Príbeh dojemnej a často humornej životnej cesty Annie Bradockovej (Scarlett Johanssonová), mladej ženy z chudobnej rodiny, ktorá sa snaží pochopiť, kde na svete je jej miesto. Po skončení vysokej školy ju matka Judy (Donna Murphyová) donúti, aby si našla slušné miesto vo svete manažérov. Zhodou náhod sa ocitá v elitnej spoločnosti žijúcej na manhattanskej Upper East Side – v spoločnosti ľudí, ktorých život je na míle vzdialený od toho jej. Rozhodne sa ukryť pred svetom a prijme miesto pestúnky u boháčov, „pána a pani X“. Rýchlo zistí, že život na opačnom konci daňových tabuliek nie je práve úžasný, pretože musí plniť aj tie najabsurdnejšie priania pani X (Laura Linneyová) a jej predčasne dospelého syna Grayera (Nicholas Art), a súčasne sa vyhnúť hrozivému pánovi X (Paul Giamatti). Všetko sa ešte väčšmi skomplikuje, keď sa zaľúbi do krásavca z Park Avenue Harvarda Hottieho (Chris Evans). Annie musí prehodnotiť svoj život a zamyslieť sa nad tým, akým smerom sa uberie... (TV JOJ)

Kamca_

Hrozná nuda, předvídatelnej konec, celkově fakt hrůza ... hvězdičku dávám za Scarlet, protože jí mám ráda, ale jinak mě na tomhle filmu nic jinýho neoslovilo. ()

Handle

Podle mě je tohle velmi podceňovaný snímek.. Nejen, že je to film, kterému nechybí plno vtipu a vážně se u něj zasmějete, ale film poukazuje opravdu i na to, co se děje dnes a denně aneb když rodiče nemají na děti čas.. Znuděný výraz na narozeninové oslavě je nezapomenutelnej :) Pro někoho možná typická komedie jako stovky dalších, pro mě docela milý překvapení.. ()

ScarPoul

Poviem to takto - dať filmu ktorého variácie ste videli sto krát stopáž 106 minút je asi taká hlúpsť ako vyprážaný ľaď. Pretože aj keď je film plný klišovitostí funguje a mohla z neho byť rozumná 3* oddychovka tak je namiesto toho strašne nudný a to aj napriek kladom ktoré má - johansson, evans, úvod. Bohužiaľ ani raz som sa nezasmial a takéto filmy iba podkopávajú morálnku dobrým rodinným komédiam aj keď musím konštatovať že to nie je až taká hrôza - každopádne film rozohráva dve dejové línie - dopad manželov na výchovu dieťata co je v súčastnosti keď sú ulice preplnené malými verziami eminema dosť závažný problém a za druhé typickým hľadaným seba samého. ani jednu líniu nezvladá , dalo sa to dopozerať ale po druhý krát by som musel byť buť sfetovaný, alebo ožratý alebo by som to pozeral s nejakym pekným dievčaťom inak mi raz stačilo - prikláňam sa ku komentáru od Nathalie ta to vystihla ()

MoiJe

Oh my. Nemala to byt (romanticka) komedia? Ziadny vtip, (ziadna romantika)... ziadne prakticky cokolvek. Este aj z hercov, jedine, co mi prislo zaujimave, bola Giamattiho farba na vlasy a mozno Alicia, i ked trochu podobnu rolu uz mala v Smoking Aces. Radobyatropologicke vsuvky skor trapne, ale zaver tromfol aj tie. Pointa? Nebrat! ()

murakamigirl

V podstate veľmi hlúpučký, totálne monumentálne utopistický film s (ne)pekne (ehm) posadnutým rozbehom, ktorý vďakabohu opúšťa posadnutosť svojho počiatku a zostáva len šialene utopistický , nič a nikoho neriešiaci a občas neškodne smiešny... ... S tromi tak úžasnými holkami ako Scarlett, Laura a Alicia (ktorá mimochodom spieva tak, že cítite ako ŽIJETE a že ste sa zrodili len pre túto chvíľu, pozn. autora) však všetko dopadá a ubieha idylicky. Majte sa, ja idem pred vchod svojho domu vyzerať svoje oranžové dáždniky... Alebo aspoň susedov liliputánov čo sa nevedia pozdraviť ale sú zábavní a neobyčajní rečníci. Alebo nejaký nový dážď. ()

