostaty. Prečo sa snažia parodovať veci proti ktorým zjavne nemajú nič vymyslené? A to doslova aj v prvej epizóde? Neviem možno to autorovi príde reálne vtipné alebo chceli natočiť viac ako jednu sériu za každú cenu ale seriál je za mňa nepozerateľný ak vám niekto neporadí tie naozaj dobré diely. ()

P/\/EL

Pěkný styl.....2 Star Wars speciál super a šílenej mišmaš...přecijen SImpsni, SOuthpark...mám nejradši...popkuturní vzdělanci docení...černej humor... ()

Astu.

Nejnekorektnější zjev co znám. Anarchie a svoboda ducha. Kritika dnešní televizní zábavy a popkultury, ve které nám různí tvůrci fikčně-reálného světa skrze tuto realitu vymývají mozky. A RC to bez obalu paroduje a také zbavuje iluzí o této mediální realitě. Je to (sebe)reflexivní pořad, který si s nihilisticko-cynickým nádechem z nás všech dělá šoufky. A jde mu to znamenitě, už dlouho jsem se u něčeho takhle nezasmál. ()

Jinpachi

Seriál, který se vážně nezastaví před ničím a pokud byste byli zapálení do stejného oboru, jako jsem já, nebo někteří moji uhrovatí následovníci, chápali byste to koňské řehtání, které se ze stran ozývá. Je to nápadité, je to humorné, je to cynické a zvrácené. Zkrátka takové, jaké to má být a jaké to mám rád. ()

kriplozoik

Ano, někdy dlouho hubu k úsměvu nepřišklíbnu, ale některé skeče a gagy mezi tím jsou vynikající - autoři dokáží vystihnout ironii nebo najít nečekané zvraty a zvratky. Celkově je to trochu uřvané. Psychopatismus autorů není horší než u jiných. Zvuk nepatří mezi nejlepší. Plus je animace loutek - musela to být strašná piplačka. ()

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

17.11.2012

Děsil nás v podání Roberta Benigniho, bavil jako vedlejší figurka v Shrekovi. Dřevený panáček, který toužil být chlapečkem z masa a kostí. A pořád lhal, tak měl z toho často erekci nosu. Pochází z… (viac)