The Barber Shop

všetky plagáty

Zákazníkovi se dostane rychlého oholení. (Mertax)

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Jedna z mnoha krátkých filmových abstrakcí, natočena Williamem K.L. Dicksonem. Aneb zde se píše historie filmu! Prakticky jeho počátek. ()

Fingon

Ten nápad, ten nápad... i když tamní pánové asi koukali na kotníky než kam by upřeli zraky pánové z pozdější doby... pod těmi spodničkami by asi stejně nebylo nic vidět... ale tohle si přímo říká o remake:-) ()

PetrPan

Asi nejlepčí Dicksonovo film. Malá groteska o tem, co dokážó ženský nohy ve spodničkách. Čítám, že kdyby tam přihasila nahule, tak teho kunčofta podřízne, holič jeden nadržené. ()

R´Hell

Je těžké a možná i bezpředmětné hodnotit takovéto krátké filmečky, které vznikly především jako experiment. Ve srovnání s dokonalostí současných kraťásků rozhodně nemohou obstát (což je samozřejmě pochopitelné), a proto dávám neutrální 3*, které prostě značí, že jsem viděla. Přesto si nemůžu odpustit myšlenku, že i u toho nejkratšího filmu měl být zajímavý nápad a ten tady není. ()

Fox85

Další video na prvním DVD z kolekce The Movies Begin. Návštěva v holičství. Někdo na křesle, někdo čeká a krátí si čas čtením ()