Gazy

Hodnocení by bylo ještě o něco horší nebýt Scarlett Johansson, ale jen doufám, že už se příště podobným filmům obloukem vyhne. ()

Marek1991

Ako keby už na začiatku nebolo jasné, ako to dopadne, ach jaj. panička sa nakoniec o svoje potomstvo zaujímať začala, no snobizmus tam zostal. Veľa trápnych scén, matrix v živote, obyčajnosť tu je ukazovaná ako vzor, no pritom si dievča neváha kúpiť v reštaurácii hamburger, otras, ak to robí aj v živote, ten jej veľký zadok je pochopiteľný. A v čom to malo byť akože výnimočné? Však podobná téma bola omieľaná v mnohých filmoch už veľakrát. Scarlett Johansson po dobrom filme Ostrov siahla o pár líg nižšie, po komerčnej televíznej tvorbe, ktorá náročného diváka skôr unudí. ()

corpsy

Veľmi podarená romantická komédia v ktorej stvárnila Scarlett Johansson zatiaľ najsympatickejšiu postavu akú som u nej videl. V niektorých okamihoch som váhal aj nad maximálnym hodnotením. Má to fakt náboj. ()

Ajinka126

Začátek filmu byl super. Překvapila mě originalita zkoumání lidí na ulici i prvotní zápletka, kdy Scarlett hledá samu sebe, což se mě osobně nyní celkem dotýká. Střed filmu byl taky celkem zajímavý.. naivně jsem doufala, že by mohlo jít nový tip komedie, kde Scarlett najde i jiné hodnoty a významnosti, než láska. Nedočkala jsem se. Asi už jsme natolik rozmazlení, že tato klišé vyžadujeme. A konec filmu mě už vyloženě nebavil. Byl to typický slaďák, který musí mít pravý happyend. ()

DEXTER099

Myslel jsem si,že to bude další typický film na sobotní odpoledne.Film co vás ničím nezaujme,ale ani neurazí,ale spletl jsem se a alespoň pro mě bylo hezké sledovat jak se jedna chůva vypořádává s jednou rodinou co žije na vysoké noze a nemá tušení o realitě a potřebovali by nakopat zadek (kapitalismus vládne světu...).Navíc málokdy omrzí pohled na Scarlett Johanssonovou.Za mě celkově 75 %. ()

Her0.89

Zase tak špatné to nebylo. Je pravda, že už když jsem to pouštěl, tak jsem věděl jak to skončí (akorát jsem nečekal, že Scarlett takhle natvrdo odejde). Také jsem tušil, že jí ten kluk chvíli pozlobí, ale pak zase budou kamarádi. Ale na druhou stranu jsem se nenudil a film mi uběhl celkem rychle. Byl to takový příjemný oddych od poněkud akčnějších snímků, které jsem poslední dobou viděl. ()

Damiel

50 % - Chladne a rutinne natocene, k vytusitelnemu konci se scenarista prodral cestou vyskladanou z jednoho klise za druhym. Kdyby aspon ta matka-mrcha byla nejak zajimava. Krome pohledu na sexy Scarlett tam neni nic, co by vycnivalo nad prumer. Konec radsi nechavam NC, cili bez bez komentare :-) Podivana, ktera neurazi, ale vubec nenadchne. ()

01Zuzana10

ehm.. bud mi usla riadne vystupnovana zapletka, co som si nevsimla, ze uz nejde reklama a neprepla som.. alebo to fakt nemalo ,,stavu". ale aspon to nespracovali uplne tradicne.. Jo a predsa to bola Alicia Keys! som nevedela, ci sa tak na nu niekto sialene podoba.. som nevedela, ze sa dala na herecku drahu..pomimo.. ___ mozno sa to niektorym americanom dokonca paci. ja som zo Slovenska :) ()

Skip

Celkem v pohodě komedie s několika dramatickými prvky, která nenudí, ale salvy smích také nevyvolá. Prostě zase jeden z těch filmů, na které se člověk podívá, a když je o něm po čase někde zmínka, musí lovit hiodně hluboko v paměti, o čem že to vlastně bylo. ()