Bláznivý tábor

• Česko Bláznivej tábor (viac)

Otcovia Charlie Hinton (Cuba Gooding Jr.) a Phil Ryerson (Paul Rae) v tom sú až po uši. Leto sa blíži, finančné problémy narastajú a nakoniec to dopadne tak, že spolu prevezmú letný tábor Driftwood, kam kedysi chodili ako chlapci. Nemajú na to obdobie síce najlepšie spomienky, ale pokúsia sa Driftwood zachrániť. Na opačnom brehu jazera totiž stojí tábor Canola s perfektným vybavením, kde sú nielen deti z bohatých rodín, ale navyše ho vedie Charlieho dávny nepriateľ Lance Warner, ktorý ho v detstve tyranizoval. Driftwood je však v dezolátnom stave po všetkých stránkach a Charliemu nezostáva nič iné, než povolať na pomoc svojho otca, vojaka. Po rokoch síce medzi nimi panuje napätie, ale nastal čas, keď je treba dať do poriadku úplne všetko – i vzájomné vzťahy. (TV Markíza)

TomX2 odpad!

Celkový dojem: Hlučná, nevtipná, otravná a hlúpa komédia, ktorá ma svojim hereckým obsadením a scenárom dokázala neuveriteľne vytočiť. Svoju priečku ako najhoršia komédia, ba i dokonca americký film roku, by si rozhodne zaslúžila. Námet, réžia, scenár, herecké výkony, či dokonca strih a kamera, všetko je v tomto filme neuveriteľne spackané a veľmi vtipný humor o prdení, grcaní a sraní tomu vôbec neuškodí. Hodnotenie, aké som tomu dal si to rozhodne zaslúži a nie, nikdy viac o to ani len nečuchnem. ODPAD. Moje hodnotenie: 5% ()

HappySmile

Chabý pokus navázat na Bláznivou školku. Vzhledem k tomu, že ta byla dost průměrá, tak z toho vyplývá, že "pokračování" nemohlo přinést nic nového. Nuda... ()

Nach

Bláznivý tábor staví na plejádě komických, fekálních klišé scén s dětmi, které již dávno ztratily punc originality i vkusu. Tamto dítě se počůrává, toto blinká, tenhleten člověk zase zabíjí hmys prdy - a tomuhle se mám celých těch 85 minut smát? Herecké výkony jsou často podprůměrné, o scénáři ani nemluvě a to samé o režii. Celkově se jedná o velice slabou komedii bez špetky snahy o to být originální. Jediné plus a tu jednu hvězdu si zaslouží finální olympiáda, která hranici vtipnosti trochu pozvedne, ale i tak příliš málo a navíc příliš pozdě, než aby to zachránilo celý tento film. 40% ()

Kwaichi

Podla mňa pekná rodinná komédia, vhodná na pozretie akurát pred začínajúcou letnou sezónou. Nejde tu len o súbojmi medzi dvomi letnými tábormi, ale aj o zblíženie otca s jeho synom. Vydarený slovenský dabing, veľa vtipných scén a dobrá akcia. Dobre sme sa pri tom nasmiali celá rodina. ()

Biggy

Takova prumerna komedie, nebyt Googdinga tak se na to ani nepodivam, zachranuje tam opravdu mizerny scenar. Pokud vas bavil film Blazniva skolka, tak nebudete s timto mit problem jiz diky zajimavemu reziserovi Fredu Savagovi. ()

Hans.

Klasicky debilně infantilní a moralizující americká komedie, která nic novýho nenabídne. Od začátku je jasný jaký bude děj a jak to dopadne. ()

sir-dave

Ahoj, hraješ Warcraft? .)) Tak nebylo to až tak strašné, jak jsem se obával. Na víkendové odpoledne slušná podívaná, když se vypne mozek. Cuba Gooding a jeho společníci zklamali, kteří až na Bucku byli dost o ničem... Škoda, že se to více neubíralo k zdokonalování Driftwoodu, k hrám a dětským táborovým láskam než k tomu grcaní po opečeném banánu, ikdyž musím přiznat, že jsem se pobavil :-) Vzhledem k tomu, že to je pro děti tak 40% ()

Dado

Naša úžasná televízia Markíza sa zjavne rozhodla z tohtoročného Veľkého piatku urobiť sviatok nevkusných a trápnych gagov o prdiacich a grcajúcich deckách pretĺkajúcich sa totálne gýčovým scenárom, ktorého tvorcovia síce majú medzi svojimi projektami z minulosti zaznačený aj druhý diel Shreka, no po dnešku sa začínam domnievať, že ich mená tam boli dopísané akýmsi nevysvetliteľným nedopatrením. A Cuba Gooding Jr., herec, ktorý kedysi získal Oscara a pokojne mu mohli udeliť aj ďalšieho za jeho nezabudnuteľnú ďakovnú reč pri jeho preberaní, prešiel od prelomu tisícročí už nejedným prúserom, ale že klesne až tak hlboko a siahne po filme, ktorému by to v tejto databáze omnoho viac pristalo v čiernych farbách, tak to už je skutočne smutné. (20%) ()

BoncheR

Americká komédia ktorá začína hneď tým že americké deti "rozbíjajú" celý dom...v podstate...celý film nieje ničím zaujímavý. ()

Paity

Mám Cubu Gooding Jr. rád, ale v posledních letech je to děs běs co tenhle čokoládový chlapík převdádí. Bláznivej tábor je toho dalším (kolikátým už) důkazem. Opět natočeno naprosto šablonovitě o tom, jak se někomu nedaří, děti si dělají co chtějí a nejspíš proto nikdy nevyhrají, pak se s příchodem "generála" vše obrátí a padouši dostanou co proto. Ach jo, kolikrát ještě, Cubo.... ()

Gogo333

Bláznivá školka docela ušla, ale tady to bylo hodně ubohé. Cuba mě vůbec nezaujal, stejně jako většina ostatních herců. Fóry spíše trapné než vtipné. 20% ()

MulaNula

Stokrát ohraný příběh jak přes kopírák. Nemělo to nic navíc, ale mé malé sestry to pobavilo, a s vypnutím mozku se na to dalo dívat. ()

Phorbo

Cuba mi prostě do takovýchdle filmu naprosto nesedí. Navíc ani ten námět není moc extra... odcenení a nominaci na Zlaté malině si každopádně zasloužil... a hlavně Cuba Gooding Jr. osobně. ()

pan.Bebi

Dospělí herci hrozní, malí zas hrozně otravní a nesympatičtí. Příběh o ničem - vtipné scény nefungovaly vůbec a i přesto se mi to nezdálo úplně nejhorší. Nedoporučoval bych, ale určitě extrémně neurazí. ()

tyna97

Takové lehce nadprůměrné pokračování skvělé Bláznivé školky. Cuba se snaží, ale až na pár vtipných scén to moc nevychází. ()