Student Luke a jeho kamarádi se seznámí s krásnými dívkami, které se je snaží nalákat k sexuálním hrátkám. Mladíci však netuší, že flirtují s mimozemšťankami, které se záhy mění v krvelačné bestie. (mcmira)

rollman1

Sexy pipinky jsou zpět. Druhý díl je o něco lepší než jeho předchůdce a to především díky až prcičkovskému nádechu a větší porce humoru. Jinak je ale vše stejné a tak jsme svědky sexu na sněhu, pěkných kočand a nějakého toho boje o život. Vrací se také jeden člověk z jedničky, ikdyyž jeho účast je mírně nelogická, ale nevadí. No, konec jako vždy úplně na prd, ale bylo to fajn. Ikdyž jsem se bavil víc než u dílu prvního nechám hodnocení stejně průměrné. Nejvíce pobavila scéna, kdy doktorka vletí do místnosti, tam uvidí mimozemšťanku a řekne jen: "Oni existují" a je úplně v pohodě :D ()

Astaroth12

Logicka uroven filmu je veľmi nízko. Aspoň, že v tomto filme boli sympatické postavy, myslím tým hlavne z radou nežnejšieho pohlavia. Lebo inač by bol film oveľa viac nestráviteľný. Lebo obludy tu veľa vody nenamútili, dialógy boli sprostučke ako i chovanie postav. Keby to vzal do ruky lepši režisér, mohlo to byt oveľa zaujímavejšie, ale nevzal a tak to dopadlo tak, ako to dopadlo. Jednotku som nevidel a neviem, či po tomto filme budem mať na ňu i niekedy chuť. ()

AmunRa

Pobavilo. Učebnicový příklad zábavné B scifi podívané s bandou geeků, nadrženými vražednými sexy mimozemšťankami, studentskou romancí a nevěřícím okolím. Potěšila Dina Meyer, která si mimo zabíjení brouků ve Starship Troopers a menřších rolí ve všem možném v tomto filmu střihla roli Dr. Alany Geisner, která nevěří na mimozemšťany. Kdo si vychutná scifi verzi Prciček s vraždícími kráskami, tohle je film přesně pro něho. ()

Lukoh

Určite posun k lepšiemu oproti minulému dielu, no v podstate rovnaký dej... Až na pár obmien, ako nové schopnosti "decoysiek" tvorcovia nič nevymysleli... Veľkým spestrením je tu Tobin Bell od ktorého však už asi vždy budem čakať vetu...: "Hello XY, i want to play a game..." Je možné, že sa zrodí aj ďalšie pokračovanie, nakoľko záver bol opäť absolútne otvorený... To, či sa tak naozaj stane ukáže však len čas a možno konečne pútavejší scenár... ()

foundation

Pravdu povediac som si ten film vsimol az nedavno a velku mieru ma na tom kto iny ako Jigsaw Tobin aj ked v samotnom filme sa mu toho vela neuslo. Prvy diel som videl uz dost davno tak to porovnavanie nemusi byt az take objektivne ale aj tak sa mi zdalo ze je dvojka v tomto pripade o kusok ,,lepsia,,. Samozrejme netreba od toho cakat neviem ake hory doly. Proste len dalsia jednorazovka ktoru ale urcite netreba hadzat do jedneho vreca s nejakym odpadom. Kto videl jednotku myslim ze mu stoji za pozretie aj toto aj ked je jasne ze sa nejedna o ziadny zazrak. Skratka taky veget horrorik ktory nevznikol preto aby ludi vystrasil na smrt ale skor aby mal niekto 90 minut co robit ked sa nudi a aby tych 90 minut aj dopozeral. Davam okolo 50 percent s tym ze sa priklanam o nieco vyssie tak ako so mto urobil aj pri jednotke. ()