Fire Rescue Scene

všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma
USA, 1894, 1 min

Krátky film o tom, ako požiarnici zachraňujú ľudí pri požiari. Jeden z požiarnikov počas zachraňovania stojí na rebríku. (Marek1991)

Jara.Cimrman.jr

Tak to bylo drama. Dvě děti skočily v oblaku dýmu do náruče hasiče stojícího na klepajícím se žebříku. Celých 16 sekund jsem se klepal strachy a vydržel bych to dělat klidně i půl minutku. ()

dwi

Pro inscenaci záchrany obětí z hořícího objektu si Edison přizval skutečné členy požárního sboru. Dobrovolník na žebříku snáší oběti fingovaného požáru. Film vznikl pod záštitou společnosti Raff & Gammon. ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Jedna z mnoha krátkých filmových abstrakcí, natočena Williamem K.L. Dicksonem. Aneb zde se píše historie filmu! Prakticky jeho počátek. ()

PetrPan

Parádní inscenace záchrany dvou dětí z hořícího domu s dodaným kouřem a pravým hasičem. Záběr na budovu, která nehořela a ani tam nebyla, z pochopitelných důvodů chybí. ()

JohnMiller

Požiarnici lezú po nééééééskutočne vysokom rebríku, nič viac, nič menej. Celé sa to trasie. Netvrdím, že to majú dneska jednoduché ale vtedy, och nechcel by som. ()